+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 91 z 125
PierwszyPierwszy ... 41 81 89 90 91 92 93 101 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 901 do 910 z 1243

Wątek: Paliłem dzisiaj....

  1. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Trójmiasto
    Posty
    923

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Lecho, przecież 3 miejsce jest też miejscem na podium .

    Don Lecho Gold series
    Negatywnych emocji nie było, ciąg bez zarzutu i spalanie bez problemu. Odpalałem tylko raz i wystarczyło.

  2. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Katowice, PL
    Posty
    689

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Ashton VSG Belicoso No. 1

    Bez niespodzianek - wspaniała klasyka


    r

  3. Dołączył
    Jun 2009
    Przegląda
    Gliwice
    Posty
    209

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Witam,
    wczoraj w miłych okolicznościach przyrody Davidoff Entreacto. Maluszek ale bardzo pyszny. To już chyba 4 sztuka jaką przyjąłem. Przyjemny lekko korzenny smak odrobina tytoniu i gorzkie migdały. Na to maleństwo natknąłem się całkiem przypadkowo w jednym z Katowickich sklepów.
    Niestety nie znalazłem u żadnych polskich dystrybutorów internetowych.
    Trochę informacji na tej stronie http://areacigar.com/forum/index.php...d&postID=73598 ale po niemiecku to ja tylko ...)
    fonetycznie mogę powiedzieć a raczej napisać " Iś habe gołą babe )
    pozdrawiam wszystkich entuzjastów cygar i nie tylko
    gelu

  4. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Central NJ USA
    Posty
    1,674

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    A u nas szukałeś

    Davidoff Entreacto_post1264

    Dobrze wiedzieć,że jest przynajmniej dwóch smakoszy Entreacto.
    A jak wygląda cena tych cygar?U nas na zachodnim brzegu,stoją po ok~7$
    W Polsce,podobno jest tylko jedna firma,która ma wyłączność na Import produktów tytoniowych grupy Davidoff'a i o ile pamiętam w ich menu nie było tego cygara.Ciekawe,że w ogóle trafiłeś na to cygaro.

    Ostatnio co spaliłem to 5 Vegas Gold.
    Zapaliłem to cygaro,ponieważ planowałem zakup pudła czegoś lekkiego,ale nie będą to te cygara.
    Mając w pamięci dobre walory delikatnego cygara,dziś pomimo szczerych chęci, nie było między nami chemii ani nawet zadowalającego wyniku.
    Te cygara,kiedyś mi bardzo smakowały,widać czas ten minął.
    Muszę szukać gdzie indziej,a z lekkimi,tanimi cygarami, nie jest łatwo,muszę więc poszperać w kubańskich markach ,tyle,tylko,że zależało mi na przymiotniku tanie.
    Ostatnio edytowane przez Jacek Uchryń ; 23-05-2010 o 10:32

  5. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Trójmiasto
    Posty
    923

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Kubański Trinidad Robusto to cygaro, któremu naprawdę warto poświęcić sporo uwagi i skupienia. Jednakże wczoraj późnym wieczorem, kiedy je paliłem nie ono było dla mnie najważniejsze. Skoncentrowałem się na zajmującej rozmowie z osobą, z która nie gadałem dość długo. Więc proces delektowania się aromatycznym Trinidadem został poważnie zakłócony, ale mimo tego było to przyjemne palenie. Czy określenie tego cygara jako „rasowa kuba” jest tu na miejscu? Pewnie nie, ale to spróbuję stwierdzić po wypaleniu w skupieniu następnego Trinidada.
    Wczorajszego, zakłóconego dodatkowymi atrakcjami palenia nie żałuję ani trochę. W końcu my dla cygar, czy cygara są dla nas?
    Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20100523532.jpg
Wyświetleń:	369
Rozmiar:	84.5 KB
ID:	960   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20100523533.jpg
Wyświetleń:	381
Rozmiar:	82.6 KB
ID:	961  

  6. Dołączył
    Jun 2009
    Przegląda
    Gliwice
    Posty
    209

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Cytat Zamieszczone przez Jacek Uchryń Zobacz posta
    A u nas szukałeś

    Davidoff Entreacto_post1264

    Dobrze wiedzieć,że jest przynajmniej dwóch smakoszy Entreacto.
    A jak wygląda cena tych cygar?U nas na zachodnim brzegu,stoją po ok~7$
    W Polsce,podobno jest tylko jedna firma,która ma wyłączność na Import produktów tytoniowych grupy Davidoff'a i o ile pamiętam w ich menu nie było tego cygara.Ciekawe,że w ogóle trafiłeś na to cygaro.

    Ostatnio co spaliłem to 5 Vegas Gold.
    Zapaliłem to cygaro,ponieważ planowałem zakup pudła czegoś lekkiego,ale nie będą to te cygara.
    Mając w pamięci dobre walory delikatnego cygara,dziś pomimo szczerych chęci, nie było między nami chemii ani nawet zadowalającego wyniku.
    Te cygara,kiedyś mi bardzo smakowały,widać czas ten minął.
    Muszę szukać gdzie indziej,a z lekkimi,tanimi cygarami, nie jest łatwo,muszę więc poszperać w kubańskich markach ,tyle,tylko,że zależało mi na przymiotniku tanie.
    Dzięki za info jakoś nie pamiętam tego posta. cygarko naprawdę zacne koszt za sztukę 16.70 zł bardzo przyzwoicie jak na nasze warunki
    gelu

  7. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Central NJ USA
    Posty
    1,674

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Cytat Zamieszczone przez gelu Zobacz posta
    Dzięki za info jakoś nie pamiętam tego posta.
    W takich sytuacjach, warto sprawdzić co pokaże nasza wyszukiwarka




    Cytat Zamieszczone przez gelu Zobacz posta
    ... koszt za sztukę 16.70 zł bardzo przyzwoicie jak na nasze warunki
    Prawda,nawet więcej niż bardzo,cena niższa od amerykańskiego standardu.

    Dzisiejszej nocy,zaliczyłem pyszne spotkanie z cygarkiem.

    Tyle tylko z niego zostało,jakiś cuś około 1 cm



    aby się udało,stworzyć taki malutki ogryzek,trzeba było skorzystać z wykałaczki
    Uuuuuuuuuuuuu



    W przeciwieństwie do Bruna, nie miałem towarzystwa(nikt mnie juz nie lubi) , a prawdą jest, że cygaro jest dla nas, nie my dla niego.

    Moje cygaro było całe dla mnie i tylko mnie
    Pomimo tego,że nie miałem towarzystwa i skupiłem całą swoją uwagę na cygarze.
    Niestety, nie jestem wstanie obiektywnie go opisać.
    Smakowało,więcej niż bardzo dobrze,spodziewałem się dobrego palenia,ale nie aż tak.


    A jak się paliło, proszę zobaczcie.




    I tak na marginesie,nie słuchajcie się kobiet gdy zamawiacie cygara,najlepiej aby były jak najdalej od kompa.
    Dziś już żałuję,że posłuchałem się i wziąłem tylko jedno pudło,miały być dwa .
    Tej partii produkcji,już w sklepach nie uświadczysz,niektóre cygara,naprawdę za szybko się rozchodzą.
    Mam nadzieję,że reszta cygar będzie tak samo dobra,więc pozostaje mi się cieszyć,że choć jedno pudło doskonałych cygar kupiłem.

  8. Dołączył
    Oct 2009
    Przegląda
    Poland / Ireland
    Posty
    200

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Jacku, co za cygaro miałeś przyjemność palić ?

  9. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Central NJ USA
    Posty
    1,674

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    La Riqueza petit robusto,a później

    Punch Churchill Cabinet.



    O nim,napiszę kilka zdań w dziale prezentacji.

  10. Dołączył
    Mar 2009
    Przegląda
    Ruda Śląska
    Posty
    366

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Wczoraj w miłym towarzystwie Grześka i dzięki jego uprzejmości paliłem Davidoff Entreacto. Cygarko dość przyjemne smakowo i z nadzwyczajną kulturą spalania, jednak mimo tego iż był to Davidoff który mi jak do tej pory najlepiej smakował to ta marka nadal do mnie nie przemawia.

    Za to dzisiaj spaliłem urodzinowego Bolivara Gold Medal, (podobno leżakował u Rafała 2 lata) BGM okazał się nadzwyczaj przyjemnym kubańskim doznaniem, których niestety ostatnio w moich kubańskich cygarach bardzo ale to bardzo brakuje. Spalanie równe, kremisty dym, i smaki takie jak lubię w "Kubie" :
    el cedro, los flores y el suelo. 1,5 godziny przyjemnych aromatów
    Saludos Amigos!

+ Odpowiedz w tym wątku

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów