+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Nowe marki w TopCubans

  1. exmember Guest

    Nowe marki w TopCubans

    Z wielkim zdziwiniem zauważyłem, że znany sklep szwajcarski wprowadził do swojej oferty cygara u nas znane od dawna http://www.topcubans.com/cuban-cigar...piedra,37.html. Chodzi o Flor de Cano, Quintero i JLP. Nie wiem co o tym myśleć. Zastanawiam się czy jest to efekt takiej poprawy jakości rzeczonych cygar, że stały się godne towarzystwa renomowanych marek, czy jest to raczej efekt kryzysu i potrzeby wprowadzenia cygar tańszych ( co nie znaczy, że niedobrych). Cygara te są oferowane w cenie nie wyższej niż 90 usd za 25 sztuk. Poprawę jakości JLP da się zauważyć począwszy od cygar oznaczonych nową, białą banderolą. Co więcej, na pudełku JLP jest napis totalmente a mano, ja robiłem doświadczenie, to znaczy rozebrałem JLP i co się okazało... Binder jest zwinięty modo cubano, czyli na zakładkę, a tego maszyna już chyba nie zrobi. Wypełnienie to oczywiście tripa corta, ale nie jest to najgorszy tytoń. Ciekaw jestem co pozostali aficonado sądzą o wprowadzeniu do oferty TopCubans cygar, nazwijmy to " ekonomicznych". Bo ja jestem przyjemnie zaskoczony, akurat te marki palę jako cygara codzienne i cieszy mnie ich nobilitacja.
    Ostatnio edytowane przez exmember ; 22-03-2009 o 08:46 Powód: dopisek

  2. Odp: Nowe marki w TopCubans

    Z tgo co obserwuję to zarówno w TC jak i CO pojawiło się ostatni dużo cygar tańszych.
    Moim zdaniem znak kryzysu finansowego.

    Adam

  3. Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    288

    Odp: Nowe marki w TopCubans

    Obroty im spadają to starają się ratować. Do tego frank wysoko stoi co im wcale nie pomaga bo większość idzie na eksport więc kombinują jak mogą

  4. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Central NJ USA
    Posty
    1,674

    Odp: Nowe marki w TopCubans

    ...małe uaktualnienie
    Montecristo Open już jest od kilkunastu dni,ale wciąż nie widać Trinidada robusto , a miał być od Czerwca.
    Ech z tym Habanosem

+ Odpowiedz w tym wątku

Podobne wątki

  1. TopCubans PROMO CODE :)
    Przez AdamLuczak w dziale TopCubans
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 15-03-2012, 10:04
  2. Nowe cygara kubańskie
    Przez bles w dziale Kupię, Sprzedam, Zamienię
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 03-10-2011, 22:47
  3. Nowe Montecristo już w TC
    Przez Dzik w dziale TopCubans
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 24-07-2009, 12:15

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów