Witam Cię nowy użytkowniku, bardzo serdecznie.

Może zadałeś sobie pytanie, skąd pomysł na kolejne forum o cygarach?
Z wielkiej pasji do nich.
I skąd ta nazwa?
Aficionado- (w języku hiszpańskim oznacza) miłośnik.
Jestem miłośnikiem cygar,wierząc,że Ty również nim jesteś, dlatego właśnie powstało to forum.

Cygara wypełniają dużą część mojego życia,nie tworze ich, ale kolekcjonuje oraz poznaje ich walory smakowe.

Założyliśmy forum nie w celu konkurencji.
Mamy troszkę inną wizje rzeczywistości forumowej,szczególnie tego co i jak się na nim dzieje.
Chcę wprowadzić nowe standardy wolności wyrażania swoich przemyśleń,opinii, bez narażania się na bezkarny ostracyzm ze strony innych forumowiczów.
To miejsce jest stworzone dla osób ,które już mają za sobą początki przygody z cygarami jak również dla wszystkich zaczynających swą przygodę,którzy są świadomi tego co i jak piszą,biorąc za swoje słowa
pełną odpowiedzialność.
Wolność nie znaczy dla mnie bezkarności oraz wolnej jazdy bez trzymanki.
Chciałbym aby forum przyciągało ludzi ,którzy poczuli w sobie pasję do szlachetniejszej formy tytoniu w postaci cygar, oraz,lub fajki.
Szlachetność cygar oraz fajki, musi zobowiązywać do umiejętności
zachowywania się godnie z poszanowaniem innych użytkowników.
W myśl maksymy
"Im więcej nam wolno,tym mniej wypada"

Zanim zaczniesz udzielać się na forum ,zapoznaj się z regułami jakie u nas obowiązują.(przeczytaj regulamin)
Skorzystaj z opcji wyszukiwania i sprawdź czy interesujący cię temat ,nie był już omawiany.
Jeśli był,ale nie uzyskałeś odpowiedzi dla siebie,porusz temat jeszcze raz.
Tylko dlatego, że coś zostało omówione przed, nie oznacza ,że nie może być przedmiotem dyskusji ponownie.
Pamiętajmy,że wszyscy kiedyś byliśmy na początku drogi.
Pytaliśmy i liczyliśmy na otrzymanie odpowiedzi.
Tak więc,pozwólmy pytać innym i pomagajmy im, nie używając wytrycha "użyj opcji wyszukaj" -pytający nie tego oczekują.
Pomagajmy ludziom ,którzy chcą dowiedzieć się czegoś o cygarach.
Pragnę aby na forum wszyscy czuli się dobrze, chętnie nas odwiedzając brali czynny udział w życiu naszej społeczności.

Oficjalnie napiszę:
dnia 29 Stycznia 2009r
Forum zostaje otwarte.
Zapraszam do klawiatur.


Z pozdrowieniami Jacek Uchryń.