+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 6 z 9
PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 8 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 89

Wątek: Pokażmy swoje humidory

  1. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Central NJ USA
    Posty
    1,674

    Odp: Pokażmy swoje humidory

    Cytat Zamieszczone przez proforma Zobacz posta
    zamówiłem to cacko:
    Siedem miesięcy i się udało.
    No to napisz coś o tym cacku,a nie sklepie

    Jaka jest jakość wykonania?
    jakieś niedociągnięcia?
    Ochy o marce pokrywają się z prawdą ?
    Jak z pojemnością?
    Jaka możliwość aranżacji cygar w szufladach?
    Pojemność faktyczna?
    Higro to osprzęt czy atrapka?
    Czym obecnie nawilżasz?
    Tydzień nawilżania,co on suszarką był suszony?
    Sprawdzałeś po dostawie wilgotność cacka?

    No i co w dolnej szufladzie robi Hoyo,czyżby eksperyment wytrzymałości na wilgotność ?
    A właśnie jak z rozkładem wilgotności na poziomach góra/dół?

    Pytam z ciekawości bo widać ,że nikt nie wie czy gratulować zakupu czy nie ?

  2. Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    315

    Odp: Pokażmy swoje humidory

    no to piszę:
    jakość wykonania bez zarzutu, jedynym niedociągnięciem jest zbyt luźny kluczyk ale to przypadłość dotycząca nie tylko tego modelu a raczej zamka stosowanego zresztą we wszystkich znanych mi humidorach, który sprawdza się przy klapie - tutaj potrafi wypaść...
    ułożyłem w nim około 180 cygar - jak wiesz w dużych rozmiarach - i na tyle tak naprawdę liczyłem, szuflady są kształtem zbliżone do kwadratu, więc możliwości są jakie są - ja nie narzekam... higro nieststy atrapa jak to jest w zwyczaju - nie mam jednak pewności czy to nie ja uczyniłem go atrapą po zbyt wczesnej ingerencji w skalowanie - muszę jeszcze nad nim popracować choć to utrudnione zajęcie bo jest bardzo mocno wpasowany w otwór i boję się zbyt mocnej ingerencji w procesie wyjmowania... nie ma on jednak większego dla mnie znaczenia, bo humidor jest bardzo szczelny i na razie nie widzę żadnych wahań w wilgotności... zobaczymy co będzie zimą gdy zacznie się grzanie... nawilżam glikolem propylenowym a do wyrównania wilgotności służą dwie tuby z kryształami... tak naprawdę to mogłem przestać nawilżać po 4-5 dniach ale chciałem by wilgotność w nim panująca dobrze się ustaliła i chyba tak się stało... po dostawie sprawdzałem, była niższa niż wymagana ale nie powiem Ci jaka bo nie pamiętam, nie była jednak jakaś rażąca... rozkład wilgotności doskonały, za szufladami jest przestrzeń około 3 cm co zapewnia bezproblemową cyrkulację, na tylnej ścianie wiszą nawilżacze... reasumując: jak na razie jestem z niego bardzo zadowolony, bardziej niż ze starego i mam nadzieję że tak zostanie... drobne "niedoróbki" - wypadający kluczyk, nie do końca działający higro - nie robią na mnie żadnego wrażenia...
    a hoyo w dolnej szufladzie sobie leży i czeka co z tego będzie, ja też...
    ...życie jest za krótkie, by żyć byle jak...

  3. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Central NJ USA
    Posty
    1,674

    Odp: Pokażmy swoje humidory

    Jeśli tak się sprawy mają to oby służył jak najlepiej .

  4. Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    315

    Odp: Pokażmy swoje humidory

    dzięki, mam taką nadzieję...
    ...życie jest za krótkie, by żyć byle jak...

  5. Odp: Pokażmy swoje humidory

    Super humidor

    Adam

  6. Konto usunięte. Guest

    Odp: Pokażmy swoje humidory

    Jestem pod wrażeniem Maćku Humidor prezentuje się okazale. Jak znajdę sposób na wyjście z bezrobocia też sobie podobny sprawię, bo obecny malutki jest, kupiony zresztą rok temu jeszcze przed przeceną Serdecznie pozdrawiam Maro
    http://sklep.cigarro.pl/215,humidor-...acco-leaf.html

  7. Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    315

    Odp: Pokażmy swoje humidory

    malutki, ale ładny... szkoda tylko że nabyty przed przeceną
    ...życie jest za krótkie, by żyć byle jak...

  8. Odp: Pokażmy swoje humidory

    Maro: masz humidor który prawie kupiłem Z mniejszych humidorów ten est chyba najładniejszy Gratulacje.

    Adam

    PS. jak tak sobie myślę to może taki sobie by na biurko kupić... oszczędziłby człowiek codziennie z 6 kroków ... hmmm ...

    a

  9. Konto usunięte. Guest

    Odp: Pokażmy swoje humidory

    Nie kupuj, dobrze radzę Adamie Lepiej przejdź tych kilka kroków, nawet gdybyś miał to zrobić kilka razy dziennie. Stary Maro ci to mówi. Ruch jest ważniejszy niż wam młodym się zdaje. Zrozumiecie to za lat parę. Mnie kilka lat temu pogonił lekarz, stwierdzając iż na choroby cywilizacyjne związane chociażby ze spędzaniem w pracy wielu godzin przy komputerze najlepsze są spacery i jazda na rowerze.
    Co do mojego humidora, zgadzam się z tobą Adamie, że jest ładny Nie przypadkiem właśnie ten egzemplarz kupiłem. Sprawuje się bardzo dobrze, ale mały jest i trudno w nim "zakisić coś" na dłużej. Na czerwcowej FOSCA w Kielcach wygrałem wprawdzie drugi, dużo mniejszy, podarowałem go jednak synowi, któremu zaszczepiłem cygarową pasję Pozdrawiam

  10. Dołączył
    Aug 2009
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    74

    Odp: Pokażmy swoje humidory

    Cóż , dziś wykorzystując błogi urok weekendu, zrobiłem przegląd humidorów (2 +jeden malutki). Żadnych braków, pleśni ani szkodników nie wykryłem także spokój na najbliższy miesiąc. A że przy okazji powstaje dokumentacja zdjęciową to i podzielić się nią mogę:
    Duży (Kuba):





    I półka:


    Mniejszy (reszta świata):
    Wcześniejsze zdjęcie z zewnątrz:



    I półka:


    Mały to biurkowa 20 z wynalazkami okołocygarowymi także pomijam.
    Ostatnio edytowane przez Yorick ; 19-09-2009 o 23:31 Powód: Dodanie zdjęć

+ Odpowiedz w tym wątku

Podobne wątki

  1. WOW... to są humidory :)
    Przez AdamLuczak w dziale Humidor
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 25-04-2012, 12:32
  2. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 29-07-2010, 14:35

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów