+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Pytanie o DOBRĄ maszynkę do golenia.

  1. Dołączył
    Jan 2014
    Posty
    11

    Pytanie o DOBRĄ maszynkę do golenia.

    Panowie,

    Wiem, śmieszne pytanie jak na forum o cygarach ale znaleźć obecnie w necie prawdziwą opinię a nie wpis marketingowca - to jak igłę w stogu siana. Więc pytam się Was.

    Potrzebuję dobrej, ostrej a przede wszystkim TRWAŁEJ maszynki do golenia. Mogą być jednorazówki, mogą być na wkłady. Niestety ale jakość gillette, wilkinsonów itp ostatnimi laty spadła na łeb na szyję - wkłady tępią się niemiłosiernie i po góra kilkunastu użyciach są do niczego.

    Jakieś sugestie?

    Pozdrawiam, J.

  2. Odp: Pytanie o DOBRĄ maszynkę do golenia.

    Zobacz tutaj na bardziej specjalizowanym forum
    http://www.customknives.pl/showthrea...light=Maszynka

    Adam

  3. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Trójmiasto
    Posty
    923

    Odp: Pytanie o DOBRĄ maszynkę do golenia.

    Bardzo Cię przepraszam, ale mężczyzna z cygarem lepiej wyglada nieogolony.

  4. Dołączył
    Jan 2014
    Posty
    11

    Odp: Pytanie o DOBRĄ maszynkę do golenia.

    @Adam

    Dzięki za link, też zauważam od pewnego czasu nostalgię do 'męskich korzeni' w necie. Widać to takie odreagowanie po ostatniej dekadzie niewieścienia, medialnego promowania metroseksualności/miękkości u facetów i 'babskiej' ofensywie prawie we wszystkich dziedzinach. Ano takie czasy... Przykładowo - razem z przyjaciółmi z dzieciństwa rozsianymi po całej Polsce zbieramy się dwa-trzy razy do roku, ubieramy w militarne łachy, zaszywamy w lasach i
    wchodzimy w klimaty survivalowe - utaplani w błocie robimy po 30km marsze z elementami taktyki, gotujemy w menażkach nad ogniskiem, jeździmy po bezdrożach 4x4 a wieczorami przy ognisku raczymy się
    w rozsądnych ilościach dobrym alkoholem i ... cygarami, a jakże! Zero żon, zero partnerek itd. Taka namiastka męskiego azylu.
    Tym niemniej maszynka na żyletki kojarzy mi się z moim Szanownym Rodzicielem, który goląc się te 30 lat temu polsilverami chodził później pooklejany na twarzy jeszcze godzinę po goleniu ... Lekki hardcore.

    @Bruno

    Owszem, broda dodaje szyku od pewnego wieku (zadbana oczywiście). Niestety, z racji sprawowanego stanowiska ryjek muszę mieć raczej ogolony

    Pozdrawiam, J.

  5. Dołączył
    Mar 2014
    Posty
    1

    Odp: Pytanie o DOBRĄ maszynkę do golenia.

    Ja używam braun series 3, jest bardzo dobra. Goli bardzo dokładnie no i ani razu się ją nie zaciąłem, nawet po pijaku

  6. Dołączył
    May 2014
    Posty
    3

    Odp: Pytanie o DOBRĄ maszynkę do golenia.

    Cześć. Wprawdzie facetem nie jestem, ale polecam przejrzeć sobie poniższego linka :

    http://www.maszynkidogolenia.pl/

  7. Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    Nysa/Warszawa
    Posty
    187

    Odp: Pytanie o DOBRĄ maszynkę do golenia.

    osobiście używam philips-rq-1295 3d senso touch i jestem bardzo zadowolony

  8. Dołączył
    May 2015
    Posty
    6

    Odp: Pytanie o DOBRĄ maszynkę do golenia.

    Polsilver o którym napisałeś nie jest jeszcze zły, spróbuj ogolić twardy zarost golarką jednorazową BIC ;-)

+ Odpowiedz w tym wątku

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 11-01-2014, 00:09

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów