Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Wakacyjny nie urlopowy wypad cygarowo-westernowy

Widok wątkowy

  1. Dołączył
    Mar 2009
    Przegląda
    Ruda Śląska
    Posty
    366

    Wakacyjny nie urlopowy wypad cygarowo-westernowy

    Z racji tego iż czas mój urlopowo-wyjazdowy minął na tworzeniu naszej firmy (remonty papiery itd) postanowilismy wraz z małżonką w ubiegłą niedzielę zrobić taki górsko-westernowo- cygarowy wypad w pobliskie górki , zahaczając o strzelnice pod chmurką w Żorach. Dzionek minął wspaniale! Wpierw romantyczny wjazd wyciągiem krzesełkowym na Czantorię, później spacer po górkach by na końcu wyżyć sie na strzelnicy w zacisznym lesie. Po opróżnieniu kilku bębnów, udaliśmy sie do obiektowego drewnianego wigwamu aby zwieńczyć dzień dobrymi cygami.
    Mając na uwadze fakt iż moja żona ostatnio nie tylko zaczęła gustować w cygarach, to na dodatek w coraz wiekszych formatach, zabraliśmy ze sobą Havana Humidor Red Robusto i Don Diego Aniversario Corona. Jednak owa coronka jak na razie okazała się zbyt mocna dla Agi i troszkę ją chyba odurzyła. Czego dowodem były słowa "…chciałabym mieć własnego colta ale żeby był mniejszy i lżejszy…" (osobiście wolałbym to usłyszeć przed paleniem) na co ja " …nie ma sprawy kupię Ci Colta Baby Dragona…" Same cygarka smakowały za każdym razem lepiej jak się wymienialiśmy nimi .
    Moja luba ,oby więcej takich wypadów!
    Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	aga i leo.JPG
Wyświetleń:	552
Rozmiar:	38.0 KB
ID:	208   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	nowe 029.jpg
Wyświetleń:	563
Rozmiar:	86.0 KB
ID:	209   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	nowe 035.jpg
Wyświetleń:	564
Rozmiar:	66.3 KB
ID:	210   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	nowe 037.jpg
Wyświetleń:	584
Rozmiar:	95.7 KB
ID:	211   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	nowe 046.jpg
Wyświetleń:	556
Rozmiar:	68.6 KB
ID:	212  

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów