+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: DZIK na Śląsku i nie tylko!

  1. Dołączył
    Mar 2009
    Przegląda
    Ruda Śląska
    Posty
    366

    DZIK na Śląsku i nie tylko!

    Żeby nie było że nic się u nas nie dzieje, bo dzieje sie wiele tylko nie zawsze jest czas napisć. Między innymi odbyła się imprezka 16-go lipca (grillowanie w Don Lecho) Iskierką do tego spotkania była wizyta Piotrka na Śląsku. Tak faktycznie rozpoczęła się juz 15-go w piątek, kiedy to Piotrek prosto z trasy zagościł u nas. Było naprawdę zajefajnie , oby więcej takich spotkań.
    Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	impreza.jpg
Wyświetleń:	517
Rozmiar:	20.3 KB
ID:	1251  
    Saludos Amigos!

  2. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Trójmiasto
    Posty
    923

    Odp: DZIK an Śląsku, i nie tylko

    No fajnie, ale napiszcie więcej. Kto był, coście palili i dlaczego JdN . I wogóle. Może macie jeszcze jakieś zdjęcia?

  3. Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    Reda
    Posty
    387

    Odp: DZIK an Śląsku, i nie tylko

    Skoro temat już stoi, chciałem wszystkim podziękować za towarzystwo. Muszę wymienić wszystkich z osobna, bo każdy sprawił mi jakiś miły gest. Lechu poświęcił mi w zasadzie całe piątkowe popołudnie i wieczór częstując Joyą i kawą, która mnie po tej drodze trzymała w dobrej formie. Zrobiliśmy też małego grilla, tworząc dobre podwaliny pod sobotni dzień. W sobotę z rańca uderzyłem do Sylwii i Radka, którzy mnie w zasadzie cały czas niańczyli (: Radek na pewno wie, że jego espresso niszczy obiekty i miło że robi je chętnie. O godzinie ledwo co przekraczającej przyzwoitą zaczęliśmy niebieskiego Ballantinesa, ale coby się nie zrobić za bardzo poprzestaliśmy na połowie i jednym małym El Credito. Gdy dobiliśmy do Lecha, ekipa była już mocna: na miejscu byli już Wrocławiacy- Drinks, Yorick i Rafał, którym bardzo dziękuję, że wpadli- oraz Marek, któremu serdecznie dziękuję za pamięć i podarowaną Gurkhę. Gryll był w użyciu ciągłym, a na nim kiełbasy, karkówki oraz importowana z północy kiszka ziemniaczana. Słońce grzało mocno do godzin wieczornych, przez to piwo cieszyło się większym powodzeniem niż ruda. Siedzieliśmy do nocy, a po nocy u Radków, rankiem śmignąłem z powrotem i Tobie Radku oraz Twojej pięknej m-żonce dziękuję za gościnę. W tym wyjeździe minusów nie było i było jak najbardziej warto. Zawsze chętnie będę dymał cały kraj na Śląsk. Zabrakło mi ino kilku osób, a zwłaszcza Rafhofa oraz Jurka. Jeśli tylko finansowo wydolę, to we wrześniu przyjeżdżam znowu na weekend.
    Ach te nowe humidory Radka i Rafała...

  4. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Katowice, PL
    Posty
    689

    Odp: DZIK na Śląsku i nie tylko!

    Heh,

    Częściej takie eventy...
    Dziku - wpadaj zawsze kiedy tylko masz chęć i możliwość - kimanie u mnie nawet bez wkupnego masz zawsze pewne!
    Wrocław - muszę być miły - Drinks ma broń.
    Lechu - też muszę być miły - ma broń i cygara, które cholernie lubię

    Oby do następnego!

    r a d ek

    P.S. Link do kilku zdjęć: tutaj

  5. Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    239

    Odp: DZIK na Śląsku i nie tylko!

    a ja sobie jajaca odsmażam w Azji (prawie;-), a tu takie eventy na mojej Ziemi!!!

    ehhh... ale wrzesień - replay!!

    pozdro dla biesiadników!!

    hej
    Rafał

  6. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Trójmiasto
    Posty
    923

    Odp: DZIK na Śląsku i nie tylko!

    Rafhof, eventy się zaczynają jak tylko wyjeżdżasz, hahahahaha. I nie mów, że te jajca to dla kolegów. Lubisz smażone to się piecz.

  7. Odp: DZIK na Śląsku i nie tylko!

    Świetnie, gratulacje z nutką zazdrości

    Adam

+ Odpowiedz w tym wątku

Podobne wątki

  1. Konkurs ciekawostki cygarowe i nie tylko...
    Przez Jacek Uchryń w dziale Forum konkursowe
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 18:37
  2. Dzik na Śląsku :)
    Przez radeqm w dziale Spotkania Aficionados
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 29-07-2010, 22:15
  3. Cygara i nie tylko
    Przez ginos w dziale Off topic
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 31-01-2010, 14:40
  4. Promocje świątczne i nie tylko ...
    Przez guest w dziale Gdzie kupić ?
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 14-12-2009, 15:15

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów