+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 2
PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: Od czego zacząć.

  1. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Katowice, PL
    Posty
    689

    Odp: Od czego zacząć.

    Don Tomasa to ja z kolei stanowczo odradzam - aromat perfum Pani Walewska nie licuje mi z dobrym cygarem
    Duże Monte (#2 i Edmundo) potrafiły mnie na początku nieco sponiewierać - nie wiem jak tam u Karramby tolerancja na nikotynę...
    HdM Palmas Extra, o ile trafi się na dobrą sztukę, to bardzo fajna, budżetowa Kuba. Trinidad Coloniales - jak najbardziej!

    Zresztą - na początku wszystko smakuje, a jak nie smakuje, to człowiek zastanawia się co z nim (bynajmniej nie z cygarem) nie tak
    Kupuj i pal.


    Pozdrowienia,

    r a d e k

  2. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Trójmiasto
    Posty
    923

    Odp: Od czego zacząć.

    A widzisz jak to subiektywne jest . Don Tomas mi wogóle Walewską nie zalatywał nigdy. Młody musi spróbować na początek różnych, bardzo rożnych cygar i ukształtować sobie własne preferencje. Karamba ma chyba dobrą tolerancję na tytoń, bo papierochy palił / pali (niestety jeszcze), więc z Monciakami da sobie radę z całą pewnością.

  3. Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    459

    Odp: Od czego zacząć.

    to może zemną coś nie tak że donem tomkiem to dzisiaj nie pogardzę

  4. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Central NJ USA
    Posty
    1,674

    Odp: Od czego zacząć.

    Hm,i co zostało wybrane na początek...

  5. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Trójmiasto
    Posty
    923

    Odp: Od czego zacząć.

    Mimo, ze jestem współautorem listy cygar, które zostały zamówione, nie czuję sie upoważniony. Niech Karramba sam powie .

  6. Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    58

    Odp: Od czego zacząć.

    Montecristo Edmundo
    Hoyo de Monterrey Petit Robusto
    NUB Habano 358
    Don Tomas Maduro Robusto
    Don Diego Aniversario Belicoso
    Indian Tabac Maduro Boxe

    Takie cygarka zamówiłem,powiem że zaskoczył mnie Don Tomas paliłem aż palce przygrzało i żal było kończyć.Na pewno zamówię więcej do palenia na co dzień.

  7. Dołączył
    Jan 2024
    Posty
    1

    Odp: Od czego zacząć.

    Navigating the world of cigars as a novice can indeed be daunting, yet intriguing. Opinions abound, sometimes hindering rather than aiding. Yet, one needn't heed them all. Beginning with reading and seeking information, especially from sources available in Poland, offers a solid foundation. Explore cigar sections for tailored guidance and insights.

+ Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów