+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 104 z 125
PierwszyPierwszy ... 4 54 94 102 103 104 105 106 114 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,031 do 1,040 z 1243

Wątek: Paliłem dzisiaj....

  1. Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    28

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Secretos i nie zachwycił chociaż dziwne bo parę dni wcześniej też Secretos i było wspaniałe.

    Pozdrawiam
    Starajmy się uczynić święto z codzienności, przyjemność z drobnych chwil, z których składa się życie - Zino Davidoff

  2. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Trójmiasto
    Posty
    923

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Niby znasz cygaro a jednak do końca pewności nie ma jakie doznania przyniesie. Przynajmniej nudą nie wieje .

  3. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Katowice, PL
    Posty
    689

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Bardzo miły, cygarowy wieczór za mną: Montecristo Open Master i El Credito No. 4 Maduro.
    Obydwa bardzo udane, obydwa bardzo smaczne.

    Pozdrawiam,

    r a d e k

  4. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Trójmiasto
    Posty
    923

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Mój wieczór był krótszy ale też bardzo udany: Romeo Y Julieta Short Churchil, leżące u mnie od grudnia 2009.

  5. Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    28

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Ok. dałem kolejną szansę Kubie i Cohibie, ale poszło Siglo I i jak odmienne wrażenia. Całkiem inne niż Secretos i do tego lepiej mi smakowało. Gładkie, przyjemne, kremowe. Idealne spalanie - chociaż w ruch poszła wyrzynarka (wolę przycinać cygara, ale zaryzykowałem) i byłem zaskoczony ilością dymu. Cygarko idealne na 30-40 min. Dla mnie bomba. Mam jeszcze dwa. Jak drugie zrobi na mnie takie same wrażenie to całe pudło, nie ma bata, zaliczę.
    Ostatnio edytowane przez radeqm ; 30-12-2010 o 12:38
    Starajmy się uczynić święto z codzienności, przyjemność z drobnych chwil, z których składa się życie - Zino Davidoff

  6. Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    58

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Dzisiaj rozpaliłem cygaro Don Diego Aniversario. Odpaliłem zapałkami zdobytymi z Akanu. Ciąg na sucho był bardzo dobry, lepszy niż w pierwszym. Bo to drugi raz pod rząd wypalone przeze mnie to samo cygaro ostatnio. Jak i za pierwszym, tak i tym razem doznania z palenia przyjemne i rozluźniające. Lekkość tego cygara sprawia, że często będę do niego powracał. Dziękuje wam za polecenie go przy zakupie. (Raczej przecinki i kropki są na swoim miejscu) Dziękuje za uwagę.
    Ostatnio edytowane przez radeqm ; 30-12-2010 o 22:58 Powód: Przecinki i kropki w miarę OK. Tak trzymaj :)

  7. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Trójmiasto
    Posty
    923

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Ooo, Ty Karramba nieźle się rozkręcasz . Nie ukrywam, że bardzo mnie to cieszy. Pal, pal i delektuj się. Ale jak tak dalej pójdzie, to konieczne będą następne zakupy. Omówimy to na najbliższym spotkaniu.

  8. Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    58

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Mam takową nadzieje, że niedługo zapalimy no i zakupimy co nieco, może jakiś karton w dwóch albo dwa kartony w czterech?? Coś było ustalane, lecz troszkę czasu upłynęło i trzeba odświeżyć
    Ostatnio edytowane przez radeqm ; 01-01-2011 o 08:51

  9. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Trójmiasto
    Posty
    923

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Co na Sylwestra? Ano, Casa Magna Colorado (Honduras). A co u Was?
    Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	201101011920.jpg
Wyświetleń:	386
Rozmiar:	81.9 KB
ID:	1083  

  10. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Katowice, PL
    Posty
    689

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Nic
    W szpitalu zakaz palenia.

+ Odpowiedz w tym wątku

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów