Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: adwentowo ...

Widok wątkowy

  1. ex member. Guest

    adwentowo ...

    Miałem przyjemność spędzić bardzo miły (co, nawet, czasem mi się zdarza), a i jednocześnie nieco cygarowy (cygarowy przynajmniej jak na mnie), weekend.

    Paliłem, przy tym, cygarka w rozmiarach dostosowanych do czasu i okoliczności, tzn. niewielkie, ale za to w ... wielkim świecie ) – jeśli można tak oczywiście, bez jakiegoś zadęcia, powiedzieć ...
    W piątek, przed koncertem Wiedeńskich Filharmoników, w podziemiach Musikverein, do maleńkiej filiżanki kawy, znane mi już El Rey Del Mundo DT. Znowu było świetne – jak tamtejsze espresso. Za to w sobotę, również w kawiarni tyle, że do południa i w Leopold Museum (Schiele, Munch, Klimt, etc ...) małe, i czarne, maduro od Macanudo. Tu szału nie było ... zbyt wiele, jak dla mnie, słodkości. Wieczorem, pod wiedeńskim ratuszem, na świeżym powietrzu, nastrojony klimatem adwentowego jarmarku, wypaliłem HdM Coronations. W zimny, sobotni, wieczór świetnie skomponowało się z grzanym wiem (glühwein) i rozchodzącym się wokoło aromatem pieczonych kasztanów.
    W niedzielę przed południem, chyba najmniejsze Montecristo, nr 5, w Albertinie, gdzie właśnie „urzędują” impresjoniści. Dobry, półwytrawny, maluszek. Za to, przy wielkim „wienersznyclu” nie paliłem )
    Szczęściem, wszędzie tam mają po pół kawiarnianych sali dla palących. Świetnie działające wyciągi, klimatyzatory – to jest, moim zdaniem, cywilizacja! Palisz i, jednoczesnie, nikomu nie przeszkadzasz!
    To było bardzo miłe „od piątku do niedzieli”. „Adwentowy” Wiedeń jest i piękny, nastrojowy, i naprawdę godny polecenia na kilkudniowy wypad.

    Może kilka fotek ...
    Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	espresso.jpg
Wyświetleń:	643
Rozmiar:	43.5 KB
ID:	561   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	male_czarne.jpg
Wyświetleń:	611
Rozmiar:	29.4 KB
ID:	562   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	munch.jpg
Wyświetleń:	602
Rozmiar:	49.8 KB
ID:	563   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	schiele.jpg
Wyświetleń:	629
Rozmiar:	22.2 KB
ID:	564   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	schiele2.jpg
Wyświetleń:	622
Rozmiar:	31.0 KB
ID:	565   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	albertina.jpg
Wyświetleń:	609
Rozmiar:	41.7 KB
ID:	566  


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów