+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2
1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Adorini

  1. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Central NJ USA
    Posty
    1,674

    Adorini

    Myślę,mam nadzieję że Jerzemu chodziło o ten film.
    Bardzo dokładnie pokazane co i jak trzeba robić z nowym humidorem.
    Firma zasługuje na plusy za osprzęt do humidorów.
    Kto już widział ,to nie zaszkodzi zobaczyć jeszcze raz.
    Ciekawy sposób podawania cygara:p

    http://www.youtube.com/swf/l.swf?swf...uction%20Guide

  2. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Katowice, PL
    Posty
    689

    Odp: Adorini

    Mój pierwszy humidor to właśnie Adorini, konkretniej Adorini Sorrente. Jestem z niego bardzo zadowolony. To zdecydowanie mój ulubiony humidor. Więcej napiszę w jego recenzji, która niebawem.

    pozdr.

    r

    P.S. Humidory de luxe, pokazane na tym filmie, robią bardzo dobre wrażenie. Właśnie zaczął mi szatański pomysł w głowie kiełkować... :P

  3. Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    288

    Odp: Adorini

    Mi tam coraz bardziej zaczyna się podobac ta szafa delux
    Swoja droga w wersji delux mają fajne nawilżacze z jak dobrze poniałem regulacją szpar przez które wydostaje się wilgoć

  4. exmember Guest

    Odp: Adorini

    Tak, to miał być ten film. Dziekuje Jacku za wklejenie. No a same humidory tej firmy... Kusi mnie jeden model, ale... W tej chwili chyba mnie nie stać na taki mebel. Trzeba kupowac inne meble Co do filmu... Lubie patrzeć jak aficionado i cygara traktuje się w sposób wyszukany.

  5. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Central NJ USA
    Posty
    1,674

    Odp: Adorini

    Cytat Zamieszczone przez User Zobacz posta
    Tak, to miał być ten film. Dziekuje Jacku za wklejenie. No a same humidory tej firmy... Kusi mnie jeden model, ale... W tej chwili chyba mnie nie stać na taki mebel. Trzeba kupowac inne meble Co do filmu... Lubie patrzeć jak aficionado i cygara traktuje się w sposób wyszukany.
    Jerzy,zawsze do usług .
    a samo znalezienie filmu to zupełnie zabawna historia.
    Szukałem zupełnie czego innego a przypadkiem natrafiłem na ten film,zresztą pierwszy raz go widziałem i osobiście uznałem,że jest jeden z najwartościowszych .Jest tam wszystko zawarte co potrzeba do zapoznania się z wstępnym ABC..i naprawdę humidory ,że aż się patrzy i chce się mieć takiego eleganckiego malucha na biureczku w gabinecie.
    Nawilżacze chyba faktycznie mają regulację szerokości szpar.

  6. Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    11

    Odp: Adorini

    Nawilżacze w Adorinich mają regulację (tzn. w moich obydwu miały, więc to chyba reguła?).
    Nożoholik

  7. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Katowice, PL
    Posty
    689

    Odp: Adorini

    W moim jednym nie mam regulacji, ale to wersja podstawowa, a nie lux.


    pozdr.

    r

  8. exmember Guest

    Odp: Adorini

    No i stało się... W polskim sklepie Kubańskie.pl są dostępne humidory Adorini. Jest tam taki Firenze, bardzo mi przypadł do gustu. Czy ktoś może coś o tym humidorze rzec, bo zamierzam kupić.

  9. Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    288

    Odp: Adorini

    A mnie chanti prześladuje tylko cena stopuje

  10. Colonel Kurtz Guest

    Odp: Adorini

    A ja dziś odebrałem z poczty długo wyczekiwanego Adorini Chianti Grande De Luxe Jestem pod wrażeniem, jakość wykonania dalece odbiega od tego, do czego przyzwyczaja nas standardowa oferta polskich sklepów.

    Naprawdę kawał solidnego mebelka. Jeszcze raz dzięki Panowie za pomoc w zakupie

    pzdr

    CK

+ Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów