+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: EuroTab 2010

  1. Dołączył
    Mar 2009
    Przegląda
    Ruda Śląska
    Posty
    366

    EuroTab 2010

    Wybaczcie że dopiero teraz piszę...

    jak wiadomo odbył się EuroTab w dniach 15-17 kwietnia.
    Tak byliśmy tam. Pierwszego dnia byłem z Markiem, a drugiego z Agą i generalnie lipa jeszcze większa niż w zeszłym roku. Po prostu pustki

    Z ciekawostek:
    Pojawiła się firma AP Global trading z Florydy za pośrednictwem której cygara Rocky Patel i Perdomo trafią na polski rynek.
    Jednak ceny hurtowe odstraszające.

    Zaprezentowała się Tabacalera z Brazyli, Menendez Amerino produkująca cygara Amerino i Dona Flor zresztą bardzo przyzwoite.
    Oczywiście z brazylijskich tytoni Mata Fina I Mata Norte a także puro Mata Fina.
    Jednak cena znów niezbyt atrakcyjna a do tego cło z Brazylii jest wysokie - jak się nie mylę to 26 %.

    Chińska firma Inovva Industry zaprezentowała całkiem pokaźny wybór akcesorii cygarowych, po prostu AllForCigars .
    Jak ktoś umiał zagadać to rozdawali próbki w postaci " możesz sobie wziąć dwa prezenty",oczywiście za wizytówkę branżową .
    I tak Staliśmy się posiadaczami etui cygarowych typu "lity cedr z 3 otworami oprawiony w naturalną skórę".
    Ciekawe czy jakbym wybrał humidor to też by to był gift

    Firma promotorzy była obecna na wielu stoiskach ze swoimi partnerami. Ale uwagę oka przyciągał Humidor Walk-In wielkości około 12 m/kw do którego każdy mógł wejść. Raczej nie przypominam sobie żadnych nowości w ich ofercie.

    Premium Cigars zaprezentowało swoje standardowe stoisko z Havanami i kubańską kawą , a także nową markę wchodzącą do ich oferty Flor de Selva z Hondurasu.

    Podczas targów dowiedzieliśmy się również, że ZTL Lublin będzie oficjalnym dystrybutorem Fuente bezpośrednio z Dominikany,dotychczas cygara trafiały na nasz rynek za pośrednictwem belgijskiego dystrybutora.

    A bym zapomniał o firmie Chess Cigars z Norwegi którzy reklamują się jako producent cygar z Dominikany. W swojej ofercie mają Cygara Chess w formatach mocno Nubowatych, Amero Barista które, jak zapewniał mnie sam właściciel leżakują między ziarnami dominikańskiej kawy no i oczywiście Olor del Cibao, które są w naszej ofercie jednak po chorych cenach. (mówiąc krótko my sprzedajemy taniej jako importer niż oni jako producent)

    Więcej "grzechów" nie pamiętam

    Fotek oczywiście brak, bo jak zwykle zapomniałem że mam aparat przy sobie
    Ostatnio edytowane przez Jacek Uchryń ; 28-04-2010 o 09:55 Powód: literówki.
    Saludos Amigos!

  2. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Central NJ USA
    Posty
    1,674

    Odp: EuroTab 2010

    Lechu,a jakieś szczegóły odnośnie chorych,odstraszających cen ?
    Menendez Amerino- czy mieli w ofercie linię Dona Flor Selecao?
    Cygara te, są więcej niż bardzo przyzwoite .U nas cygara trudno dostępne dzięki świetnej jakości i przystępnej cenie, a tu proszę chcą wejść na polski rynek pomysł dobry,tylko ceny?.
    Premium,to ciekawe,Flor de Selva-trudno nawet próbować zrozumieć ten ruch.
    Dzięki za relację.

  3. Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    64

    Odp: EuroTab 2010

    Tak, mieli Dona Flor Selecao.
    Udało mi się kupić tych cygar kilka sztuk. Cena - 5,50 zł/szt.
    Szkoda, że nie byłem tam ostatniego dnia targów,wtedy sprzedawali wszystko
    Z tego co wiem, to ich 3 podejście do zawiązania interesu w PL, ale ciągle im nie wychodzi.

    AP Global przyjechali z bardzo ciekawym cygarem RP Nording.
    Wersje toro sprzedawali po ok 20 zł. Cygaro przepyszne!

    pozdr
    Piotr.
    Ostatnio edytowane przez Jacek Uchryń ; 28-04-2010 o 09:47 Powód: poprawki.

+ Odpowiedz w tym wątku

Podobne wątki

  1. Eurotab 2012
    Przez Don Lecho w dziale Spotkania Aficionados
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 12-04-2012, 10:23
  2. Intertabac 2010
    Przez Don Lecho w dziale O cygarach
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 07-10-2010, 02:28
  3. EuroTab 2010
    Przez klepitko w dziale Spotkania Aficionados
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 07-03-2010, 08:43
  4. 2010.01.23
    Przez Jacek Uchryń w dziale Spotkania Aficionados
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 26-01-2010, 17:14
  5. Eurotab 2009
    Przez entelm w dziale Spotkania Aficionados
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 24-06-2009, 02:29

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów