Mam nadzieję, że takiego tematu jeszcze tutaj nie było Moje pytanie jest proste, jak radzicie sobie z zapachem cygar, fajki ? Jak wiemy dym cygarowy jest dosyć gęsty i ma intensywny zapach. Czy mieszkańcy waszych mieszkań/domów nie mają nic przeciwko temu zapachowi? U mnie sprawa jest niestety ciężka, mieszkam z dziewczyną której dym/zapach cygarowy niestety przeszkadzają, więc palić muszę na balkonie, jak wiadomo troszkę zimno a i cygaro palone na zewnątrz nie daje tyle radości co palone w pomieszczeniu, przy dobrej szklaneczce, z dobrą książką/filmem itp. Sprawa jest więc prosta - jak szybko wybawić z mieszkania zapach cygara? Podejrzewam, że jakoś sobie z tym radzicie, no chyba że waszym współlokatorom to nie przeszkadza to szczerze wam zazdroszczę

Osobiście stwierdziłem, że przerzucę się na fajkę, aby palić w domu, a cygara spokojnie palić będę na zewnątrz. Niestety Virgina chodź mi podeszła bardzo, to niestety tylko mi... Będę więc musiał spróbować jakiś tytoni które zapach mają bardziej przyjazny dla otoczenia może jakaś wanilia...

Problem jak widać jest dosyć śmieszny, a zarazem kłopotliwy...