+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 3
PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 24

Wątek: Pierwsze cygaro kubańskie

  1. Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    64

    Odp: Pierwsze cygaro kubańskie

    Sierpień 2007 świadomie wypalony Partagas de Lux w Maracanie w towarzystwie m.in Macka Było pyszne i wyjątkowe, bo pierwsze kubanskie. mniam

  2. Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    28

    Odp: Pierwsze cygaro kubańskie

    Witam

    Pamiętam, że moim pierwszym też był Partagas de Lux ponad trzy lata temu. Nie wiem dlaczego, ale odszedłem później od kuby na rzecz dominikany może jeszcze nie przyszła wtedy na to pora. Jednak mimo dominikany w humi, powoli zaczynam wracać do kuby. Może do niektórych rzeczy trzeba dojrzeć tak jak do dobrey whisky
    Starajmy się uczynić święto z codzienności, przyjemność z drobnych chwil, z których składa się życie - Zino Davidoff

  3. exmember Guest

    Odp: Pierwsze cygaro kubańskie

    Monte no 2 od drinksa. Dostałem je w Zabrzu, poleżało parę tygodni, po Wielkanocy wypaliłem i to było to. Zresztą wspominałem o tym wiele razy. Byłem swego czasu zagorzałym zwolennikiem cygar niekubańskich, ale do czasu... Teraz Kuba i z rzadka jakas Nicaragua czy Honduras. Bez Kuby nie wyobrażam sobie palenia cygar obecnie. Myślę, że do Kuby trzeba dojrzeć.

  4. Dołączył
    Oct 2009
    Przegląda
    Poland / Ireland
    Posty
    200

    Odp: Pierwsze cygaro kubańskie

    Moim pierwszym kubańskim cygarem było H. Upmann Coronas Major wypalone w grudniu 2007 roku, było to zarazem moje 3 cygaro w życiu po 3x3 i vasco da gama

  5. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Lakewood NJ
    Posty
    95

    Odp: Pierwsze cygaro kubańskie

    Sierpień 2007 rok Philadelphia H. Upmann Coronas Major szoku nie było
    Pozdrawiam Iwona

  6. Dołączył
    Mar 2009
    Przegląda
    Ruda Śląska
    Posty
    366

    Odp: Pierwsze cygaro kubańskie

    Lato 2000r - Quintero nacionales, po prostu tytoniowe było i to tyle co z tego pamiętam
    Saludos Amigos!

  7. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Central NJ USA
    Posty
    1,674

    Odp: Pierwsze cygaro kubańskie

    Zastanawiam się,czy reszta kolegów nie pamięta swojego pierwszego cygara kubańskiego ,czy też jeszcze ich nie palili

  8. Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    Nysa/Warszawa
    Posty
    187

    Odp: Pierwsze cygaro kubańskie

    Pora chyba na mnie Ostatnio ciągle tylko czytam, a nic się nie odzywam, pora to chyba zmienić

    Moim pierwszym cygarem kubańskim jak również w ogóle pierwszym cygarem był Partagas Aristocrats. Oj dał mi wtedy popalić za mocny był dla mnie wtedy, ale i tak smakował mi bardzo. Od tamtego czasu nie miałem okazji do niego wrócić, a szkoda, może przy kolejnych zakupach kilka tych Partków sobie kupie.

  9. Dołączył
    Aug 2009
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    74

    Odp: Pierwsze cygaro kubańskie

    Moim pierwszym kubańczykiem była Cohiba Siglo 2 wypalona na delegacji w Monachium. To był taki "falstart" cygarowy i chyba z 2-3 lata mięły do pierwszego humidora.

  10. Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    315

    Odp: Pierwsze cygaro kubańskie

    Jakieś 30 lat temu wypaliłem około 30 pudełek De Cabanas Carbajal i kilkanaście pudełek Belindy (były to jedyne dostępne w PRL cygara, dla zwykłych, normalnych ludzi, oprócz rodzimej produkcji),zostało mi część pudełek po obu cagarach i na razie tyle Kuby mi wystarczy...
    Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Cygara Belinda 01.jpg
Wyświetleń:	285
Rozmiar:	94.5 KB
ID:	815   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Czgara Carbajal 03.jpg
Wyświetleń:	307
Rozmiar:	96.4 KB
ID:	816  
    ...życie jest za krótkie, by żyć byle jak...

+ Odpowiedz w tym wątku

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 12-05-2013, 20:59
  2. Nowe cygara kubańskie
    Przez bles w dziale Kupię, Sprzedam, Zamienię
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 03-10-2011, 22:47
  3. C.GARS Ltd. Moje pierwsze doświadczenia ze sklepem.
    Przez Bruno w dziale Gdzie kupić ?
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 15-07-2009, 00:15

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów