+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 16 z 125
PierwszyPierwszy ... 6 14 15 16 17 18 26 66 116 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 151 do 160 z 1243

Wątek: Paliłem dzisiaj....

  1. Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    Nysa/Warszawa
    Posty
    187

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Macundo Maduro Diplomat

    Pogoda super to i cygaro znakomite, okazało się że przepyszne cygaro. To moje pierwsze Macundo i pytanko czy one wszystkie są takie ciasne? Ciąg był znikomy dosłownie, cygaro otwarte było obcinarką.

    Proszę Cię, czytaj przed wysłaniem to, co piszesz i postaraj się żeby to miało ręce i nogi...
    radeqm
    Ostatnio edytowane przez radeqm ; 31-03-2009 o 19:09

  2. exmember Guest

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Punch Coronations. Ziemiste, może odrobine korzenne w tle, umiarkowanie pikantne, moc zadowalająca - coż dodać, przyjemna Kuba.

  3. Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    288

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    A ja dzisiaj na spotkaniu fajkowym po raz pierwszy JdN nie pamiętam rozmiaru bo mnie Winston poczęstował. Oj ma to kopa ale jest super

  4. exmember Guest

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Dziś w iście wiosennym słońcu połyskujący oleistą pokrywą, aromatyczny, pełen smaku Partagas Aristocrats. Pysznie smakowało to cygaro. Może to i zasługa pogody, bo byłem nim zachwycony. Zauważyłem ostatnio, że kubańskie cygara w formacie corona smakują mi jakoś najbardziej, może to dlatego, że lubię wypalic dziennie więcej niż jedno cygaro i takie rozłożenie na cały dzień mniejszych formatów daje dużą przyjemność. Drugim cygarem, które lubię palić to albo HdM Palmas Extra albo Punch Coronations. Z tym, że Punch bardziej treściwy.

  5. Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    Nysa/Warszawa
    Posty
    187

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    JLP Cremas

    Generalnie lubię te cygara za smak i cenę, to drugie jest dla mnie bardzo ważne, ponieważ muszę palić cygaro raczej z "niższych" przedziałów cenowych. mówiąc wprost nie stać mnie na rarytasy w stylu, RyJ, HdM, Cohiba, Montecristo, Partagas, Trinidad, itd... zamiast np. 3 Montecristo, których jeszcze nigdy nie próbowałem mam humidorze 25 sztuk JLP, więc robi to dla mnie różnicę

  6. Colonel Kurtz Guest

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Ja dziś klasycznie, Partagas Serie D No. 4.

    Z palenia na palenie smakują mi coraz bardziej. Dobre od początku aż do ostatniej chmury vel do oparzonego kciuka

  7. Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    Reda
    Posty
    387

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Ja dziś miałem przyjemność palenia Cohiby Esplendido od Sergieja, z pudła o dacie NOV05. Pomimo krótkiej podróży i tylko jednego tygodnia u mnie w humidorze, nie odniosłem wrażenia jakbym się pospieszył. Doskonałe, kremowe, o średniej mocy cygaro. Uważam, że wcale nieprzereklamowane, no ale cóż, nie da się ukryć, że drogie. Reszcie dam poleżeć.

  8. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Katowice, PL
    Posty
    689

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Podróż moich była trochę dłuższa - powstrzymam się jeszcze z miesiąc

    r

  9. exmember Guest

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Punch Coronations. Wspaniały egzemplarz mi się trafił. Dymu dużo, gęstego, aromatycznego, smak wyraźny, ziemisty, prawie bagienny, nad tym delikatny posmaczek , no własnie, mnie się zdaje , że jeżyny tak smakują, niby słodkie, a nie są, za to dużo klimatu lesistego. Kapitalne cygaro na małe palenie w wiosenne popołudnie.
    P.S. Już parę Punch'ów wypaliłem i... Jestem oczarowany tymi cygarami, myślę, że to jest mój smak. Podobne odczucia daje parę cygar nie z Kuby, głównie Camacho ( Corojo, Coroyal i SLR) i La Gloria Cubana, ale w tych cygara nie ma kubańskiego pazura, czyli tak intensywnego ziemisto-bagienno- leśnego posmaku. Myślę, że jakieś pudełeczko Punch'a warto mieć pod ręką ( no i tuby można sprzedać jako złom aluminium )) ).

  10. Odp: Paliłem dzisiaj....

    partagas petit coronas especiales
    pafael gonzales petit corona

    takie dwa fajne maluszki

    adam

+ Odpowiedz w tym wątku

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów