+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 6
1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 52

Wątek: Inter-tabak 2009

  1. Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    Wodzisław Śl.
    Posty
    203

    Inter-tabak 2009

    Właśnie wróciliśmy z Leszkiem z Dortmundu. Relacja i zdjęcia wkrótce.

    Może.
    Cum debita reverentia

    entelm

  2. Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    239

    Odp: Inter-tabak 2009

    oj ciekawy jestem tego!!

    jak się to różni od naszych targów.

    pozdr
    R
    Rafał

  3. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Trójmiasto
    Posty
    923

    Odp: Inter-tabak 2009

    Relacja i zdjęcia wkrótce.
    Trzymamy za słowo i czekamy. Jestem też ciekawy tej relacji.

  4. Konto usunięte. Guest

    Odp: Inter-tabak 2009

    Dortmund Wiele razy tam lądowałem przez ostatnie 2,5 roku... W pobliżu tego miasta mieszkał ktoś, kogo lubiłem odwiedzać i u kogo wypaliłem jedno z ciekawszych cygar, ale do dziś nie wiem co to było. Może pomożecie mi rozszyfrować tę zagadkę. Cygaro miało format perfecto a pierścień wyglądał tak:
    Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	excalibur.jpg
Wyświetleń:	587
Rozmiar:	80.9 KB
ID:	256  
    Ostatnio edytowane przez Konto usunięte. ; 21-09-2009 o 12:41

  5. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Trójmiasto
    Posty
    923

    Odp: Inter-tabak 2009

    Co prawda to troszke nie na temat, bo tu rozmawiamy o imprezie w Dortmundzie, ale sądzę, że to co pokazujesz to honduraskie cygaro: ręcznie robione z mieszanki ....., zreszta wszystko to jest tutaj:

    http://www.cigarworld.de/shop/detail...021&artikelgr=



    Jak juz wszyscy poczytaja tę dygresję, prosze moderatora o usunięcie / przesunięcie postów.
    Z góry dziękuję.

  6. Konto usunięte. Guest

    Odp: Inter-tabak 2009

    Dzięki Bruno Na stronie, do której odesłałeś potwierdzają, że "Qualität" tego Excalibura jest "sehr gut" a w niektórych przypadkach nawet "überragend". Przepraszam kolegów za tę dygresję i bałagan. Sorry

  7. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Katowice, PL
    Posty
    689

    Odp: Inter-tabak 2009

    Maro,

    Teraz już nie masz wyjścia - musisz napisać recenzję, a ja wtedy poprzenoszę posty w odpowiednie miejsce


    Pozdrawiam,

    r a d e k

  8. Konto usunięte. Guest

    Odp: Inter-tabak 2009

    Boję się Radku, że z tego bożonarodzeniowego wieczoru kiedy paliłem owego Excalibura w okolicach Dortmundu niewiele będę pamiętał. Cygaro miało format perfecto, pięknie wyglądało i było bardzo smaczne. To był prezent od kobiety, z którą spędzałem święta
    Jak widzisz żałosne są moje wspomnienia, więc po prostu wytnij te moje dywagacje w żaden sposób nie związane z targami w Dortmundzie i będzie po sprawie Czekamy na relację Marka i Lecha

  9. Dołączył
    Mar 2009
    Przegląda
    Ruda Śląska
    Posty
    366

    Odp: Inter-tabak 2009

    Czekamy na zdjecia, czekamy bo przy zdjęciach lepiej powspominamy
    Generalnie Intertabac jest przynajmniej pięć razy większy niż Eurotab pomimo iż zajmował trzy hale.
    Jak dla mnie targi były udane, zdobyłem kilka dobrych kontaktów miedzy innymi :
    z v-ce prezydentem "El rey de los Habanos" Johnem Gonzalezem, Drew Estate, a dzięki poznanej na Eurotabie 2008 meksykance z tabacalery A.Turrent wymienilismy kilka zdań z samym Alejandro a także zapoznała nas z F.L. Turrentem ( Tabacos la Victoria) i F. Rodriguezem (tabacos de Veracruz) . Od "Mexican Amigos" otrzymaliśmy nawet zaproszenia na wieczorny meksykański bankiet w Park Hotelu, ale z pewnych względów nie pojechaliśmy tam najlepiej jak to Marek wytłumaczy) a imprezka na pewno była przednia. Spotkaliśmy także kilku prezesów rodzimych importerów cygar.
    Nie bedę wymieniał jakie inne firmy się wystawiały bo mozna to sobie zobaczyc tutaj:
    http://www.westfalenhallen.de/messen...abac/index.php
    Było oczywiście kilku torcedores miedzy innymi: na stoisku A. jason była pani od Blanco (zamiast mnie, bo dali ją gratis do kontraktu), Brazylijki z Danneman Artista - tu sobie skręciłem torpedkę ,Dominikańczyk z Dawidoff i Macanudo + cygarko prosto spod ręki z seri 1968 która wchodzi na rynek europejski.
    Oczywiscie sporo cygar zlądowało razem z nami.
    Niestety ja nie mam fotek bo zapomniałem zabrać z Hagen, gdzie nocowaliśmy u przesympatycznych znajomych Marka, którzy ugościli nas po królewsku.
    Są trzy rzeczy których załuję : braku aparatu ( skleroza nie boli), że tak krótko i że nie wpadliśmy na meksykańską imprezę, ale nadrobiliśmy to miło spędzonym wieczorkiem ze znajomymi z Hagen, wyborną kolacją która oczywiście zwieńczona została cygarami

    C.D.N By Entelm

  10. Konto usunięte. Guest

    Odp: Inter-tabak 2009

    Cytat Zamieszczone przez Don Lecho Zobacz posta
    Jak dla mnie targi były udane, zdobyłem kilka dobrych kontaktów
    Rozumiem Leszku, że zaowocuje to tym, że twoja Wine And Tobaccos Home Manufactura przemieni się wkrótce w firmę importującą co nieco, dzięki czemu będziemy mogli się u ciebie w co nieco zaopatrywać
    Cytat Zamieszczone przez Don Lecho Zobacz posta
    Od "Mexican Amigos" otrzymaliśmy nawet zaproszenia na wieczorny meksykański bankiet w Park Hotelu, ale z pewnych względów nie pojechaliśmy tam
    Szkoda, udokumentowany zdjęciami pobyt na takiej imprezie członków naszego forum byłby dla nas sporą atrakcją a dla naszej witryny wielką ozdobą, np. fotka Don Lecho palącego cygaro z Alejandro Turrentem
    Cytat Zamieszczone przez Don Lecho Zobacz posta
    Oczywiscie sporo cygar zlądowało razem z nami.
    Pochwalcie się chłopaki co przywieźliście Może zdjęcia przywiezionych cygar byście dali. Czekam na dalszy ciąg relacji, po zwiastunie Leszka zapowiada się interesująco

+ Odpowiedz w tym wątku

Podobne wątki

  1. Inter - tabac 2011
    Przez entelm w dziale Spotkania Aficionados
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 28-09-2011, 20:58
  2. Najlepsze cygaro 2009 aficionado.pl
    Przez klepitko w dziale O cygarach
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 03-01-2010, 13:56
  3. Avelino Lara: 20.03.1921-27.10.2009 r.
    Przez radeqm w dziale Ludzie i Tytoń
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 31-10-2009, 12:07
  4. Edicion Limitada 2009
    Przez Jacek Uchryń w dziale Kubańskie
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 22-09-2009, 13:23
  5. Eurotab 2009
    Przez entelm w dziale Spotkania Aficionados
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 24-06-2009, 01:29

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów