+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 5
1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 44

Wątek: Rozruszać forum.

  1. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Trójmiasto
    Posty
    923

    Rozruszać forum.

    Drodzy Forumowicze i Forumowiczki a przede wszystkim Administracjo!
    Nie po raz pierwszy zastanawiam się, dlaczego takie fajne forum jak nasze, zdycha. Bo marazm tu jest okrutny. Wszyscy już wszystko napisali, zrecenzowali i omówili?
    W tej chwili uczestników forum jest praktycznie około 25-cioro. Nie biorę pod uwagę osób, które nie logowały się od ponad 9 miesięcy. Ich najwyraźniej forum mniej interesuje.
    Obserwuje, podglądam często, kto jest na forum. Na ogół jest tam od jednego do pięciu zarejestrowanych użytkowników i sporo gości.
    Jacyś goście czytają forum? Ktoś to jednak czyta? Może to uczestnicy, którym nie chce się zalogować? Jeśli tak to ile można czytać to samo?
    Jednak chyba są chętni – niezrzeszeni.
    Często widzę próbujących zarejestrować się. Niestety bezskutecznie, ponieważ procedura rejestracji i weryfikacji nie jest automatyczna.
    Potrzebujemy nowych ludzi i nowych doświadczeń. Sugeruję, aby tę procedurę uprościć a po pewnym okresie próbnym (powiedzmy 3 miesiące) dokonywać weryfikacji użytkownika. Przecież na tym forum są również moderatorzy, którzy mogliby opiniować „podejrzanych” nowych. Jasne, że nie potrzebujemy tu oszołomów ani dywersantów. To jest forum dla ludzi z pewnym doświadczeniem cygarowym albo przynajmniej zdecydowanie chcących kultywować to hobby.
    Ponadto zupełnie bez sensu (przepraszam decydentów) jest ustawiony dostęp do poszczególnych działów forum. Nie mogę doszukać się logiki w tych ustawieniach.
    PROSZĘ O WASZE OPINIE.

  2. Odp: Rozruszać forum.

    Ja jestem za uproszczeniem rejestacji.
    Mniej pracy dla Jacka i latwiej bedzie ludziom sie zarejestrowac i pisac.
    Co o tym myslicie ?

    Adam

  3. Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    Nysa/Warszawa
    Posty
    187

    Odp: Rozruszać forum.

    Co do uproszczenie rejestracji to jestem na tak

  4. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Katowice, PL
    Posty
    689

    Odp: Rozruszać forum.

    Wydaję mi się, że na ten moment to jedyna droga.
    Zdecydowanie na tak.


    r

  5. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Trójmiasto
    Posty
    923

    Odp: Rozruszać forum.

    Chętnie bym tu zobaczył opinie pozostałych.

  6. Dołączył
    Jun 2009
    Przegląda
    Gliwice
    Posty
    209

    Odp: Rozruszać forum.

    Jestem za może się coś ruszy. Pozdrawiam
    gelu

  7. Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    Wodzisław Śl.
    Posty
    203

    Odp: Rozruszać forum.

    Inna metoda na rozruszanie forum - gołe baby - to zawsze działa
    Cum debita reverentia

    entelm

  8. Odp: Rozruszać forum.

    Tak czy siak musimy poczekac na opinie Jacka.

    Adam

  9. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Trójmiasto
    Posty
    923

    Odp: Rozruszać forum.

    Tak Entelm, gołe baby też się mogą rejestrować. Ale tu akurat chętnie bym zweryfikował, hahahahahahaa.

    A poważnie, oczywiście, że czekamy na opinię Jacka.

    PS-Kto jest przeciw? Kto się wstrzymał??

  10. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Central NJ USA
    Posty
    1,674

    Odp: Rozruszać forum.

    Cytat Zamieszczone przez Bruno Zobacz posta
    Drodzy Forumowicze i Forumowiczki a przede wszystkim Administracjo!
    Nie po raz pierwszy zastanawiam się, dlaczego takie fajne forum jak nasze, zdycha. Bo marazm tu jest okrutny. Wszyscy już wszystko napisali, zrecenzowali i omówili?
    W tej chwili uczestników forum jest praktycznie około 25-cioro. Nie biorę pod uwagę osób, które nie logowały się od ponad 9 miesięcy. Ich najwyraźniej forum mniej interesuje.
    Obserwuje, podglądam często, kto jest na forum. Na ogół jest tam od jednego do pięciu zarejestrowanych użytkowników i sporo gości.
    Jacyś goście czytają forum? Ktoś to jednak czyta? Może to uczestnicy, którym nie chce się zalogować? Jeśli tak to ile można czytać to samo?
    Jednak chyba są chętni – niezrzeszeni.
    Często widzę próbujących zarejestrować się. Niestety bezskutecznie, ponieważ procedura rejestracji i weryfikacji nie jest automatyczna.
    Potrzebujemy nowych ludzi i nowych doświadczeń. Sugeruję, aby tę procedurę uprościć a po pewnym okresie próbnym (powiedzmy 3 miesiące) dokonywać weryfikacji użytkownika. Przecież na tym forum są również moderatorzy, którzy mogliby opiniować „podejrzanych” nowych. Jasne, że nie potrzebujemy tu oszołomów ani dywersantów. To jest forum dla ludzi z pewnym doświadczeniem cygarowym albo przynajmniej zdecydowanie chcących kultywować to hobby.
    Wszystko można uprościć,dlaczego nie...chyba już wszyscy oswoili się z bytnością tego forum i nie zobaczymy kolejnych mistrzowskich grafik...


    Cytat Zamieszczone przez Bruno Zobacz posta
    Ponadto zupełnie bez sensu (przepraszam decydentów) jest ustawiony dostęp do poszczególnych działów forum. Nie mogę doszukać się logiki w tych ustawieniach.
    PROSZĘ O WASZE OPINIE.
    Drogi Bruno/Mariuszu a w szczególności,możesz konkretniej rozwinąć swoją tezę co do ...nieodnalezienia logiki?

    Gołe Baby -też jestem bardzo za

+ Odpowiedz w tym wątku

Podobne wątki

  1. Symbol forum.
    Przez Jacek Uchryń w dziale Koncert Życzeń
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 30-10-2009, 00:32

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów