+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 7 z 11
PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 9 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 105

Wątek: Mazowiecka Loża Cygarowa

  1. ex member. Guest

    Odp: Mazowiecka Loża Cygarowa

    Cytat Zamieszczone przez proforma Zobacz posta
    jak to "jednak" i jak to "dość"???
    „Jednak”, bo się tego po Was nie spodziewałem (ludzi generalnie ocenia się po sobie, a ja sam muszę palić ...), a „dość” bo Was, przecież, zamknąć w oddzielnej sali musieli ...
    Czyli ,że jesteście, ale nie aż tak ...

  2. Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    315

    Odp: Mazowiecka Loża Cygarowa

    jak to "nie aż tak", właśnie dokładnie "aż tak!"
    ...życie jest za krótkie, by żyć byle jak...

  3. ex member. Guest

    Odp: Mazowiecka Loża Cygarowa

    Siadam do bolivara, więc sie teraz nie mam czasu przezbywać

  4. Konto usunięte. Guest

    Nowodworska sekcja MLC :)

    Tradycyjnie, niemal w każde piątkowe popołudnie, w moim mieszkaniu spotyka się na kawie i cygarze nowodworska sekcja MLC Nie jest tak wykwintnie jak zapewne bywało na czwartkowych obiadach u króla Stasia, ale piątkowe kawy u Mara też mają swój urok. W przeciwnym razie nie spotykalibyśmy się tak często
    Skład zwykle ten sam: kolega Andrzej, syn Piotr i ja. Popijaliśmy sobie kawę, Andy palił Caridad Connecticut Toro, Pit - Famous Buenos Maduritos a ja - zwyczajne Don Diego Robusto. Na wypadek gdyby ktoś potrzebował coś przekąsić były pączki i paluszki z sezamem
    W tle najpierw sączył się soundtrack z filmu Bernarda Tavernier pt. "Round Midnight" (polecam film i soundtrack!!!), w którym m.in. grali (byli aktorami a także muzykami) takie sławy jazzu jak Gordon Dexter, Herbie Hancock i John McLaughlin. Potem koił nas sentymentalnymi balladami saksofonista tenorowy Ben Webster. Po prostu pełen relaks, miły nastrój, luz, blues, w niebie same dziury...
    Gdyby częściej było tak miło. Ale nie jest
    Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kawa&cygaro1.jpg
Wyświetleń:	265
Rozmiar:	92.8 KB
ID:	617   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	pit&cygaroo.jpg
Wyświetleń:	298
Rozmiar:	92.2 KB
ID:	618  

  5. exmember Guest

    Odp: Mazowiecka Loża Cygarowa

    Alej napisał " przezbywać", miód na moj serce, ale mógłby też napisać: " jak złapie za krztoń, jak wyrzne o ziemie"
    Ale ad rem, bo mnie mod pogoni. Bardzo ładnie się rozwija idea spotkań i ja do MLC zamierzam dołączyć w okolicach drugiej połowy lutego 2010, albowiem gdyż nawiedzę miasto stołeczne .

  6. guest Guest

    Odp: Mazowiecka Loża Cygarowa

    Czekamy

    I konie spać nie będą

  7. Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    315

    Odp: Mazowiecka Loża Cygarowa

    gdyż bynajmniej albowiem nawiedzisz będziemy czekać... już czekam...
    ...życie jest za krótkie, by żyć byle jak...

  8. exmember Guest

    Odp: Mazowiecka Loża Cygarowa

    Dwa, trzy dni pobędę, więc konie niech nie śpią Jeżeli nic sie nie wydarzy ( vide 2012) to od 15 do 18 lutego jestem u Was i palimy. Prawdę powiedziawszy, zawsze marzyłem o tym, żeby sobie ot tak niezobowiązująco pobyć w Warszawie. I postanowiłem, że jak będę miał trochę wolnego ( a to się szykuje właśnie w lutym) to sobie Warszawę pooglądam. Bo jak bywam w Warszawie, to zawsze zajęty czymś, więc tym razem luz i pełną gębą awangarda w rozumieniu taktycznym a nie artystycznym.

  9. guest Guest

    Odp: Mazowiecka Loża Cygarowa

    To my już tu zmontujemy konie, pianino i inną awangardę

  10. Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    64

    Odp: Mazowiecka Loża Cygarowa

    Ja z lekkim opóźnieniem...
    Dziękuje Panowie za spotkanie. Było bardzo fajnie Was poznać i wreszcie porozmawiać z Maćkiem z którym już nie widziałem się i nie paliłem chyba z rok. Do następnego...

    pzdr
    Piotr

+ Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów