+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Royal Habanos

  1. Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    Reda
    Posty
    387

    Royal Habanos

    Szukając informacji przypadkowo trafiłem na stronę sklepu Royal Habanos
    http://www.royalhabanos.com/

    Sklep zlokalizowany jest na Cyprze, ofertę ma szeroką i bardzo interesującą cenowo. Ktoś może słyszał o tym sklepie, kupował tam?

  2. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Central NJ USA
    Posty
    1,674

    Odp: Royal Habanos

    Aby i ten temat nie został bez odpowiedzi.
    Mój wywód to tylko teoretyczne poskładanie faktów i poszlak jakie można znaleźć w necie.
    Nie słyszałem aby ktoś się chwalił z kupowaniem tam cygar.
    Widziałem ten sklep w czasach kiedy niepopularne było pisanie o sklepach z tanimi cygarami,jeśli to nie był Hong-Kong.
    Sklep jest na Cyprze, dość lakonicznie pisze sam o sobie,jeśli Cypr to powinien podlegać pod dystrybutora
    Phoenicia Trading A.A. Ltd
    http://www.phoenicia.com.cy/Home/
    Firma istniejąca od 30lat, która ma pod sobą dystrybucję cygar w takich krajach jak:
    Afganistan
    Bahrajn
    Egipt
    Iran
    Irak
    Jordan
    Kuwejt
    Liban
    Pakistan
    Oman
    Katar
    Arabia Saudyjska
    Syria
    Emiraty Arabskie

    Cypr
    Grecja
    Malta
    Turcja
    Ukraina

    Afryka - Algieria, Maroko,Afryka Południowa.

    O sile tej firmy świadczą regionalne edycje wykonywane dla nich.
    W ciągu pięciu lat istnienia tego programu 3 razy brali w nim udział
    z takimi cygarami jak:
    Punch Robustos
    Bolivar Double Coronas
    Ramon Allones Phoenicio.

    W latach 2009 i 2010 również biorą udział w tym programie
    BOLIVAR EL GRECO GORDITO
    RAMON ALLONES BERITUS EDMUNDO

    BOLIVAR EMIRATOS -SUBLIMES
    RAMON ALLONES PHOENICIOS 32 -PIRAMIDES

    I na koniec to co najważniejsze w Royal Cigars.
    Ceny, trudno doszukać się tak niskich cen u innych sprzedawców działających pod nadzorem tego Dystrybutora.
    Trudno też uwierzyć aby Royal Cigars działał w oderwaniu od pewnej rzeczywistości.
    Ceny np limitowanych edycji Partagas 2006 oraz Montecristo ciężko zaakceptować przede wszystkim dlatego, że cena Partagasa stała wyżej niż Montecristo,dość zbliżoną cenę Monte, można znaleźć w promocyjnej obniżce 30% u innego sprzedawcy.
    Natomiast cena Cohiby Robusto jest możliwa do zaakceptowania!pewien sprawdzony sklep sprzedawał te cygara po 299$ a dosłownie na ubiegły weekend dał cenę 275$ czyli tylko 2 $ drożej,w cenie cygar był transport bezpłatny.
    W sumie niektóre z cen innych marek są wręcz oszałamiająco niskie np Sancho Panza,H.Upmann,Punch Double Coronas Cabinet 50 poniżej 10$/szt ?!
    brak Cohiba Maduro też jest dziwny,sporo dziwactw.


    Cóż pozostaje jedynie spróbować tam coś zamówić aby przekonać się jak jest w praktyce i jakie to są cygara.
    jeśli byłby pomysł sprawdzenia tego sklepu,to osobiście zgłaszam się na ochotnika aby partycypować w tej kontroli,lubię odkrywać nieznane lądy .
    Może okazać się ,że są sposoby działania sklepów,które nie mieszczą się w naszej wyobraźni.

  3. Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    Reda
    Posty
    387

    Odp: Royal Habanos

    Próbowałem właśnie wczoraj wyszukać informacji dotyczących tego sklepu na forach, lub też opinii na jego temat, ale pobieżne googlowanie dało słaby efekt. Chętnie również partycypowałbym w sprawdzeniu tego sklepu i nawet mógłbym zrealizować to zamówienie, ale pod koniec tego miesiąca. Wydaje mi się, że najlepszym rozwiązaniem byłoby wybrać cygara, które każdy bardzo dobrze zna i ma doświadczenia dotyczące różnych źródeł. Podejrzewam, że Monte 2 lub Cohiba Siglo II tutaj się sprawdza. Wysyłka jak to w FAQ napisane, kosztuje 17 $ więc całość opiewałaby na 212 $ dla Monte lub 202 w przypadku Cohiby.

    Swoją drogą przeglądam też ciągle ofertę tego sklepu i nie mogę się nadziwić rozbieżnościom cenowym, na które zwracał uwagę Jacek. HdM Epicure Espiecial, które widnieje jako nowość droższe jest od EL Regalos. Ponadto ciągle są dostępne starsze Limitady, które powoli mogą być traktowane jako perełki.
    Ostatnio edytowane przez Dzik ; 10-08-2009 o 14:16

  4. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Katowice, PL
    Posty
    689

    Odp: Royal Habanos

    Jeśli chodzi o testowanie - ja też jestem chętny.

+ Odpowiedz w tym wątku

Podobne wątki

  1. Cuban Stock Royal Selection Robusto
    Przez bles w dziale Dominikana
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 24-12-2011, 12:30
  2. XIII Habanos Festival
    Przez dymek w dziale O cygarach
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 27-02-2011, 13:11
  3. Habanos.Sukces czy złudzenia, jaka przyszłość?
    Przez Jacek Uchryń w dziale O cygarach
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 17-07-2009, 23:06

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów