+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Trójmiasto. OMIJAJCIE TE MIEJSCA jeśli chcecie zapalić cygaro.

  1. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Trójmiasto
    Posty
    923

    Trójmiasto. OMIJAJCIE TE MIEJSCA jeśli chcecie zapalić cygaro.

    Tutaj dla odmiany chciałbym napiętnować miejsca, gdzie absolutnie zapalić się nie da. Nie pozwalają, nie są przygotowani na wizytę człowieka z cygarem.
    Tę niechlubną listę otwieram wpisując restaurację/cafeterię EUREKA w Gdyni, al. Zwycięstwa 96/98.
    Planując tam wizytę wysłałem zapytanie e-mailem, czy mają salę dla palących oraz czy posiadają na wyposażeniu popielnice cygarowe.
    Otrzymałem odpowiedź dość kategoryczną, że cały lokal jest dla niepalących a jeśli ktoś chce to ewentualnie na zewnętrznym patio.
    MOJA NOGA TAM NIE POSTANIE

  2. Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    Reda
    Posty
    387

    Odp: Trójmiasto. OMIJAJCIE TE MIEJSCA jeśli chcecie zapalić cygaro.

    Powiedzmy sobie szczerze, że lokale gdzie można zapalić są w mniejszości. Podejrzewam, że z powodu ilości dymu i aromatu, na cygaro mogą krzywo spojrzeć nawet tam gdzie palić można.

    Ja się dowiedziałem, że w jednym z moich ulubionych gdyńskich pubów- Dockers Inn w Gemini (irish) od 15 października obowiązywać będzie zakaz palenia.
    Ach te nowe humidory Radka i Rafała...

  3. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Trójmiasto
    Posty
    923

    Odp: Trójmiasto. OMIJAJCIE TE MIEJSCA jeśli chcecie zapalić cygaro.

    Powiedzmy sobie szczerze, że lokale gdzie można zapalić są w mniejszości
    I właśnie tym bardziej dlatego, powinniśmy sobie przekazywać informacje, gdzie nie są przyjaźni cygarom. Po to ten temat. A ten drugi temat dlatego, żebyśmy wiedzieli, gdzie można, czy też "jeszcze można". Dlatego piszcie co wiecie

  4. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Central NJ USA
    Posty
    1,674

    Odp: Trójmiasto. OMIJAJCIE TE MIEJSCA jeśli chcecie zapalić cygaro.

    Idea Bruna, z wszech miar jest słuszna.
    Piszcie co wiecie o lokalach w swoich regionach.
    Ludzie się często przemieszczają w różne strony i warto,aby mieli wiedzę,gdzie się zatrzymać na swobodne palenie, a nie byli przeganiani jak intruzy.
    Na kanwie tego co napisał Dziku o Dockers Inn w Gemini (irish) od 15 października obowiązywać będzie zakaz palenia.
    Myślę,że warto również zweryfikować stare wpisy o przyjaznych lokalach,czy wciąż takowymi są.

    Ps.przy okazji.A gdzie paliliście z Adamem Cochibą ?

+ Odpowiedz w tym wątku

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 12-01-2011, 23:23

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów