+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 2
PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: Pózniejsze początki.

  1. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Katowice, PL
    Posty
    689

    Odp: Pózniejsze początki.

    Całego pudła dla siebie nie kupiłem... nigdy

    Rozbierane w kilku - spore ilości Pierwsze, które przyszły do mnie były Magnumy 46 i Bolivary Royal Coronas. Obydwa z Topcubans.
    Odpakowywanie, otwieranie pudełek, obwąchiwanie - wrażenia niemal mistyczne i absolutnie niepowtarzalne. Nigdy potem żadne pudło, które otwierałem nie zrobiło na mnie takiego wrażenia...

    pozdr.


    r
    Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCN3492.jpg
Wyświetleń:	313
Rozmiar:	61.9 KB
ID:	18  

  2. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Central NJ USA
    Posty
    1,674

    Odp: Pózniejsze początki.

    Cytat Zamieszczone przez radeqm Zobacz posta
    Całego pudła dla siebie nie kupiłem... nigdy
    No to masz jakiś cel w życiu a poważnie ,czas to zmienić,musi być ten pierwszy raz

    Cytat Zamieszczone przez radeqm Zobacz posta
    Nigdy potem żadne pudło, które otwierałem nie zrobiło na mnie takiego wrażenia...
    I to jest smutne,że wszystko z czasem powszednieje aczkolwiek mam do dziś uczucie niepokoju i podniecenia gdy odbieram przesyłki z cygarami.
    Wciąż mnie to jakoś nakręca pozytywnie,no i zawsze jest możliwa powtórka z Padronów

  3. Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    51

    Odp: Pózniejsze początki.

    Witam! Zgodnie z temat trzeba napisać, jakie to pierwsze pudło było (mniej lub bardziej świadomie)...

    U mnie pierwsze 25 cygar pojawiło się pod marką Cohiba i były w formacie Petit Corona, czyli Siglo II. Przyznam się, że pudło to było prezentem, jednak tak bardzo mi smakowało, że kolejne zakupy (już własne) zawierały pudełko właśnie tych cygar. Do dziś wspominam je z sentymentem i chętnie do nich wracam. Co prawda w miarę poznawania nowych formatów przeskoczyłem na grubsze cygara, jednak do porannej kawy, czy przedpołudniowej jazdy samochodem zawsze mi pasują i mniejszy lub większy zapas w humidorze siedzi!

    Pozdrawiam

  4. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Katowice, PL
    Posty
    689

    Odp: Pózniejsze początki.

    Cytat Zamieszczone przez Jacek Zobacz posta
    Złapałem się ostatnio ,na stwierdzeniu że skleroza mnie dopada

    Jacek,

    Ten sam problem - kupiłem całe pudło dla siebie - Bolivary Gold Medal w adwentowej promocji u Richarda... Nie wiem, jak mogłem o nich zapomnieć...


    pozdr.

    r

  5. Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    26

    Odp: Pózniejsze początki.

    Moja pierwsza mała skrzyneczka to Miranda maduro robusto.

+ Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów