+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2
1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Stary człowiek i ....

  1. Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    127

    Stary człowiek i ....

    Czołem!
    Tym razem bez „73”, bo już nie ma się czym chwalić, a poza tym ten sam nick niech będzie wszędzie Skoro drzwi otwarte to trzeba wejść i powiedzieć „nie szkodzi” Po starych ranach, a w zasadzie „draśnięciach” nawet ślad nie został. Jak to mówią starzy Indianie „do wesela się zagoi”. O weselu zaraz …. Pozdrawiam wszystkich, bardzo serdecznie, a szczególnie Jacka, bo …. mu się należy. Ściskam i tych, których wirtualnie przez te 1,5 roku nie widziałem i tych, z którymi miałem dziką rozkosz obcować w TCC. Przez te 1,5 roku, przyjmijmy dla uproszczenia 549 dni, wypaliłem około 1649 cygar, kupiłem drugie tyle i trzymam w szafie, od której kiedyś naiwnie się odżegnywałem. Przez te 1,5 roku razem z innymi „banitami” napisaliśmy 3628 postów w TCC. TCC musiało powstać, bo …. kropka. TCC po wielu miesiącach młodzieńczego (nie śmiać się) zapału też spowolniło, a ostatnio wręcz stanęło. Ale będzie sobie wisieć i czekać na posty, dopóki osoba posiadająca abonament w home.pl nie zejdzie lub nie zapomni jak się nazywa. Te 1,5 roku dało jeszcze coś: internetowym krótkim spodenkom urosły nogawki. Jest pewne, że liczą się cygara, dobry humor oraz tolerancja wobec …. /jak to nazwać?/ …. „stanowczych i tradycyjnych” (ale niezwykle sympatycznych) charakterów. Właśnie ze względu na te „charaktery” w TCC drzwi otworzyć się nie da, bo za tymi drzwiami …. różnie bywa. Nie pijąc do nikogo śmiem twierdzić, że, owszem „osobnik z charakterem” i „panienka” zasad mają mało, tyle tylko, że ten pierwszy zasady ma żelazne. Zaczynam nudzić….. Tolerancji nie ma tylko dla chamstwa i polityki (to synonimy), ale to wszyscy wiedzą. Wracając do kwestii wesela, mając nadzieję, że nie będzie to niepoprawne politycznie, serdecznie zapraszam wszystkich dotychczasowych (!) użytkowników aficionado.pl, jeśli będą mieli ochotę, do obejrzenia tego, co wysmarowaliśmy w TCC przez 1,5 roku. Nie namawiam do pisania, do czegokolwiek zdrożnego, tylko tak po prostu, gościnnie, po staropolsku, od serca – zapraszam. Zapraszam, bo te 3628 postów o włos nie znalazło się tutaj. Wystarczy napisać do mnie PW i czym chata bogata.
    Ja jako nieustający maniak cygarowy, pomijając kultowe czeskie seriale, postaram się skrobnąć coś o kilogramach wypalanych przeze mnie cygar tu i tam i tam. Bo tak jest zdrowo.
    Ściskam w oparach wyśmienitego Oliva Master 3 Nlends Liga Maestra 2006 Robusto
    bles

  2. Odp: Stary człowiek i ....

    Witaj ponownie !

    Adam

  3. Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    Nysa/Warszawa
    Posty
    187

    Odp: Stary człowiek i ....

    witam ponownie

  4. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Katowice, PL
    Posty
    689

    Odp: Stary człowiek i ....

    Cześć, Błażej

  5. Dołączył
    Jun 2009
    Przegląda
    Gliwice
    Posty
    209

    Odp: Stary człowiek i ....

    Witaj wędrowcze
    gelu

  6. Dołączył
    Oct 2009
    Przegląda
    Poland / Ireland
    Posty
    200

    Odp: Stary człowiek i ....

    Czyli wróciłeś.... witaj więc Ciekawe, czy z zadartym ogonem, czy podkulonym, bo nie chcemy, aby było "kulawo i słomianie".
    Pisz, bo zawsze Ci to dobrze szło, a i może misja Bruna na otwarte drzwi się spełni.

  7. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Trójmiasto
    Posty
    923

    Odp: Stary człowiek i ....

    Witam Cię Bles!! Nie rozumiem tych dywagacji mojego przedpiszcy o położeniu ogona, hahahahaha.
    Co było kiedyś, nieudanego, nienajlepszego, nikt dziś już nie pamięta i niech tak zostanie.
    Zaczynaj, pisz i nie przejmuj się pogodą. Miło Cię tu znów widzieć.
    AHA, pal, pal i pisz jak najwięcej o cygarach. Sam wiesz, że warto

  8. Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    127

    Odp: Stary człowiek i ....

    Cytat Zamieszczone przez dymek Zobacz posta
    Czyli wróciłeś.... witaj więc Ciekawe, czy z zadartym ogonem, czy podkulonym, bo nie chcemy, aby było "kulawo i słomianie".
    Pisz, bo zawsze Ci to dobrze szło, a i może misja Bruna na otwarte drzwi się spełni.
    Tego mi brakowało A propos ogona: 1) kariery w dyplomacji dymku nie zrobisz, 2) należę do gatunku homo sapiens; ten gatunek ogona nie posiada; ciekawe dlaczego pytasz? czy teorie poligeniczne mają szanse przeżyć renesans i przełom?

    Dziękuję za życzliwą ocenę mojego pisarstwa.

  9. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Lakewood NJ
    Posty
    95

    Odp: Stary człowiek i ....

    Witam ponownie w naszych skromnych progach
    Pozdrawiam Iwona

  10. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Central NJ USA
    Posty
    1,674

    Odp: Stary człowiek i ....

    Witaj i korzystaj.
    Interesująco-zaskakujące otwarcie drzwi...
    Konia z rzędem,temu... kto by się spodziewał takiego otwarcia.
    Ciekawe,czy doczekamy jeszcze innych powrotów.

+ Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów