+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 118 z 125
PierwszyPierwszy ... 18 68 108 116 117 118 119 120 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,171 do 1,180 z 1243

Wątek: Paliłem dzisiaj....

  1. Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    127

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Trzy dni nie paliłem cygar! Straszne! Przez ostatnie trzy lata zdarzyło mi się to samo tylko raz. Wtedy ze względu na zdrowie. Teraz ze względu na przeprowadzkę. Przez trzy dni zajmowałem się 180-cioma kartonami, kilkoma ekipami i nie wiedziałem jak się nazywam. Ale ..... teraz już siedzę w swojej prywatnej, wymarzonej palarni (gabineto-biblioteko-palarnia) i palę Bolivar Petit Corona. Jest dobrze. Ja palę, rodzina się nie burzy, bo nie czuje. Warto zmienić dom

  2. Odp: Paliłem dzisiaj....

    Fajnie

    Adam

  3. Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    Reda
    Posty
    387

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    A dokąd się przeprowadziłeś- w obrębie tej samej miejscowości?

    Ja też niedawno miałem młyn związany z przeprowadzką u siebie, ale ilość kartonów nieporównywalnie mniejsza, a ekipa wystarczyła jedna (:
    Ach te nowe humidory Radka i Rafała...

  4. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Trójmiasto
    Posty
    923

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Eeee, u Błażeja 150 kartonów zajmowały cygara

  5. Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    127

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Cytat Zamieszczone przez Dzik Zobacz posta
    A dokąd się przeprowadziłeś- w obrębie tej samej miejscowości?
    W linii prostej jakieś 300 metrów.

    Cytat Zamieszczone przez Bruno Zobacz posta
    Eeee, u Błażeja 150 kartonów zajmowały cygara
    Bo prawdziwemu aficionado wystarczy oprócz kontenera cygar jedna koszula, jedne portki, para sandałów i kapelusz. No i jeszcze jakaś butelka.


    A teraz pora na RP 15th Ann. Robusto od Lecha, który mówi, że nie dobre, a ja w to nie wierzę. Do tego PR program I (dzisiaj Szpilman) z radia z zielonym okiem (jak pięknie trzeszczy ....). Jezu jak się cieszę ...

  6. Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    459

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Jestem w trakcie My Father Le Bijou 1922 Petite Robusto. Bardzo przyjemne cygaro, niestety pisanie pracy licencjackiej nie pozwala mi się w pełni nacieszyć jego walorami. optycznie bez zastrzeżeń, solidna dawka mocy. Piękny podwójny pierścień, szary popiół, gładka równa pokrywa. Aromaty pieprzne i ziemiste. Sporo dymu.

    pozdrawiam

  7. Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    459

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Ja już mam za sobą pierwszą sztukę ROCKY PATEL 15th Anniversary Robusto, hmm... bez szału, nijakie, płaskie i miejscami ostre. Mi nie podeszło. Decade na sterydach to na pewno nie jest za to fotogeniczne owszem



    Dzisiaj Rosalones Premium 460. Spalanie trochę krzywe. Samo cygaro niezłe, dość ciężkie. Ostatnio czuję lekkie zmęczenie mocnymi cygarami, i to troszkę mnie przytłoczyło.

    pozdrawiam

  8. Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    127

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    RP 15: robusto jest rzeczywiście kiepskie, ale torpeda to zupełnie inne, rewelacyjne cygaro. Bardzo mnie to zdziwiło.

  9. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Central NJ USA
    Posty
    1,674

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Dwa miesiące temu...601 red label w połowie cygaro pozamiatało mnie,powoli dochodzę do siebie...wiosna nadeszła,zatem trzeba coś skonsumować,ale coś o wiele lżejszego.
    W sumie jak popatrzyć ,to w naszym gronie,zbyt wiele się nie pali... a szkoda.

  10. Odp: Paliłem dzisiaj....

    No ja w tym roku chyba dwie sztuki

    Adam

+ Odpowiedz w tym wątku

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów