+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Puritos , chicos i inne

  1. exmember Guest

    Puritos , chicos i inne

    Jest na rynku trochę takich maluchów, pewnie wielu z nas je lubi zapalić, dlatego proponuję taki wątek. Może aficionado wypowiedzą się na ten temat? Ja sam jestem wielkim miłośnikiem puritos. Zaczynałem palić właśnie takie maluchy, partagas, quintero, montecristo. Oczywiście potem przyszedł czas na większe cygara, ale sentyment pozostał i dzis chętnie palę chicos. Aktualnie na topie jest Santa Clara chicos i to w dodatku cygarka z aromatem, głównie rave i cherry. Są to bardzo dobre maluszki, aromat mają nie nachalny i raczej nie są chemicznie nasycane, bo czuje się naturalny aromat. Robione ręcznie, dają obfity dym i bardzo mi smakują. Radkowi też ))
    Ostatnio edytowane przez exmember ; 21-03-2009 o 19:00 Powód: literówki

  2. Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    459

    Odp: Puritos , chicos i inne

    z takich maluszków to jedynie acid krush classic morado maduro....... ale nie za często

  3. exmember Guest

    Odp: Puritos , chicos i inne

    No acid to świetne cygaro, pamiętam jak po raz pierwszy je zapaliłem, blisko rok temu, to było oszołomienie, najpierw był acid gold, potem morado, zresztą do dziś je lubię. Dobry tytoń i świetne aromaty no i ta słodycz. Pyszne cygarko. Ale nie wyobrażam sobie palenia go w formacie corona, bo... Już przy końcu ten maluch wydaje się zbyt intensywny, dlatego acid krush jest w sam raz, większy - zdaje mi się - byłby męczący .

  4. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Trójmiasto
    Posty
    923

    Odp: Puritos , chicos i inne

    "acid krush jest w sam raz, większy - zdaje mi się - byłby męczący" ... tutaj sie zgadzam, w tym wyjątkowym przypadku. Mam nadzieję, ze kiedyś będzie mi dane powtórzyć oszałamiające doświadczenie tegoż maluszka.
    Natomiast dziś wyciągnąłem z humidora RyJ puritos i po krótkiej chwili przyjemności został wielki niedosyt. Zdecydowanie wolę większe formaty

  5. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Central NJ USA
    Posty
    1,674

    Odp: Puritos , chicos i inne

    Cytat Zamieszczone przez User Zobacz posta
    Jest na rynku trochę takich maluchów, pewnie wielu z nas je lubi zapalić
    Zgadza się jest cała gama tych maluchów,na rynku amerykańskim ok 500 rodzajów, jest w czym wybierać.
    Moimi faworytami są
    Zino Platinum Scepter XS
    Padron Corticos,ale ten maluch jest dość drogi powyżej 2$za szt chyba ze względu na piękny złoty pierścień,więc rzadko
    La Aroma De Cuba Interlude stara wersja z Hondurasu.
    Partagas Black Pronto to jedyne smakujące mi cygaro z całej linii Black.
    Cygara tej wielkości za ok 1$/szt są całkiem dobrym uzupełnieniem menu cygarowego, niestety cygara tej wielkości pochodzące z fabryk kubańskich nie posiadają atutu niskiej ceny.no cóż to przecież Kuba.

  6. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Katowice, PL
    Posty
    689

    Odp: Puritos , chicos i inne

    Lubię czasem takiego maluszka zapalić.
    Acidy Krush od czasu do czasu są naprawdę OK. Tak żółte, jak i fioletowe.
    Santa Clara Chicos są dość smaczne, ale to nie ta sama liga.
    Ascoty od Macanudo również wspominam bardzo mile.

    pozdr.

    r

  7. Sergiej Guest

    Odp: Puritos , chicos i inne

    Oliva O w mini formacie także zasługuje na wspomnienie.

+ Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów