+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 5 z 5
PierwszyPierwszy ... 3 4 5
Pokaż wyniki od 41 do 45 z 45

Wątek: Kiedy ustawodawcom odbija ....

  1. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Trójmiasto
    Posty
    923

    Odp: Kiedy ustawodawcom odbija ....

    Jaki to piękny manewr
    ??????????
    Zupełnie nie rozumiem, co masz na myśli. To żaden manewr a tylko moja interpretacja tego co napisaliście, tzn. User i Jacek. Nie ma sensu tego rozwijać, bo faktycznie mocno odjeżdżamy od tematu.
    Jeśli chodzi o "Obowiązki niepalących wobec palaczy" proszę szanowną Moderację i Administrację o przesunięcie w bardziej odpowiednie miejsce forum. Tylko nie wiem gdzie.

  2. Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    Wodzisław Śl.
    Posty
    203

    Odp: Kiedy ustawodawcom odbija ....

    Cum debita reverentia

    entelm

  3. Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    459

    Odp: Kiedy ustawodawcom odbija ....

    ale się zdenerwowałem, polskie sejm to najkrócej i po chamsku mówiąc banda poje...ch ludzi.

    pozdrawiam

  4. Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    Reda
    Posty
    387

    Odp: Kiedy ustawodawcom odbija ....

    Cóż... pytanie jak każdemu z nas to uprzykrzy życie. Cieszy mnie mimo wszystko (szczęście w nieszczęściu) zapis:

    "Posłowie przyjęli w czwartek łagodzącą zapisy ustawy poprawkę PO, która przewiduje, że w barach, restauracjach i dyskotekach powstawać będą mogły specjalne palarnie, a w mniejszych lokalach - do 100 metrów kwadratowych - to sam właściciel będzie decydował, czy chce mieć lokal dla palących czy niepalących."

    Podejrzewam, że wiele pubów czy w miejsc, w których lubi się wypić przy dymku nie zrezygnuje z palącej klienteli. Wiele restauracji ma sektory dla palących i niepalących, a w palących są wyciągi i systemy odprowadzania dymu- nie wiem czy ustawa w tym momencie będzie ich traktować jednoznacznie z lokalami, które tych udogodnień nie mają.
    Nie wiem czy w MOIM przypadku specjalnie odczuję te ustawowe szlabany.

    EDIT: nie rozumiem tylko co ustawodawca chce osiągnąć przez zabronienie sprzedaży wyrobów tytoniowych przez Internet. Kompletnie nie widzę sensu.
    Ostatnio edytowane przez Dzik ; 05-03-2010 o 00:18
    Ach te nowe humidory Radka i Rafała...

  5. Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    Wodzisław Śl.
    Posty
    203

    Odp: Kiedy ustawodawcom odbija ....

    Cytat Zamieszczone przez Dzik Zobacz posta
    nie rozumiem tylko co ustawodawca chce osiągnąć przez zabronienie sprzedaży wyrobów tytoniowych przez Internet. Kompletnie nie widzę sensu.
    "Ochrona" nieletnich?
    Cum debita reverentia

    entelm

+ Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów