+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: witam!

  1. Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    11

    witam!

    Witam,
    wielkie dzięki dla Adama za zaproszenie, znamy się z Adasiem z innej "ostrej" pasji ale i smak dobrego dymu mi nieobcy
    Wprawdzie częściej pykam fajkę (wyszło na to, że od 25 lat ponad, bo w maturalnej klasie zacząłem) ale coraz częściej doceniam smak zwijanego tytoniu...
    Uwielbiam smaki Dominikany, Kuba jakoś do mnie nie przemawia, choć próbuję od czasu - do czasu już ponad 10 lat. Na razie bez zmian...
    Tyle o sobie.
    No może jeszcze to, żem chemik-farmaceuta, miłośnik noży i zawzięty hodowca szczurzycy Miźki i jamnicy Tequilli.
    Myślę, że przyjemnie sobie pogawędzimy od czasu do czasu!
    Nożoholik

  2. Odp: witam!

    Witaj Wój'u

    Adam

  3. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Central NJ USA
    Posty
    1,674

    Odp: witam!

    Witaj na forum.
    25lat palenia fajki to spory zasób praktyki,a my mamy dział fajki.

  4. Odp: witam!

    no właśnie... bo ja mam ochotę fajkę spróbować.
    Oczywiście taką jak gandalf miał

    Adam

  5. Colonel Kurtz Guest

    Odp: witam!

    Witaj Wóju,

    Ja próbowałem fajki na studiach, ale byla to raczej przelotna znajomość niż wielka miłość. Mam wrażenie, że z cygarami będzie inaczej, choć moja przygoda z nimi trwa zaledwie trzy miesiące ...

    Pozdrawiam,

    CK

    PS. Adam - rynek wyszedł już naprzeciw Twoim oczekiwaniom. Za jedyne 250$ możesz cieszyć się OFICJALNĄ gandalfowa fajką http://www.lotrfanshop.com/lotrshop/...shop/pipes.asp

  6. Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    Reda
    Posty
    387

    Odp: witam!

    Witaj
    Jeśli chodzi o moją przygodę z fajkami, to dopiero się ona zaczyna. Przedwczoraj zamówiłem pierwszą w życiu i kto wie, może jej magia mnie zatrzyma tak przy sobie jak cygara
    pozdrowienia (:

+ Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów