+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: fajkę też trzeba mieć trzym odpalić.

  1. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Central NJ USA
    Posty
    1,674

    fajkę też trzeba mieć trzym odpalić.

    Zbyt często irytowało mnie przedwczesne gaśnięcie zapałek podczas odpalania fajki.
    Dlatego,że dość dużo ostatnio palę fajek,natarczywie rozgladałem się za jakąś zapalniczką.
    Trafiłem coś co mi się spodobało i jest wykonane przez moją ulubioną markę.



    Miałem troszkę obaw,ale kiedy odpaliłem pierwszy raz to już jakbyśmy nie mogli żyć bez siebie.

    Miłość od pierwszego płomienia.

    A czym,oprócz zapałek oczywiście, wy odpalacie swoje fajki?

  2. Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    288

    Odp: fajkę też trzeba mieć trzym odpalić.

    Jacku a pamiętasz co mi swego czasu pomogłeś zakupic po stracie. Corona old boy i do dzisaj jak dla mnie to jedyny słuszny wybór. Bardzo duzy zbiornik na gaz, boczny palnik, wygląd jak dla mnie więcej niż zadowalający np wrzosiec. Klasyka sama w sobie mam i nie zamierzam się z nią rozstawać. Tobie też polecam choć cena faktycznie powala.

  3. Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    288

    Odp: fajkę też trzeba mieć trzym odpalić.

    Dla tych co nie widzieli
    http://vegassmokes.com/lighters/oldb...e_lighters.htm
    Posiadane przeze mnie to black with chrome i Briar Sandblast. Z tą zapalniczką to miałem wielkie przejścia. Pewnego razu na spotkaniu PKLF po prostu ją zapomniałem. Była to Briar Sandblast Szukałem i szukałem i za diabła znaleźć nie mogłem. Doszedłem do wniosku że gdzieś pod wpływem ….. po prostu zgubiłem. Ponieważ nie mogłem sobie bez niej z fajką poradzić poprosiłem Jacka o pomoc w zakupie o pomoc. Na Jacka można zawsze liczyć więc po jakimś czasie cieszyłem się Koronką Old Boy Black with chrom. Ukojony już ztrawiłem wydatek aż tu nagle na którymś z kolei spotkaniu Irek spytał czy aby czegoś nie zgubiłem. W jego ręku pojawiła się moja stara ukochana Oldboyka. Wprawdzie gaz mi cały wypalił i na zakup kolejnej zmusił ale i tak go lubię bo teraz mam dwie i dowolnie mogę sobie nimi i żaglować.
    Informacja dla tych co kiedyś może staną się szczęśliwymi posiadaczami Old boyki – wymaga specjalnych kamieni nieco miększych produkowanych przez Coronę ale na szczęście tanich więc od razu brać w komplecie.
    Ostatnio edytowane przez klepitko ; 11-12-2009 o 01:17

+ Odpowiedz w tym wątku

Podobne wątki

  1. W TRÓJMIEŚCIE też palimy :-)
    Przez Bruno w dziale Spotkania Aficionados
    Odpowiedzi: 463
    Ostatni post / autor: 26-08-2013, 03:46
  2. Alkohol też nadaje się do degustacji. Podzielmy sie wrażeniami.
    Przez Bruno w dziale Nie tylko cygarami człowiek żyje ...
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 26-04-2013, 23:36

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów