+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: :)

  1. Dołączył
    Jan 2014
    Posty
    11

    :)

    Witam serdecznie Koleżanki i Kolegów miłośników cygar

    Mniej więcej rok temu, dobijając powoli do czterdziestki, zacząłem zagłębiać się w bajkowy świat cygar i ceremoniału ich palenia. Jak to mówią mądrzy, doświadczeni ludzie - do wielu rzeczy trzeba dorosnąć i dojrzeć

    Cygara palę okazjonalnie, plan na rok 2014 przewiduje zapalenia cygara przy wyjątkowych okazjach oraz, jak tylko zrobi się cieplej, w każdy piątek po pracy, kiedy w drodze powrotnej do domu zajdę do ulubionej kafejki, zamówię latte bądź szklaneczkę szkockiej z lodem i poświęcę godzinkę na cieszenie się aromatycznym dymem.

    Wiedzę cygarową chłonę niczym gąbka. Lubię cygara łagodne, dające kremowy gęsty dym, o aromacie ziół, owoców. Smakowo bliżej mi do cygar dominikańskich niż kubańskich
    Zamówiłem wczoraj pierwszy humidor, tak więc niedługo cygarowe zapasy zamieszkają we właściwych warunkach.

    Jak dotąd z ulubionych, niedrogich cygar podchodzą mi La Flor De Cano Selectos, Oliva Connecticut Reserve Toro i Flor de Oliva Robusto Maduro.

    Serdecznie pozdrawiam, Jarek
    Ostatnio edytowane przez chojnak ; 08-01-2014 o 19:04


  2. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Trójmiasto
    Posty
    923

    Odp: :)

    Witaj!
    Poczytaj tutaj o cygarach.
    Zapraszam również do nas na facebooku:
    https://www.facebook.com/groups/aficionadopl/

    Postaramy się odpowiedzieć na Twoje pytania

  3. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Trójmiasto
    Posty
    923

    Odp: :)

    Ostrzegam jednak, że jeśli Ci temat wciągnie, nie skończy się na 1 cygarze tygodniowo . Jak duży masz humidor?

  4. Dołączył
    Jan 2014
    Posty
    11

    Odp: :)

    Jak wielki?
    Kilkadziesiąt sztuk pewnie wejdzie ...
    A do grupy na pejspbuku właśnie dołączyłem.

    J.
    Ostatnio edytowane przez chojnak ; 12-01-2014 o 20:50

  5. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Trójmiasto
    Posty
    923

    Odp: :)

    Hmm, kilkadziesiąt, to może być 30 albo 60 albo 100? Dobrze, żeby był większy niż ilość cygar jaką będziesz wypalał w miesiącu.

+ Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów