Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Świat jest mały :)

Widok wątkowy

  1. Konto usunięte. Guest

    Świat jest mały :)

    Wystarczy napisać kilka zdań na forum, by się przekonać jak mały jest świat. Leszek napisał, że przyjeżdża ze Śląska do Warszawy i po kilku dniach, dokładnie wczoraj, spotkaliśmy się o 18.00 w sklepie "Fajka" na Kruczej. Potem przemieściliśmy się do CK Oberży na Chmielnej. Don Lecho narzekał trochę na twarde krzesła i gwar, ale dzielnie wytrzymał blisko dwie godziny, w trakcie których wypaliliśmy po importowanym przez niego Don Rosa Magnus Habano
    Zaproponowałem Leszkowi, by przenocował u mnie, dzięki czemu moglibyśmy jeszcze co nieco wspólnie zapalić. Nie dał się długo namawiać i wieczorem, po kolacji, w towarzystwie mojego syna kontynuowaliśmy cygarową biesiadę. Lech spróbował Don Felo Robusto, którego jeszcze nie palił, a ja sięgnąłem po ofiarowanego mi przez Bruno urodzinowego Ashtona Classic (dzięki!).
    Świat się nagle jeszcze bardziej skurczył, bo o 23.00 połączyli się z nami przez skype’a Jacek i Angi, mieszkający – jak wiecie – za Wielką Wodą. Boss pykał fajkę, my cagara, a Angi krzątała się w pobliżu, wtrącając się od czasu do czasu do naszej pogawędki. Nim się spostrzegliśmy zrobiła się 3.00 rano (w W-wie, bo w NJ była dopiero 21.00) i gdyby nie padający ze zmęczenia nasz torcedore, którego dziś czeka kolejna zarwana noc (cygarowy pokaz), pewnie byśmy jeszcze trochę pogawędzili
    Oczywiście dziś śniadanie było mniej więcej w porze obiadu, znów pogawędki, m.in. Leszka z moim synem na tematy muzyczne, a także krótki występ gościa z gitarą elektryczną w repertuarze metalowym (Panthera)
    Świat jest mały. Świat jest wioską. Wystarczy wyjrzeć przez komputerowe okno, skrzyknąć się i można wspólnie zapalić i porozmawiać. Oby takich spotkań było jak najwięcej
    Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	maro&lecho11.jpg
Wyświetleń:	755
Rozmiar:	95.7 KB
ID:	533   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	lecho&gitaraa.jpg
Wyświetleń:	751
Rozmiar:	94.8 KB
ID:	534   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	maro&lecho22.jpg
Wyświetleń:	739
Rozmiar:	89.6 KB
ID:	547  
    Ostatnio edytowane przez Konto usunięte. ; 03-12-2009 o 19:38

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 27-04-2016, 15:03
  2. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 03-02-2014, 15:59
  3. Przyszłość jest w waszych rękach.
    Przez Jacek Uchryń w dziale O cygarach
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 22-04-2010, 13:29
  4. Jakość i jak to z nią jest...
    Przez Jacek Uchryń w dziale O cygarach
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 30-03-2010, 00:04

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów