+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 4
1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 32

Wątek: Cygaretki

  1. guest Guest

    Cygaretki

    Wahałem się, czy wypada taki temat umieścić w sekcji "O cygarach", żeby nie narazić się na ekskomunikę, ale w innych tym bardziej nie pasuje.

    Czy palicie cygaretki? Jakie są Wasze ulubione? Kiedy palicie cygaretki?

    Nie mam w tym zakresie żadnych doświadczeń, a zamierzam je zdobywać. Cygara palę z ogromną przyjemnością, ale nie zawsze starcza na to czasu, a wiadomo, że czas i spokój to okoliczności w tym przypadku niezbędne. Oprócz tego walczę z nałogiem palenia tytoniu w najpodlejszej postaci, czyli papierosów. Wymyśliłem sobie taką terapię, że rzucając to świństwo, czymś muszę wypłenić luki w niedoborze nikotyny w krwi podczas codziennej zawieruchy, wtedy, gdy na cygara czasu nie starcza. Pomyślałem, że alternatywą papierosów, będą cygaretki. Czytając brązowe forum i biorąc pod uwagę moją miłóść do Davidoff MB, zamówiłem dzisiaj cygaretki Davidoff Club.
    Czy jako człowiek za słaby na to, żeby definitywnie wykluczyć nikotynę z czasu pomiędzy paleniem cygar, dobrze kombinuję? Czy macie wcielone w życie podobne rozwiązania? Jak się sprawdziły?

  2. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Trójmiasto
    Posty
    923

    Odp: Cygaretki

    Nie jestem fanem cygaretek. Mam kilka sztuk i leża z cygarami w humidorze, maleństwa marki Zino.
    Skąd sie wzięły? Dostałem w prezencie, sam bym nie nabył. Ale jeśli już są, ktoś chciał dobrze, no to od czasu do czasu po nie sięgam.
    Mam podobny problem jak Ty, chciałbym sie pozbyć najpodlejszej formy tytoniu. Jednak nie sądzę, żeby cygaretki mi w tym pomogły. Po wypaleniu takiej namiastki cygara, co ma zalety, bo oczywiście pale jak cygaro, bez zaciągania, czyję taki potworny niedosyt dobrego palenia. Tytoń dobry, ale za szybko, za krótko. Pozostaje tylko rozżalenie i niedosyt, że szkody z tego więcej niz korzyści.
    Zaweźmij się, wyznacz sobie ostateczny termin (najlepiej w jakimś luźniejszym okresie, żeby można było oddać sie spokojnej i długotrwałej degustacji dobrych cygar) i CIAAAACH.
    Ale to tylko moje indywidualne odczucia. Może zgłosi sie ktoś, kto rzucił papierochy przy pomocy i wsparciu cygaretek?

  3. Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    315

    Odp: Cygaretki

    nie palę papierosów od kwietnia, zamieniłem je na cygaretki... i wszystko ok...
    ...życie jest za krótkie, by żyć byle jak...

  4. guest Guest

    Odp: Cygaretki

    Cytat Zamieszczone przez proforma Zobacz posta
    nie palę papierosów od kwietnia, zamieniłem je na cygaretki... i wszystko ok...
    Jakie cygaretki palisz?

  5. Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    315

    Odp: Cygaretki

    głównie Mehari's firmy Agio... są chyba cztery rodzaje, ja palę głównie Brasil i Orient, a jest jeszcze w tej serii Equador i Java
    ...życie jest za krótkie, by żyć byle jak...

  6. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Katowice, PL
    Posty
    689

    Odp: Cygaretki

    Cygaretki - jak najbardziej.
    Dannemann Moods - od nich zacząłem i mam do nich wielki sentyment, choć aromatyzowane są... jak cholera
    Santa Clara Chicos
    Davidoff Club Cigarillos
    Z nieco większych:
    Macanudo Maduro Ascot
    Rocky Patel Junior (!)
    Acid Krush...


    Jest w czym wybierać.

    r a d e k

  7. Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    315

    Odp: Cygaretki

    Cytat Zamieszczone przez radeqm Zobacz posta
    Cygaretki -...Rocky Patel Junior (!)
    ...
    r a d e k
    cygaretki??? chyba bluźnisz...
    ...życie jest za krótkie, by żyć byle jak...

  8. Konto usunięte. Guest

    Odp: Cygaretki

    Cytat Zamieszczone przez radeqm Zobacz posta
    Cygaretki
    Z nieco większych:
    Macanudo Maduro Ascot
    To też chyba bluźnierstwo Przyznaję, wielkie cygaro to może nie jest, ale żeby zaraz cygaretka?

  9. guest Guest

    Odp: Cygaretki

    No, mi się też nie zgadzało, ale jako Junior nie chciałem się wychylać

  10. Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    315

    Odp: Cygaretki

    Cytat Zamieszczone przez Maro Zobacz posta
    To też chyba bluźnierstwo Przyznaję, wielkie cygaro to może nie jest, ale żeby zaraz cygaretka?
    a pewno, pewno... jawne bluźnierstwo...
    ...życie jest za krótkie, by żyć byle jak...

+ Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów