+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 5
PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 49

Wątek: Trafika Akan

  1. exmember Guest

    Odp: Trafika Akan

    Las Cabrillas długo szły do nich, do mnie wysłali od razu, nie leżały u nich humidorze ani godziny, stąd może to przesuszenie, pudełka nie sprawdzali, cygara uszkodzone zostaną wymienione przy najbliższych zakupach, wiec wszystko w porządku. Zapewniono mnie, że cygara po leżakowaniu dojda do siebie, wierzę, bo Las Cabrillas petitos , które kupowałem w Akanie i które leżały u nich trochę były wyśmienite, więc te corona especiales też będa takie.

  2. Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    Reda
    Posty
    387

    Odp: Trafika Akan

    Być może ja miałem szczęście, bo nigdy uszkodzonego cygara z AKANu nie otrzymałem. Zazwyczaj pozwalam każdemu ze świeżo nabytych poleżeć w humidorze przynajmniej te dwa tygodnie. Jednym z ostatnich moich zamówień były Trinidady Robusto Extra i Reyesy, które moim zdaniem były wilgotne, powiedziałbym nawet, że podeschły w humidorze, bo nie są już tak miękkie jak były kiedy je dostałem.

  3. Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    288

    Odp: Trafika Akan

    Dziku to ze "miękawe" cygara stało się twardsze- takie bardziej ubite oznacza właśnie że pociągnęły wilgoć a nie oddały

  4. Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    Reda
    Posty
    387

    Odp: Trafika Akan

    Wszystko się zgadza, ale dla mnie suche to one nie były.

  5. Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    288

    Odp: Trafika Akan

    Zobaczymy jak tam się sprawy mają z Akanem jak dojdzie nasza paczka tj. moja i Winstona

  6. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Katowice, PL
    Posty
    689

    Odp: Trafika Akan

    Witajcie,

    Kolejne zamówienie, przy okazji zakupu drugiej fajki wziąłem też symbolicznie cygar ;-)
    Taki szekspirowski samplerek mi się ułożył:



    Panowie, cygara są w idealnej kondycji. Niczym nie ustępują jakością tym z TopCubans czy CigarOne.

    Kupię niedługo trochę Montecristo i HdM - zobaczymy jak będzie, ale jestem dobrej myśli.


    pozdr.


    r

  7. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Central NJ USA
    Posty
    1,674

    Odp: Trafika Akan

    Cytat Zamieszczone przez radeqm Zobacz posta
    Witajcie,

    Kolejne zamówienie, przy okazji zakupu drugiej fajki
    O widzę że wciąga cię
    wziąłem też symbolicznie cygar ;-)
    Cytat Zamieszczone przez radeqm Zobacz posta
    Taki szekspirowski samplerek mi się ułożył:



    Panowie, cygara są w idealnej kondycji. Niczym nie ustępują jakością tym z TopCubans czy CigarOne.
    r
    Zaiste zdrowo wyglądają te szekspiry.

  8. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Katowice, PL
    Posty
    689

    Odp: Trafika Akan

    Zdrowo, zdrowo. Genialny zapach, świetna konsystencja, żadnych uszkodzeń.

    Escudos, którego dostałem jako gratis od Richarda ponad rok temu wygląda gorzej Teraz spokojnie mogę go wypalić, co też niebawem zrobię


    pozdr.

    r

  9. Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    288

    Odp: Trafika Akan

    Fajnie określenie szekspirowski sampler. Ja ostatnio tez dostałem paczkę z Akanu i jakośc jak najbardziej zadowalająca. Jedyne co mnie zirytowało to otwarte pudło HdM Palmas ale w środku wszytko ok

  10. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Katowice, PL
    Posty
    689

    Odp: Trafika Akan

    Wraz z RyJkami zamówiłem kilka mniejszych kubańskich formatów na prezent - jakość bardziej niż zadowalająca.

    pozdr.

    r

    P.S. Wszystkie Limitady 2008 w dobrych cenach...

+ Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów