+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Dym,zapach - jak sobie z nim radzić?

  1. Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    Nysa/Warszawa
    Posty
    187

    Dym,zapach - jak sobie z nim radzić?

    Mam nadzieję, że takiego tematu jeszcze tutaj nie było Moje pytanie jest proste, jak radzicie sobie z zapachem cygar, fajki ? Jak wiemy dym cygarowy jest dosyć gęsty i ma intensywny zapach. Czy mieszkańcy waszych mieszkań/domów nie mają nic przeciwko temu zapachowi? U mnie sprawa jest niestety ciężka, mieszkam z dziewczyną której dym/zapach cygarowy niestety przeszkadzają, więc palić muszę na balkonie, jak wiadomo troszkę zimno a i cygaro palone na zewnątrz nie daje tyle radości co palone w pomieszczeniu, przy dobrej szklaneczce, z dobrą książką/filmem itp. Sprawa jest więc prosta - jak szybko wybawić z mieszkania zapach cygara? Podejrzewam, że jakoś sobie z tym radzicie, no chyba że waszym współlokatorom to nie przeszkadza to szczerze wam zazdroszczę

    Osobiście stwierdziłem, że przerzucę się na fajkę, aby palić w domu, a cygara spokojnie palić będę na zewnątrz. Niestety Virgina chodź mi podeszła bardzo, to niestety tylko mi... Będę więc musiał spróbować jakiś tytoni które zapach mają bardziej przyjazny dla otoczenia może jakaś wanilia...

    Problem jak widać jest dosyć śmieszny, a zarazem kłopotliwy...

  2. Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    459

    Odp: Dym,zapach - jak sobie z nim radzić?

    hmmmm

    zmienić dziewczynę?

    tak na serio, są jakieś pochłaniacze dymu itp. może warto spróbować.

  3. Dołączył
    Aug 2009
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    74

    Odp: Dym,zapach - jak sobie z nim radzić?

    Najprostszym rozwiązaniem (praktykowanym zresztą przeze mnie) jest palenie na spotkaniach cygarowych W domu z dziećmi nie ma mowy - może latem na balkonie...
    Z tego co słyszałem shisha jest najmniej kłopotliwym w tym względzie "sposobem" palenia.
    Jakieś jonizatory/oczyszczacze powietrza nieco pomogą ale zapewne tylko nieco.

  4. Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    Nysa/Warszawa
    Posty
    187

    Odp: Dym,zapach - jak sobie z nim radzić?

    Cytat Zamieszczone przez jasiu1234567890 Zobacz posta
    hmmmm

    zmienić dziewczynę?
    Myślałem nad tym... nie żartuje oczywiście

    Cytat Zamieszczone przez Yorick
    Najprostszym rozwiązaniem (praktykowanym zresztą przeze mnie) jest palenie na spotkaniach cygarowych W domu z dziećmi nie ma mowy - może latem na balkonie...
    Z tego co słyszałem shisha jest najmniej kłopotliwym w tym względzie "sposobem" palenia.
    Jakieś jonizatory/oczyszczacze powietrza nieco pomogą ale zapewne tylko nieco.
    Shishe mam, zgadzam się że jest najmniej uciążliwa, ale niestety nie daje tyle radości co cygaro/fajka, nie te smaki, nie ten aromat. Shisha nie ma tego czegoś w sobie

    Sprawa jest prosta, kiedyś w dalekiej przyszłości budując dom trzeba zrobić pomieszczenie stworzone od podstaw do palenia a na razie pozostaje raczej przekonanie do cygar, z własnego doświadczenia wiem, że po paleniu fajki da radę wywietrzyć mieszkanie, nawet w takie zimno jak teraz, dużo nie potrzeba, z cygarami jest niestety ciężej...

    Dzięki za odpowiedzi w tym kłopotliwym, ale szczerze mówiąc śmiesznym temacie

    Pozdrawiam

  5. Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    288

    Odp: Dym,zapach - jak sobie z nim radzić?

    Z dymem cygarowym niestety bieda - pomaga palenie specjalnych świeczek pochłaniających dym. Co do fajki jest jus lepiej. Można zapalić tytoń który zyskał przydomek " rozbieracza kobiet" - tak im się zapach dymu tego tytoniu podoba. Chodzi mianowicei o A.C. Petersen Belle Epoque. Niestety jest to aromat w smaku powiedziałbym słodkie ciasteczko = nawet go lubię ale więcej niż raz na dwa trzy dni nie jestem w stanie zapalić - za słodki. Czego jednak nie robi się dla kobiet.
    Jak to nie pomoże to naucz dziewczynę palić cygara. Będzie spokojniej ale drożej

  6. Dołączył
    Mar 2009
    Przegląda
    Ruda Śląska
    Posty
    366

    Odp: Dym,zapach - jak sobie z nim radzić?

    Ja nauczyłem żone palić, ale to niestety nie pomoże bo gdybym chciał zapalić w domu to po pierwsze jest jeszcze mała Milenka a po drugie nawet jak jej nie ma to chociaż dym cygarowy u nas akurat następnego dnia znikał ( nawet nie wchodził w firany) - paliło sie kiedyś , to po prostu mamy takie zasady ze w domu nie palimy cygar. Czasem jak nie ma w domu małej to "pójdzie" fajeczka. Latem, owszem na balkonie, a tak generalnie palimy na spotkaniach no i oczywiście w biurze
    Saludos Amigos!

  7. Odp: Dym,zapach - jak sobie z nim radzić?

    no przede wszystkim należy nie palić w domu, bo zawsze bedzie smierdzieć. My mamy dobry wywietrznik nad kuchnką i czasami w jej okolicy palimy, kuchnie mamy oddzieloną slidnymu drzwiami szklanymi także rzadko kiedy coś czuć.
    Ostatnio edytowane przez AdamLuczak ; 14-01-2015 o 14:24

+ Odpowiedz w tym wątku

Podobne wątki

  1. Jakość i jak to z nią jest...
    Przez Jacek Uchryń w dziale O cygarach
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 30-03-2010, 01:04
  2. Jak giną nasze cygara...
    Przez gaudes w dziale Gdzie kupić ?
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 18-01-2010, 15:11
  3. Jak zabrać cygara na ulop ?
    Przez guest w dziale Humidor
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 11-01-2010, 14:30
  4. Co kupił sobie Bles73 :)
    Przez Jacek Uchryń w dziale Gdzie kupić ?
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 01-11-2009, 09:56

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów