+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 2
PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: Flor de Cano

  1. exmember Guest

    Odp: Flor de Cano

    Piękne cygaro, szkoda że już nie robią tego formatu. Aktualnie palę Flor de Cano Selectos, jeden format. I powiem, że to cygaro mi smakuje. Czytałem recenzje i... Chyba chodziło o inne cygaro, albo recenzent był opalony cohibami )) Wygląd owszem, elegancki nie jest, natomiast smak wyraźny, kubański i nie jest to zbyt łagodne cygaro. Natomiast co jest ciekawostką- pod szorstkim smakiem kryje się drugi, bardzo przyjemny, ale nikły i to chwytanie tak ulotnego smaku przekonało mnie do tego cygara. Mam zapas i sobie dojrzewają.

  2. Dołączył
    Oct 2009
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    35

    Odp: Flor de Cano

    Jestem fanem marki Flor de Cano.
    Bardzo ubolewam nad faktem, że mamy w Polsce tylko dwa modele tego producenta i do tego maszynówki...
    Czy Ktoś z szanownego grona ma dostęp do innych formatów?
    Można np z zagranicy przez niego zamówić?

  3. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Central NJ USA
    Posty
    1,674

    Odp: Flor de Cano

    Flor de Cano niestety produkuje się już tylko w dwóch formatach,ręcznie robionych z kawałków liści czyli krótkiej wkładki.

  4. Dołączył
    Oct 2009
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    35

    Odp: Flor de Cano

    Czyli dogasa już niestety ta marka...kto wie, może warto wykupić co jest, bo kiedy zniknie całkiem ceny będą szybowały jak akcje prężnej spółki

  5. Odp: Flor de Cano

    Ad topic. Flor de Cano: właśnie paliłem to cygaro. moim zdaniem przyjemne dobre ale prościutkie. idealne na spacer ale nic więcej się w nim nie doszukuje

    Ad offtopic. czyli polityczne dygresje itd.: osobiście mam to w d. liczą się dobre cygara, a takie myślę zawsze uda nam się znaleźć

    Adam
    Ostatnio edytowane przez Jacek Uchryń ; 30-01-2010 o 12:32 Powód: w dbałości...

  6. Dołączył
    Oct 2009
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    35

    Odp: Flor de Cano

    Oj nie ładnie nie ładnie.
    Są takie okresy w życiu, w których zachwycamy się danym modelem. PO jakimś czasie odchodzi fascynacja i przychodzi zaduma nad tym, jak mogliśmy aż tak delektować się czymś tak prozaicznym. Po latach wracamy do tego samego cygara i odkrywamy je ponownie, ten sam cukierek, smakuje inaczej..
    Też tak macie?

  7. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Central NJ USA
    Posty
    1,674

    Odp: Flor de Cano

    Cytat Zamieszczone przez pc2 Zobacz posta
    Czyli dogasa już niestety ta marka...kto wie, może warto wykupić co jest, bo kiedy zniknie całkiem ceny będą szybowały jak akcje prężnej spółki
    Nic nie dogasa dopóki nie ma decyzji o zaprzestaniu produkcji danej marki.
    Flor de Cano w tej postaci jaka jest obecnie wciąż spełnia rolę wypełniacza.
    Dodatkowy przyszłościowy smaczek to przyszłoroczna regionalna edycja cygara short robusto przeznaczona na rynek brytyjski,może nie będzie bardzo drogo.

    OFT Adam, ale o co chodzi .Sprawa zaprzestania produkcji części cygar tej marki to ekonomia nie polityka.
    W 1992 roku Robusto Flor de Cano Short Churchill oraz Cohiba otrzymały po 92pkt w CA.
    Pierwsze cygaro kosztowało 6$ drugie 15$,doszli do wniosku ,że więcej zarobią na zwiększeniu produkcji Cohiby,ot taka ekonomia.
    To wszystko oczywiście z myślą o aficionado, mniejszy wybór łatwiejsza decyzja

  8. exmember Guest

    Odp: Flor de Cano

    No ja tam rozpaczał za Flor de Cno nie bedę, owszem, da się wypalić, ale to codzienne cygaro, ma tam jakiś posmaczek, ale ukryty, trzeba się wytężac, żeby to złapać, jak przestaną produkować dla mnie to nie będzie powód do rozpaczy. Byle nagle Puncha nie przestali zwijać

  9. Dołączył
    Oct 2009
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    35

    Odp: Flor de Cano

    A ja uważam że FDC jest bogatsze w smaku niż Monte Regata

+ Odpowiedz w tym wątku

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 03-02-2014, 15:59
  2. Quintero i Flor de Cano.
    Przez Jacek Uchryń w dziale O cygarach
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 23-04-2012, 21:59
  3. Dona Flor Robusto
    Przez dymek w dziale Brazylia
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 16-03-2012, 18:51
  4. La Flor Dominicana Salomones
    Przez bles w dziale Dominikana
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 30-12-2011, 01:32
  5. La Flor Dominicana Air Bender
    Przez bles w dziale Dominikana
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 24-12-2011, 12:25

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów