+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Pawilon kubański na EXPO w Shanghai'u, czyli jak Kuba promuje swoje produkty

  1. Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    51

    Pawilon kubański na EXPO w Shanghai'u, czyli jak Kuba promuje swoje produkty

    Koledzy, właśnie wróciłem służbowo z Azji, a że miałem możliwość zobaczenia EXPO w Shanghai'u to chętnie podzielę się kilkoma amatorskimi zdjęciami, które może Was zainteresują.

    Pawilon Kuby, dość mały, ale klimatyczny. Możliwość nabycia cygar, ale wybór mały, a ceny chore (choć Chińczykom to nie przeszkadzało). Obsługa miła, posiadała wiedzę na temat cygar.

    Generalnie polecam!





































    Pozdrawiam,

    Koneser

    Ps. Abstrachując od samego EXPO po raz kolejny utwierdzam się w przekonaniu, że to Chiny (razem z HK i Macau) są kubańską potęgą cygar. Takich sklepów z tytoniem, takiej różnorodności cygar i takiego wyboru specjalnych edycji nigdzie indziej nie widziałem. Jak ktoś będzię, to zwiedzanie proszę traktować jako pozycję obowiązkową!

  2. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Central NJ USA
    Posty
    1,674

    Odp: Pawilon kubański na EXPO w Shanghai'u, czyli jak Kuba promuje swoje produkty

    Dzięki za ciekawy fotoreportaż.
    I ja się wcale nie dziwię tej różnorodności.
    32$ za Cohiba II w Chinach, to nie jest chore...to jest bardzo,bardzo chore dla bardzo bogatych ludzi.
    Gdyby tak było gdzie indziej,też pewnie byłaby duża różnorodność...

  3. Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    Reda
    Posty
    387

    Odp: Pawilon kubański na EXPO w Shanghai'u, czyli jak Kuba promuje swoje produkty

    Cytat Zamieszczone przez Jacek Uchryń Zobacz posta
    ...to jest bardzo,bardzo chore dla bardzo bogatych ludzi.
    i w dodatku słabo zorientowanych cenowo. Cena Siglo II różni się o 1/3 od ceny, za którą można ją kupić w polskich sklepach tych nieinternetowych (alma, bomi itp). Biorąc pod uwagę rangę imprezy, ilość osób, które się przez nią przewijają, zwłaszcza tych majętnych, nie jest to tak duża różnica. Ile z osób niezorientowanych tak naprawdę wie gdzie za dobrą cenę kupuje się cygara. Cohiba jest i będzie droga i snobistyczna, podobnie jak Trinidad... ale GUANTANAMERA- to dopiero zdzierstwo.
    Ostatnio edytowane przez Dzik ; 29-07-2010 o 15:43
    Ach te nowe humidory Radka i Rafała...

+ Odpowiedz w tym wątku

Podobne wątki

  1. Pokażmy swoje humidory
    Przez Jacek Uchryń w dziale Humidor
    Odpowiedzi: 88
    Ostatni post / autor: 17-10-2012, 02:58
  2. Kuba - najdłuższe cygaro świata
    Przez dymek w dziale O cygarach
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 06-05-2011, 22:05
  3. Artykuł pt: Kuba to wielka blaga.
    Przez Jacek Uchryń w dziale Nie tylko cygarami człowiek żyje ...
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 22-09-2010, 16:53

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów