+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 8 z 125
PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 10 18 58 108 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 1243

Wątek: Paliłem dzisiaj....

  1. Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    42

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Maria Mancini edition especial format robusto.

    Kupione dzisiaj ale niestety gasło w czasie palenia 3 razy. Jak dla mnie mocne a co do smaku to muszę go nauczyć odszukiwać , za jakiś czas zapewne będę potrafił powiedziec jaki smaki ma dane cygaro .

    Ostatnio edytowane przez ar3k30 ; 11-03-2009 o 13:36

  2. Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    42

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Cassa de Torres Double corona Nicaragua

    smaczne lekkie dobry ciąg trochę za duże jak dla mnie
    Ostatnio edytowane przez Jacek Uchryń ; 11-03-2009 o 14:31 Powód: fotka za duża max 800x600 oraz mało czytelna

  3. Colonel Kurtz Guest

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Ashton Heritage Puro Sol Belicoso. To cygaro uświadomiło mi jak wiele zależy od dnia. Palone wcześniej nie zrobiło na mnie potężnego wrażenia. Ot, poprawne, dość smaczne cygaro. Dziś za to alleluja!! Smak dokładnie trafiający w mój gust. Pyszne, mocne, aromatyczne i gładkie. No i mam teraz zgryz poważny - co lepsze: Puro Sol czy VSG?

    pzdr

    CK

  4. Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    459

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    hahaha Colonel, ja dzisiaj paliłem to cygaro w rozmiarze Corona Gorda, i szczerze mówiąc belicoso zrobiło na mnie lepsze wrażenie. U mnie było odwrotnie poprzednia sztuka to alleluja, dzisiejsza "tylko" fajna ;]

    Mi się wydaje ze jednak Puro Sol :P

    pozdrawiam

  5. Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    Reda
    Posty
    387

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Ostatnimi czasy raczyłem się m.in. Rocky Patel 1990 Vintage Torpedo, RyJ Short Churchills, dziś poszła z dymem roczna Cohiba Siglo VI, miałem ochotę na coś większych rozmiarów... smakowała nawet bardzo, lecz wydaje mi się, że nie jest to cygaro, po którym roczne leżakowanie robi jakąś potężną różnicę. Ciąg jak zawsze trochę przyciasnawy być może nie pozwolił mi wydobyć wszystkich pozytywnych doznań
    Przedwczoraj paliłem też Sancho Panza Belicoso, bardzo ciekawe cygaro, przedostatnie z dziesiątki... ostatnie opiszę w recenzji.

  6. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Katowice, PL
    Posty
    689

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Wczoraj w Klubie Rafała Ashton VSG Corona Gorda (ponad roczne - absolutna rewelacja) i Miura Reserva Selecta Sublime (takie "może być", pod koniec nawet smaczne).


    Utwierdziłem się w fakcie, że mimo mojej przeogromnej fascynacji cygarami kubańskimi, Ashtony VSG po prostu uwielbiam.

    pozdr.


    r
    Ostatnio edytowane przez radeqm ; 13-03-2009 o 09:37 Powód: Literówka

  7. exmember Guest

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    JLP cremas. Leżało dość długo, jakoś tak na spodzie niekubańskiego humidora. Nie mialem ochoty na jakieś lepsze cygaro, ot, chciałem poczuć tytoń w ustach. I zostałem zaskoczony. Wszyscy wiemy, jakie to cygaro, jednym nie smakuje, inni JLP lubią. I należę do tych drugich, powiem więcej, że dzis to cygaro dało z siebie wiele. Przede wszystkim spalanie, równe, popiół trzeba było parę razy strząsać, troche sie strzępil, ale nie wymagajmy za wiele. Smak wyraźny, bardziej ziemisty niż drzewny, lekko słodkawy, pod koniec moc wzrosła i poczułem coś na kształt migdałów, ale gorzkich raczej. No i co zrobić z cygarem, które kosztuje mniej niż 5 złotych w Akanie??? Ano zamówiłem od razu 25 sztuk, niech sobie poleżą )). Mam nadzieję, że dadzą tyle przyjemności, co cygaro dziś palone.
    Ostatnio edytowane przez exmember ; 13-03-2009 o 18:14 Powód: literówki

  8. Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    288

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Wysezonowane JLP całklikem mi leżą VSG do tego roczne supe zważywszy fakt że jeszcze takich mam kilka a ja niestety w piątek 13 wziąłem sobie cygaro takie sobie czyli Te Amo World selection Honduras. Myślałem że dzien będzie niezbyt udany a tu super się wsio udało i cygaro nie dorasło do poziomu zadowolenia. Było niezłe ale po informacjach dnia dzisiejszego najodpowiedniejsza powinna byc VR albo Monte 50 Jak to czasami człowiek jest nie przygotowany.

  9. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Katowice, PL
    Posty
    689

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Wczoraj niespodzianka.

    Przyjechał zamówiony w CiT humidor Park Lane, który sprzedawany był w promocji z dwudziestoma cygarami Santa Clara IV Natural. Santa Clary nie lubię, humidor spodobał mi się niezmiernie więc kupiłem.

    Humidor się sezonuje a cygarka...

    Chociaż nigdy tego nie robię, wypaliłem cygaro prosto z podróży - nie miałem ochoty na nic dużego, pachniały jakoś tak ładnie...

    Smakowało. Naprawdę. Delikatny, słodkawy smak.
    Żona narzekała, że śmierdzi, ale poza tym był to miłe 40 minut. Zobaczymy, co bedzie, jak odleżą.

    pozdr.

    r


    P.S. Paliłem po sporej ilości serów pleśniowych i czerwonego wina, to mogło mieć jakiś wpływ ;-)

  10. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Central NJ USA
    Posty
    1,674

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Właśnie dobiega końca moje leniwe i spokojne sobotnie popołudnie,a mój towarzysz dogasa.
    Montecristo Sublimes EL 2008


    nadymiłem w całym mieszkaniu tak,że mój pies kicha i jakiś nerwowy się zrobił
    Kobiety właśnie zaczynają wietrzenie domu,ale było pięknie gdy ich nie było

+ Odpowiedz w tym wątku

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów