+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 5
PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 44

Wątek: Rozruszać forum.

  1. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Trójmiasto
    Posty
    923

    Odp: Rozruszać forum.

    oZz, gratulacje.
    Adam, oZz, to piszcie o tym, jak bardzo brakuje Wam cygar .

  2. Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    Nysa/Warszawa
    Posty
    187

    Odp: Rozruszać forum.

    Dziękuję panowie może coś w weekend zapalę, zobaczymy jak czas pozwoli no i pogoda

    Pozdrawiam
    Adrian

  3. Odp: Rozruszać forum.

    Ale mnie brakuje mniej więcej tak samo ciągle, więc o czym tu pisać... ?
    Już miałem w planach działkę na weekend ale znowu się chyba nie uda

    adam

  4. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Central NJ USA
    Posty
    1,674

    Odp: Rozruszać forum.

    Cytat Zamieszczone przez Bruno Zobacz posta
    Od otwarcia drzwi forum minął ponad miesiąc. Z tego co obserwuję, rejestrowali się tu nam Chińczycy, Marsjanie oraz Bless. Bless wrócił, co samo w sobie jest dobre. Ja się z tego cieszę. Co dalej? Jak sądzicie? Pomijając nowych wartościowych i ciekawych użytkowników, których zapraszamy niezmiennie do rozmowy, nie ożywi się jeśli my / Wy będziecie milczeć.
    Bruno,tutejszy zespół aficionados,działa wedle starej maksymy, milczenie jest złotem,no i ozłacamy sobie forum...niestety.I chyba powoli, zmierzamy ku końcowi tego złocenia...

  5. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Trójmiasto
    Posty
    923

    Odp: Rozruszać forum.

    Bruno,tutejszy zespół aficionados,działa wedle starej maksymy, milczenie jest złotem,no i ozłacamy sobie forum...niestety.I chyba powoli, zmierzamy ku końcowi tego złocenia...
    Zacznę od końca. Mam nadzieję, że nie taki będzie koniec, jaki - między wierszami - zapowiadasz. Pamiętaj, że prawdziwego mężczyznę poznaje się po tym, jak kończy a nie po tym jak zaczyna (cytując znanego polityka, hahaha).

    Niedalej jak wczoraj rozmawialiśmy z Jaśkiem i o forum. Co by nie mówić stanowimy jakąś wspólną społeczność. Mała, kameralna ale jest. Jakaś wspólna wartość?? Kanał kontaktowy?

    No cóż, miło i pomilczeć (pozłocić) wśród ludzi, których się zna.

    Marazm jest nie tylko u nas. Więc nie odstajemy bardzo od tzw. "polskiej normy".
    Zmieni się na lepsze, jestem o tym przekonany, chociaz akcja wpuszczania na forum Chińczyków na razie rezultatów nie przyniosła.

    No nie wiem, ale może powinniśmy zrobić w styczniu referendum i jakąś zrzutkę na pokrycie kosztów utrzymania forum i dać mu jeszcze kolejną szansę, kolejny rok. Czy przez rok można nauczyć się chińskiego?
    Ostatnio edytowane przez Bruno ; 01-11-2011 o 12:33

  6. Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    Nysa/Warszawa
    Posty
    187

    Odp: Rozruszać forum.

    Zaglądam na forum raczej codziennie, czasem nawet parę razy. Co prawda w tematach cisza, ale przecież jak pisaliśmy więcej to było co poczytać. Wątki na poziomie itd.
    Jestem pewny, że możemy wrócić do większej ilości postów/nowych tematów. Co prawda idzie zima, więc i okres na cygara gorszy, ale ...

    Osobiście piszę mało, powody są bardzo proste, teraz palę naprawdę mało, można nawet powiedzieć, że okazja do zapalenia zdarza się bardzo rzadko. Zapasów jakoś też nie robię (a powinienem), więc w temacie pochwalenia się nowymi zakupami też raczej mi nie po drodze.

    Jeżeli chodzi o utrzymanie forum, pewnie hosting kosztuje, więc jeżeli potrzebna będzie pomoc w utrzymaniu tego miejsca, to ja oczywiście jestem za zrzutką.

    Co do zamykania, jestem całkowicie przeciwny.

  7. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Trójmiasto
    Posty
    923

    Odp: Rozruszać forum.

    Obserwuję, że ciągle ktoś nowy próbuje się rejestrować. Niestety są to jakieś duchy. Powiedzmy od razy, jasno i konkretnie, że każdy nowy, który nie poda PRAWDZIWEGO adresu e-mail dostanie w ... ... ..., hmm, zostanie surowo ukarany.

  8. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Trójmiasto
    Posty
    923

    Odp: Rozruszać forum.

    A jakby tak wogóle ich nie weryfikować? Pozwalać sie rejestrować. Obserwować tylko co zrobia. Przecież liter nam tu nie pokradną, ani cygar? Ciekawe co by było.

  9. Odp: Rozruszać forum.

    Bez weryfikacji rejestruje sie na forach mńostwo botow i ... Spamuje.

    Adam

  10. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Trójmiasto
    Posty
    923

    Odp: Rozruszać forum.

    Jak bedą rozrabiać to ich wtedy dopiero łubudu

+ Odpowiedz w tym wątku

Podobne wątki

  1. Symbol forum.
    Przez Jacek Uchryń w dziale Koncert Życzeń
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 30-10-2009, 00:32

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów