+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 7 z 20
PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 9 17 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 199

Wątek: Śląskie Poniedziałki Cygarowe

  1. Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    239

    Odp: Śląskie Poniedziałki Cygarowe

    taaaa...

    no i kolejny poniedziałek się odbył w bardzo miłej atmosferze!! brać śląska w komplecie (aktywistów!!;-) zaszczyciła mnie swoją obecnością dokładnie w dzień rodzenia mego - tylko 35 roków później..;-) i świetnie było!!

    trochę odwróciliśmy kolejnośc spotkania - bo najpierw palone było i "aperitifowane" (kto mógł...;-) a dopiero po pierwszym cygarku zjedliśmy posiłek złożony z tego ...co każdy sobie zamówił;-) post piszący (i Radek tysz..;-) zjedli najsamprzód camemberta w żurawinie a potem makaronik na szpinaku i było pyyyyszne!! pozostali też mlaskali i tależe "spucowali" i dziarsko zaczęliśmy kolejne odpalenia "armat"!
    ahhha...jeszcze był deser!! który Pan kelner nam milusio "dostarczył" awansem...;-)

    u mnie pierwszym cygarem był drugi w moim życiu Esplendidos. leżacy od ok. sierpnia 2009 w kubańskim humidorze na tacy (tam trzymam cygara do palenia niebawem;-) nie powalił mnie. owszem dobre cygaro z poprawnym spalaniem i smaczne! ale takie kulturne - bez tercji bez fajerwerków bez "zasadzek" smakowych - po prostu ok...ale nie za takie "piniundze"..;-)

    kolejnym moim cygarem - po posileniu się i "pokrzepieniu" - był Ashton Heritage Pure Sol i pierwsze w mym życiu - i na pewno nie ostatnie!! bardzo smakowite!! bardzo zapadające w smak, bardzo "dobrze" Ashtonowe!!

    świetne spotkanie!! bardzo mnie ujmujące z uwagi na "mój dzień" oraz prezenty jakie otrzymałem!! BARDZO DZIĘKUJĘ każdemu - bo dostałem od każdego coś fajnego!!!;-)

    i mile witam nową świecką tradycję - coby w poniedziałkowe spotkania cygarowe urodziny świętować wedle stołu siedzących!;-) w miesiącu właściwym ku temu!!

    ja ze swej strony mocno wszystkim dziękuję i do następnego poniedziałku!!! (najpóźniej!!;-)

    dziękuję Maćkowi (proforma), za telefon w trakcie trwania spotkania - miło było wysłuchać życzenia osobiście złożone - tym bardziej, ze Maciek mocno mnie "ścignął" by mi jednak je złożyc... dziękuję!

    od Marka (entelm) przyszedł sms z życzeniami - co tez uśmiech mi sprawiło jeszcze większy!! dzieki!!

    i było świetnie!!!

    i tak moja okrągła rocznica (połowa z 70-tki..;-) upłynęła w przemiłym gronie i cygarowym dymie!!

    hej

    Pe.eS.
    było jeszcze z nami 2 kolegów..braci..bliźniaków... prawie - tylko jeden był trochę chudszy...tak o 200ml od pierwszego...i jego zapamiętałem - bo nie mieł lejka...;-) z tej rodziny byli...no..z tej...Jacków Danielsonów bodajże...;-)
    dziękuję Radkowi za postawienie grubszego i kolportarz chudszego....;-)
    Rafał

  2. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Katowice, PL
    Posty
    689

    Odp: Śląskie Poniedziałki Cygarowe

    Ech - było pięknie - jak zawsze. Dodatkowe okoliczności wzmagają jeszcze pozytywne wrażenia, ale ogólnie wydaje mi się, że nasze śląskie spotkania są coraz lepsze
    Prawda, Panowie? Kelner też nas chyba zaczął lubić...

    Pozdrawiam,


    r a d e k

  3. Dołączył
    Mar 2009
    Przegląda
    Ruda Śląska
    Posty
    366

    Odp: Śląskie Poniedziałki Cygarowe

    Cytat Zamieszczone przez radeqm Zobacz posta
    Kelner też nas chyba zaczął lubić...

    Pozdrawiam,


    r a d e k
    kelner jak najbardziej , ale z tego co słyszałem menadżerka raczej nie
    Saludos Amigos!

  4. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Central NJ USA
    Posty
    1,674

    Odp: Śląskie Poniedziałki Cygarowe

    A dlaczego nie lubi ,jeśli chłopcy grzecznie zjadają makaron z/na szpinaku wrrrrr......


    No i Klimat można było poczuć..dzięki Rafhofie.


    Wychodzi na to,że dziarska impra była.


    Co z tymi Esplendido jest , już drugi raz czytam,że e jakieś nie tego,teges...czyżby syndrom CAO Brazilia czy De Silvo lub ceny za Esplendido, jeśli tylko cena, to mój którego mam od tu piszących posty jest za **** ,więc dobruchny będzie, jeśli nie jest z Akanu...

  5. Dołączył
    Mar 2009
    Przegląda
    Ruda Śląska
    Posty
    366

    Odp: Śląskie Poniedziałki Cygarowe

    Cytat Zamieszczone przez Jacek Uchryń Zobacz posta
    A dlaczego nie lubi ,jeśli chłopcy grzecznie zjadają makaron z/na szpinaku wrrrrr......
    Kelner był zainteresowany wprowadzeniem cygar do oferty, ale mają jakąś nową kierowniczke/menadżerkę która jest antytytoniowa, a do tego jeszcze podobno w całym lokalu jest zakaz palenia - tak mi powiedział kelner
    Saludos Amigos!

  6. Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    239

    Odp: Śląskie Poniedziałki Cygarowe

    Lechu - ja nic nie wiem o nowej menagerce...ja ją pamiętam jak mi ślub organizowała..kilkanaście lat temu..;-)
    natomiast kelner - na pewno jest nowy!!!;-) ma maxymalnie - 2 poniedziałki cygarowe doświadczenia w tym lokalu..no może jeszcze kilka..;-)
    dla uściślenia faktów - Leszka "brak nirwany" spowodowany jest tym, że lokal (Pod kasztanami) nie za bardzo chce wejść w handelek cygarami - natomiast nie mamy tam żadnych problemów z paleniem cygar!!
    przypominam - odbyły się tam 2 FOSCA z rzędu i mieliśmy już 2 ŚPC! i jestem się niemal w stanie załozyć, że nawet jeśli w całym lokalu będzie ban na jaranie - a my zaanektujemy Salę Kominkową - to zapalimy!!!;-)

    Jacku - nie wiem co z tymi Esplendidziorami...pierwszy (dostałęm go od Gwardylona na urodzenie Hani) był totalnym kołkiem...ciągnęliśmy (?!?;-) go w 2 z Radkiem i nie było idealnie...a drugi z zakupów w krainie sera (jak i Twój;-) - bez zarzutu!! technicznie, smakowo, nawet cenowo! (w stosunku do polskich cen!) - ale tak jakoś się nei umiem dostrzeć tej potęgi smaku!! a o Brasili muszę sobie przypomnieć!! organoleptycznie!!CAO..hmm..
    Perdomo edicion de Silvo - mam jeszcze jedną sztukę - za niedługo będzie 3 lata jak ją kiszę!! zapalę kiedyś w spokoju - znowu!;-)

    tymczasem wyczekuję kolejnego ŚPC!;-)

    hej
    Rafał

  7. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Katowice, PL
    Posty
    689

    Odp: Śląskie Poniedziałki Cygarowe

    Cytat Zamieszczone przez rafhof Zobacz posta
    ... tymczasem wyczekuję kolejnego ŚPC!;-)
    Hmmm, problem się mały wytworzył - Wielkanoc się wcina
    Ja nie widzę przeciwwskazań do spotkania wtedy, choć to dzień raczej rodzinny.
    Jeśli chodzi o następny poniedziałek - na 100% nie mogę.
    Jak to u Was wygląda?

    r a d e k

  8. Dołączył
    Mar 2009
    Przegląda
    Zabrze
    Posty
    20

    Odp: Śląskie Poniedziałki Cygarowe

    Hi
    ja w "lany" nie dam rady na 100% będę daleko od Zabrza , święta z mamą i całą resztą rodzinki spędzam. To wyjątkowy termin . Więc może w na najbliższy przełożymy ?
    Co Wy na to?
    łukasz

  9. Dołączył
    Mar 2009
    Przegląda
    Ruda Śląska
    Posty
    366

    Odp: Śląskie Poniedziałki Cygarowe

    Najbliższy poniedziałek godz 17:00 w łosośu, co bym chociaż tym razem mógł se zapodać procenty
    Saludos Amigos!

  10. Dołączył
    Jun 2009
    Przegląda
    Gliwice
    Posty
    209

    Odp: Śląskie Poniedziałki Cygarowe

    taaaa to dobry termin dużo wysokich procentów Lechu
    gelu

+ Odpowiedz w tym wątku

Podobne wątki

  1. Konkurs ciekawostki cygarowe i nie tylko...
    Przez Jacek Uchryń w dziale Forum konkursowe
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:37
  2. Cygarowe wiadomości z Kuby.
    Przez Jacek Uchryń w dziale O cygarach
    Odpowiedzi: 50
    Ostatni post / autor: 05-01-2012, 11:43
  3. Cygarowe kawały
    Przez guest w dziale Off topic
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 31-03-2010, 18:45
  4. Książki, magazyny, katalogi cygarowe online
    Przez dymek w dziale O cygarach
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 18-03-2010, 21:47
  5. Szkodniki cygarowe
    Przez Don Lecho w dziale O cygarach
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 04-06-2009, 23:03

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów