+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2
1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: Piwo

  1. Dołączył
    Oct 2009
    Przegląda
    Poland / Ireland
    Posty
    200

    Piwo

    Pochodzenie: Irlandia, Cork
    Zawartość alkoholu: 4%
    Skład spisany z puszki: Krystaliczna naturalna woda, chmiel, czekoladowy słód, jasny słód, palony jęczmień, drożdże.
    Cena: 2.09e ~ 8,50zł

    Ostatnio po ciężkim dniu cały zmachany poraz kolejny sięgnąłem po Murphy's, - znakomite irlandzkie piwo, które produkowane jest w Cork. Browar powstał w 1856 a okres twórczy sprawił, że piwo jest naprawdę wyśmienite.
    Kolor : czekoladowo, bursztynowo, kawowo, wiśniowy, pianka natomiast koloru kawy z mlekiem, która jest bardzo gęsta (dzięki naszej magicznej kulce).
    Zapach: Kawa, i to nad czym sie zastanawiałem za każdym razem jak sięgałem po to piwo, a jest to wata cukrowa.
    Smak: Piwo jest nawet "orzeźwiające", lekko gazowane sprawia, że smakuje wytrawnie. Poza chmielem cały czas towarzyszy nam kremowość, wyczuwalne są orzechy (chyba laskowe bo są słodkie), czekolada oraz kawa.
    Piwo jest bardzo łagodne, a lekko schłodzone potrafi fajnie ugasić pragnienie.


  2. Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    28

    Odp: Piwo

    To ja też dodam coś od siebie i też Irlandzkie

    Guinness Draught w puszce z technologią Widget. Poniżej link do opisu

    http://gieldaspozywcza.pl/Wiadomo%C5...szce-1110.html

    A jeszcze niżej zdjęcie piwa w całej okazałości z małym dodatkiem na pierwszym planie:



    Piwo tak mi posmakowało, że jak miałem okazję to zakupiłem dwa czteropaki które powoli znikają z lodówki. Zresztą teraz robi się coraz zimniej więc chyba całkowicie przerzucę się na Guinnessa.

    Pozdrawiam
    Starajmy się uczynić święto z codzienności, przyjemność z drobnych chwil, z których składa się życie - Zino Davidoff

  3. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Central NJ USA
    Posty
    1,674

    Odp: Piwo

    Cytat Zamieszczone przez ginos Zobacz posta
    Poniżej link do opisu

    http://gieldaspozywcza.pl/Wiadomo%C5...szce-1110.html

    Zresztą teraz robi się coraz zimniej więc chyba całkowicie przerzucę się na Guinnessa.

    Pozdrawiam
    Dzięki za link
    Ciekawy artykuł,przeczytałem z uwagą,pojęcia nie miałem,ze coś takiego wymyślili,na usprawiedliwienie swoje mam tylko,to,ze już od dwóch lat nie pijam piwa
    a był czas,że jako jeden z nielicznych warszawskich lokali beczkowego Guinessa podawali w Harendzie, było to moje ulubione miejsce relaksu

    Druga część cytatu,bardzo słuszna idea i zastanawiam się,czy nie napić się chociaż kilka łyków tego zacnego trunku.

  4. Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    Nysa/Warszawa
    Posty
    187

    Odp: Piwo

    Ja ostatnio pijam prawie tylko i wyłącznie piwa domowej roboty Brewkity Coppers'a już wszystkie nastawione a 4 spróbowane i wyszły naprawdę dobre Lager,Pilsner,Stout, India Pale Ale wyszły naprawdę pyszne

    Polecam robienie własnego piwka, czasu zajmuje mało a smak 100 razy lepszy od sklepowego moim skromnym zdaniem oczywiście.

  5. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Central NJ USA
    Posty
    1,674

    Odp: Piwo

    Cytat Zamieszczone przez oZz Zobacz posta
    Polecam robienie własnego piwka, czasu zajmuje mało a smak 100 razy lepszy od sklepowego moim skromnym zdaniem oczywiście.
    e tam 100 razy,
    A wracając do patentu Guinnessa,okazało się,że u nas mamy też wersję butelkową i tak z kronikarskiego obowiązku
    6-pack butelka 12oz kosztuje $8.49
    4-pack puszka, nie sprawdzałem pojemności kosztuje $7.49.
    Ponoć mają długi okres ważności do spożycia, kupiłem obie wersje

  6. Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    28

    Odp: Piwo

    Myślę, że będzie idealnie współgrał z Secretosem. Mam zamiar przy najbliższej okazji połączyć jedno z drugim. Osobno i piwo i cygarko mnie zachwyciło - podczas picia myślałem właśnie o Secretosie, a podczas palenia żałowałem że nie mam możliwości wypicia tego piwka. Ale jedna sztuka jeszcze w moim humi leżakuje więc będzie okazja połaczyć te dwa rarytasy.
    Starajmy się uczynić święto z codzienności, przyjemność z drobnych chwil, z których składa się życie - Zino Davidoff

  7. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Central NJ USA
    Posty
    1,674

    Odp: Piwo

    Ciekawa teza,trzeba będzie spróbować,aczkolwiek nigdy nie piłem piwa do cygara,jakoś mi te dwie rzeczy nie pasują do siebie.
    Ginos,Guinness i Sekretos, brzmi jak trzej muszkieterowie

  8. Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    Nysa/Warszawa
    Posty
    187

    Odp: Piwo

    no może troszkę przesadziłem w sumie do wspomnianego tutaj Guiness'a dorównać łatwo nie jest. Klasa sama w sobie smacznego życzę...

    Mi dzisiaj w sklepie rzuciło się w oczy takie piwko:
    Łomża niepasteryzowana


    cena: 2,49zł za 0,33

    po konsumpcji dam znać

  9. Odp: Piwo

    Jak jeszcze możesz to kup kilka, jest RE WE LA CYJ NE !

    Adam

  10. Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    Nysa/Warszawa
    Posty
    187

    Odp: Piwo

    po konsumpcji pierwszej buteleczki przyznaje piwo jest naprawdę dobre! mam nadzieję że jeszcze dostane kilka buteleczek na szczęście nie wziąłem jednego

+ Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów