+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 72 z 125
PierwszyPierwszy ... 22 62 70 71 72 73 74 82 122 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 711 do 720 z 1243

Wątek: Paliłem dzisiaj....

  1. exmember Guest

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Partagas de Luxe tubos. Cygaro to juz znałem, paliłem kupowane u nas i mi smakowały, ale dziś zostałem zaskoczony. Paliłem PdL z marca 08, wygląd obiecujący, czekoladowej barwy cygaro pachniało mocno ziemią i czymś... No po porstu Kubą. Paliło sie świetnie, dymu ogromna ilość, gęstego, aromatycznego. Smak zdecydowanie ziemisty i korzenny z nikłym tonem jakiegoś owocu, moc właściwa. Partags de Luxe to cygaro raczej nieskomplikowane smakowo, taka klasyczna Kuba, ale sądzę, że to właśnie jest urokiem tej marki i tego akurat formatu. Wypaliłem z wielką przyjemnością i jestem bardzo zadowolony

  2. guest Guest

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Ostatni (już słyszę uffff ) odcinek cygarowego dziennika urlopowego. Pisany już w ojczyźnie, gdzie śnieg za oknem, a ręce bolą od łopaty (śniegowej ).

    DZIEŃ TRZYNASTY
    SOBOTA (BASENOWE NUDY I ZAKUPY)

    Gran Habano Siglos Corona NAJMNIEJ MI SMAKOWAŁO ZE WSZYSTKICH GH KTÓRE PALIŁEM
    H.Upmann Magnum 50 TO CYGARO SMAKUJE MI ZAWSZE Z PIWEM, A TYM RAZEM NIE PIŁEM

    DZIEŃ CZTERNASTY
    NIEDZIELA (SPACEROWO; ROSNĄ OBAWY PRZED MROZEM)

    Saint Louis Rey Regios CLASSIC ROCK
    Gran Habano # 1 Rotschild FAJNE, SMACZNE, KRÓTKIE CYGARKO
    Punch Petit Punch DRUGIE I ZNOWU NIE DOBRE
    Gurhha Elegance Churchill MAM SZCZĘŚCIE DO TEJ MARKI; WIEM, ŻE LINII MAJĄ …..DZIESIĄT, A JA JAK DO TEJ PORY DO DZIESIĘCIU NIE DOSZEDŁEM, A UDAJE MI SIĘ PALIĆ SAME PRZEPUYSZNE; TO AKURAT TO DOSKONALE ZBALANSOWANE, HARMONIJNE SMAKI KAWOWO - DRZEWNO - OWOCOWE

    DZIEŃ PIĘTNASTY
    PONIEDZIAŁEK (POWRÓT)

    NIE PALĘ

    Teraz palę jednego z trzech gratisów, które otrzymałem przy okazji zakupu humidora w AKAN. Cygaro pt. Casa de Alegria Rico. O cygarze na razie wiem tylko, że:
    1. Przed odpaleniem pachnie nieziemsko dobrze - korzenie z czekoladą, a po odpaleniu jest już gorzej - trochę sianka z korzenną chmurką. Zostało jeszcze 1,5 tercji i może się coś zmieni, trzeba mieć nadzieję.
    2. Zrobione w Nikaragui. Chyba na zlecenie Cigarworld.

  3. guest Guest

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Chyba sam tu palę

    Dzisiaj Hoyo de Monterrey Excalibur Prensado OSC, cygaro w rozmiarach 6.125X48. Bardzo dobre. Wyraźne i łatwe do rozpoznania smaki drzewno - ziołowo -cynamonowo - extratytoniowe. Ostatnio coś psioczyłem na tą markę, to dzisiaj odszczekuję. 1,5 h miłego i smacznego palenia. Równo, bez smoły, bez gaśnięcia, dużo dymu i ładny biały popiół. Polecam.

  4. Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    Nysa/Warszawa
    Posty
    187

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Ashton Aged Maduro, które było jednym z prezentów od Pana Jacka, nic tylko jeszcze raz podziękować. Jacku cygaro spalone całkowicie za Twoje zdrowie i szczęście w życiu, oby wiodło Ci się jak najlepiej, raz jeszcze dziękuję. Co do samego cygara nie ma się co rozpisywać, ciemna, gorzka czekolada przede wszystkim, coś cudownego, jestem pełen podziwu po raz kolejny dla tego cygara.

  5. exmember Guest

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Juan Lopez Sellection no 2. To te z Puroswiss. Dziś dostałem paczkę, wielkie dzięki Dziku. No ja przecież bym nie wytrzymał, żeby nie sprawdzić... Na oko i nos- pierwszorzędna Kuba. Obmacałem, spręzyste, trochę za mokre na mój gust, ale co tam. Zapaliłem. No już wiem. To jest Kuba . I to jaka Kuba !!!. To nic, że świeże, że ciut za wilgotne... Rasa Panowie, rasa się liczy, tego nic nie przykryje więc... Niniejszym ogłaszam, że JL no 2 to doskonałe cygaro o wielkim potencjale ( ech, co to będzie za uczta tak już po miesiącu, jak dojdą do siebie w sensie wilgotności). Czyli Puroswiss jest ok.

  6. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Central NJ USA
    Posty
    1,674

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Cytat Zamieszczone przez bles73 Zobacz posta
    Chyba sam tu palę
    Nie jest aż tak dobrze
    pali się,czasami co nieco

    Próba przełamania oschłego klimatu czyli
    H. Upmann Connoisseur No.1 rocznik 2008
    W tym egzemplarzu było wszystko co dobre,słodycz,lekka ziemistość,
    zapach podwórza i cos co było zupełnie nowe,smak grubego oleistego ziarna słonecznika,pychota.
    Mój stosunek do tego cygara wraca na stary dobry tor,widać z cygarami jest jak w życiu raz do przodu drugim razem lekko w bok i do tyłu
    Na marginesie zapalniczka do fajki,świetnie daje radę przy odpalaniu cygara

  7. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Central NJ USA
    Posty
    1,674

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Cytat Zamieszczone przez oZz Zobacz posta
    Ashton Aged Maduro, które było jednym z prezentów od Pana Jacka, nic tylko jeszcze raz podziękować. Jacku cygaro spalone całkowicie za Twoje zdrowie i szczęście w życiu, oby wiodło Ci się jak najlepiej, raz jeszcze dziękuję. Co do samego cygara nie ma się co rozpisywać, ciemna, gorzka czekolada przede wszystkim, coś cudownego, jestem pełen podziwu po raz kolejny dla tego cygara.
    Miło przeczytać,nie myślałem ,że jeszcze miałeś któreś z cygar,to dość dawno było,cieszę się,że tak dobrze smakuje Ci ten Ashton.

  8. Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    Nysa/Warszawa
    Posty
    187

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Jacku Ashton był/jest pyszny, z Twojej przesyłki został mi jeszcze Nub Cameroon który czeka na odpowiedni moment do zapalenia. Nie robiąc spamu napiszę że spaliłem JLP Cremas, panowie po leżakowaniu blisko roku to cygaro nie jest takie złe.

  9. guest Guest

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Pierwszą Gurkhe wypaliłem po zalogowaniu się na aficionado.pl i po otrzymaniu pieknego prezentu - JESZCZE RAZ BARDZO DZIĘKUJĘ BRUNO
    Od tamtej pory chętnie palę te cygara i nigdy nie było tak, że miałbym do nich najmniejsze zastrzeżenia. Zawsze smakują.

    Dzisiaj z humidora wydarłem Gurkha Black Dragon Imperial Presidente.
    Jest okazała, pięknie wykonana, w cedrowej owijce i z pierścieniem takim, że się nim można wachlować lub czapkę z niego zrobić.



    Cygaro pachnące orzechami i kawą. Przed odpaleniem i po obcinarce ciąg idealny i tak zresztą dalej po odpaleniu.



    Pali się równiutko. Nie trzeba nic pomagać. Nie trzeba uważać na rozgrzewanie. Czy zimna, czy rozgrzana smakuje wybornie - kawa, orzeszki, rodzynki i pieprz. To wszystko zmielone, zmieszane i kremowe wręcz. Zero smoły i innych obciachów. Dla mnie moc średnia. Mimo, że to 0,5 kg tytoniu nie mam przesytu i pod beretem mi się nie kręci, a w młodej piersi spokój.



    Jedyne negatywne doznania to poparzone usta. Nie mogłem trzymać w palcach, bo parzyło. Bardzo, bardzo polecam. Przy robusto nie zatrzymałem się dłużej. W moim odbiorze Gurkha im większa tym lepiej dla niej i dla palacza. Paliłem już malutkie, małe i duże. Duże smakują najlepiej. Myślę, że jak maki zakwitną to trzeba będzie jakieś pudło dużych górek zakupić. Nie wiem tylko, których, bo wszystkie przesmaczne.

    Ostatnio edytowane przez guest ; 24-01-2010 o 18:16 Powód: Literówka

  10. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Trójmiasto
    Posty
    923

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Ostatnio były troszkę mocniejsze akcenty.
    W piatkowy wieczór paliliśmy we trzech: ja, Kapitan Flint i Jacek. My z Jackiem symultanicznie - Joya de Nicaragua Antano a kapitan nic, tylko pity był.
    Sobota - Camacho Negro.
    Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20100123062.jpg
Wyświetleń:	259
Rozmiar:	78.3 KB
ID:	823   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20100123064kpt.jpg
Wyświetleń:	254
Rozmiar:	69.7 KB
ID:	824   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20100123065.jpg
Wyświetleń:	270
Rozmiar:	80.7 KB
ID:	825   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20100123069.jpg
Wyświetleń:	273
Rozmiar:	81.0 KB
ID:	826   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20100124074.jpg
Wyświetleń:	263
Rozmiar:	84.2 KB
ID:	827  

+ Odpowiedz w tym wątku

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów