+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 66 z 125
PierwszyPierwszy ... 16 56 64 65 66 67 68 76 116 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 651 do 660 z 1243

Wątek: Paliłem dzisiaj....

  1. guest Guest

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Cytat Zamieszczone przez alej Zobacz posta

    Błażej,
    no, te wczorajsze ... M i M
    Zobacz, jak one przy niej (a właściwie na niej) wyglądają ... Że normalnie pożal sie boże ...
    Wesołych!
    Darku, a tak to już chyba wybaczysz?
    Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCN8276.JPG
Wyświetleń:	377
Rozmiar:	91.5 KB
ID:	693   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCN8278.JPG
Wyświetleń:	364
Rozmiar:	80.4 KB
ID:	694  

  2. guest Guest

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    No i to drugie też poszło.
    Esplepleple .......
    Szkoda gadać, dawno nie miałem takich żylaków za uszami, a za kwaśnymi orzechami włoskimi w śmietanie 18% też nie przepadam.
    A myślałem, że dzisiaj po ludzku do mnie przemówi ......
    A jak ładnie się spalało to na zdjęciach.
    Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1.JPG
Wyświetleń:	327
Rozmiar:	88.0 KB
ID:	700   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2.jpg
Wyświetleń:	359
Rozmiar:	42.3 KB
ID:	701   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	3.jpg
Wyświetleń:	359
Rozmiar:	46.8 KB
ID:	702  

  3. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Trójmiasto
    Posty
    923

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Wracając do tematu ... wczoraj, wreszcie spokojnie i w skupieniu sięgnąłem po Fuente Opus X. Chyba dopiero teraz w pełni doceniłem to wspaniałe cygaro. Rocznik 2005, w moim humidorze od listopada 2008 (prezent urodzinowy od kolegów ). Taak, do takiego palenia trzeba wybrać odpowiedni czas i okoliczności, wygodne miejsce do siedzenia. Trzeba mieć spokój i najlepiej poprzedzić "sesję" dobrym jedzeniem (świątecznym ).
    Moc doskonałego tytoniu ... pozwólcie, że nie będę doszukiwał się aromatów i smaków. Fuente Opus X, ech, szkada gadać. Doskonałe cygaro na szczególną okazję.
    Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20091225022.jpg
Wyświetleń:	346
Rozmiar:	79.5 KB
ID:	707   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20091225023.jpg
Wyświetleń:	334
Rozmiar:	87.9 KB
ID:	708   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20091225030.jpg
Wyświetleń:	325
Rozmiar:	83.9 KB
ID:	709   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20091225031.jpg
Wyświetleń:	345
Rozmiar:	88.3 KB
ID:	710  

  4. Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    459

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Wczoraj. Nie do końca mnie do siebie przekonało



    Dzisiaj wieczorem też małe co nieco zdegustuję

    pozdrawiam

  5. guest Guest

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Na drugi dzień Świąt planowałem Aurora Preferidos i Oliva V Maduro Torpedo.
    Z planów "wyszła" Aurora i zaraz po śniadaniu zapaliłem CAO Sopranos Associate ( 5 x 52). Ostatnie Soprano z moich zapasów. Zapaliłem je pełen entuzjazmu po tym jak wczoraj udało mi się w promocji nabyć 20 szt. CAO Sopranos Solider (6 x 54). Uwaga ! - za 20 szt. zapłaciłem $98. Tak, dokładnie tyle, jestem trzeźwy, a mój mózg działa prawidłowo pomimo świątecznego przejedzenia i rozleniwienia.
    Associate wypaliłem już 6 szttuk i dzięki nim będę do CAO Sopranos regularnie wracał. Załączyłem poniżej fajny rysunek ze strony producenta, obrazujący z jakich tytoni te cygara są zwijane. Tytonie z pięciu krajów.
    Wspaniały, oleisty, ciemny wrapper z Brazylii. Konstrukcja cygara, wygląd na 5+. Spalanie idealne, popiół trrzyma się mocno, a smaki za każdym razem te same (boska powtarzalność): kawa, gorzka czekolada, ziemia, bardzo dyskretna słodycz - wszystko najlepszej jakości. Chce się palić do końca, a to co zostanie zjeść. Moc pełna, ale dla mnie z tych pełnych, po których się nie przewracam. Bardzo polecam.

    Teraz klepiąc w klawiaturę kończę kolejne dobre cygaro, które palę po raz pierwszy - Gran Habano # 1 w rozmiarze rotschild. Dzięki Wielkie Maćku, że wskazałeś mi tę honduraską ścieżkę. Trochę z niej zboczyłem, bo na razie nie zatrzymuję się przy polecanym #3, ale # 1 oraz #5 to cygara, które chcę palić. Masz rację: poznałeś mnie z ogrodnikiem, a ja zająłem się jego córkami GH # 1 to cygaro, które mi bardzo odpowiada.

    Ale jak Święta to niech będzie pełnia szczęścia. Zaraz odpalę sobie na koniec Oliva V Maduro Torpedo, która przypłynęła do mnie od Jacka. Nie-maduro paliłem kilka sztuk i nie podeszły mi, co dziwne, bo mają zwykle dobre opinie.
    Postaram się o maduro kilka słów napisać i fotografi wykonać.
    Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	sporano budowa.jpg
Wyświetleń:	356
Rozmiar:	25.9 KB
ID:	711  

  6. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Trójmiasto
    Posty
    923

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Dziś, podczas świątecznej wizyty mojego nie-cygarowego kolegi Rycha miałem dylemat. Co wybrać z humidora dla kogoś, kto pali cygaro średnio 2 razy do roku, przy okazji wizyt u mnie. Co wybrać, żeby nie zniechęcić takiego świeżaka i pokazać mu jaka ta moja pasja jest wspaniała? To problem. Padło na dominikańskie Sinatra. Trafiony - zadowolony Dla siebie wybrałem Bolivar Belicioso Fino. Moje zadowolenie nadeszło dopiero wraz z początkiem trzeciej tercji. Dlaczego tak późno? Nie wiem. Dwie pierwsze tercje przebiegły bez specjalnych doznań - jakoś nijako i bezbarwnie. A kiedy sie zaczęło, trzeba było sie już żegnać - z cygarem. Bywa i tak. Rycho próbował mnie zarazić swoją pasją, opowiadając o forum, w którym uczestniczy: browar.biz. Doszliśmy do wniosku, że można doszukać sie pewnej kompatybilności tych naszych zainteresowań. A żeby ułatwić mi sprawę Rycho poczęstował mnie piwem Czerwony Smok (browar Fortuna) . Spotkanie niestety juz sie zakończyło. Chyba pozostaliśmy nie do końca wzajemnie przekonani, każdy przy swoim.
    A oto szczątkowa dokumentacja ze spotkania:
    Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20091226036.jpg
Wyświetleń:	353
Rozmiar:	78.6 KB
ID:	722   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20091226038.jpg
Wyświetleń:	362
Rozmiar:	88.5 KB
ID:	723   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20091226043.jpg
Wyświetleń:	353
Rozmiar:	81.8 KB
ID:	724   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20091226041.jpg
Wyświetleń:	337
Rozmiar:	76.0 KB
ID:	725  
    Ostatnio edytowane przez Bruno ; 27-12-2009 o 02:16

  7. Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    459

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Partagas Serie D. No 4... gdyby nie to żę chciałem poczuć kremową pikantność, pieprz i lekkie zmeczenie to by mi to cygaro nie smakowało.......


    pozdrawiam

  8. Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    288

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    A ja to mam pecha tyle czasu na palenie a tu choroba dopadła i smak zabiła więc żeby cygar nie marnować nic nie palę. Wierzcie mi wolałbym całe święta nic nie jeść a popalić.

  9. exmember Guest

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Vegas Robaina Familiar FEB 00, czyli prawie dziesięcioletnie cygaro, jakoś tak wychodzi. Panowie, co tu dużo pisać, to jest coś niesamowitego. Cygaro nieduże 5,5 x 42, ale smaki niezwykłe, jakis gorzki cynamon się włączył w połowie i został przyjemnie do końca. Fantastyczne cygaro, fantastyczne.... Najmniejsze z wypalonych dotąd Vegas Robaina, kapitalne, kapitalne. Więcej wąchałem niż paliłem )))
    P.S. A taki Radek- że dla przykładu powiem- to je zapali dopiero za trzy dni.

  10. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Trójmiasto
    Posty
    923

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Hmm, chciałem, żeby wczorajsze palenie było takie poświąteczne. Bez fajerwerków, ale porządne, solidne smaczki tytoniowe i już. Dlatego wybrałem honduraskie cygaro La Gran Fuma. I prawie udał mi sie mój plan - prawie, robi jednak wielką różnicę. Smaki pewnie były, ale kołek, klika kołków i bardzo nierówne spalanie popsuło mi całą przyjemność. Ech. I nawet towarzyszący paleniu Paulaner nie pomógł.
    Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20091227045.jpg
Wyświetleń:	348
Rozmiar:	92.2 KB
ID:	726   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20091227046.jpg
Wyświetleń:	359
Rozmiar:	77.9 KB
ID:	727   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20091227047.jpg
Wyświetleń:	365
Rozmiar:	88.7 KB
ID:	728   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20091227048.jpg
Wyświetleń:	352
Rozmiar:	86.4 KB
ID:	729  

+ Odpowiedz w tym wątku

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów