+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 2
PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12

Wątek: Juan Lopez Seleccion No.2

  1. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Central NJ USA
    Posty
    1,674

    Odp: Juan Lopez Seleccion No.2

    Bo piwsko żłopiesz w czasie degustacji
    Ja doskonale wiem,że szedłeś tropem ceny, dlatego nie wrzuciłem tu Cohiba Robustos ,li tylko swoje przemyślenie jak ja odbieram te cygara.
    I właśnie o te niuanse się rozchodzi,i dlatego troszkę tracimy głowę na myśl o cygarach,staje przed odwiecznym pytaniem co kupić,gdy na wszystkie nie starcza,a tak wielki wybór mamy.


    No to z tą ekstremą to faktycznie ekstrema i to dość dziwna a zarazem intrygująca,miałem kilka razy takie przypadki szajsu,ale w miejscu gdzie wcześniej był pierścień i to tylko w kubańskich cygarach.

  2. Dołączył
    Aug 2009
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    74

    Odp: Juan Lopez Seleccion No.2

    Wczoraj w Graciarni zabrałem się wreszcie za to cygarku które to zawdzięczam zresztą Dzikowi właśnie (pięknie dziękuję). Ale do rzeczy (niestety bez zdjęć):

    Cygaro pięknie wykonane, o raczej delikatnym zapachu. Na sucho ciąg ok bardziej w storę lekkiego ale zupełnie w normie. Rozpaliło się bardzo równo i bardzo ładnie się spalało. opół bardzo ładny, zbity. Pierwszy centymetr nieco ciemniejszy, reszta bardzo jasna i już myślałem że będzie piękny ashstand gdy po około 5 cm wylądowało w większości na fotelu. Cóż - nie posłuchałem Dzika-a

    Jeśli chodzi o smak i moc to odczułem je jako delikatnie słodkie, moc do średniej. Mimo młodego wieku nie miało jego przypadłości. Gdybym miał szukać analogii kubańskich to profil smakowy SLR jest nieco podobny. Brakowało mi typowo kubańskich akcentów.

    Podsumowując cygaro dobre, eleganckie (wygląd i smak) ale nie do końca dopasowane do moich kubków smakowych. Polecam do spróbowania.

+ Odpowiedz w tym wątku

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 24-12-2011, 12:53
  2. Juan Lopez Seleccion No.4
    Przez Jacek Uchryń w dziale Galeria cygar
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 02-12-2010, 13:24

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów