Zamknięty wątek
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Concurso de Canarias

  1. guest Guest

    Concurso de Canarias

    Hola !!!

    Bardzo chętnie podzielę się częścią moich wakacyjnych zakupów z jednym z Szanownych Kolegów.
    Do wygrania sampler składający się z sześciu cygar przywiezionych wczoraj z Wysp Kanaryjskich. Skład samplera pozna zwycięzca po jego otrzymaniu.

    Zasady:
    1. Konkurs krajowy tzn. wysyłka nagrody tylko na terenie RP lub odbiór na telenie RP.
    2. Odpowiedzi należy udzielać na forum. Jedna osoba może udzielić odpowiedzi tylko raz, bez możliwości edytowania.
    3. Konkurs kończy się w środę tj. 20.01.2010r. o godz. 00:50. Odpowiedzi udzielone po tym terminie nie będą brane pod uwagę.
    4. Wygrywa osoba, która jako pierwsza udzieli wszystkich prawidłowych odpowiedzi.

    Pytania:
    a) Wymienić siedem marek cygar produkowanych na Wyspach Kanaryjskich.
    b) Wymienić markę cygar produkowanych na Wyspach Kanaryjskich wyłącznie z tytoniu uprawianego na Wyspach Kanaryjskich.
    c) Ile wyprodukowano pudełek cygar Condal Maestro Tabaquero Cristal SL 2006?
    d) Przy założeniu, że bles73 kupował podczas ostatniego urlopu wyłącznie cygara kanaryjskie i cygar kanaryjskich przed urlopem nie posiadał - podać ile cygar niekanaryjskich przywiózł z powrotem do domu.
    e) Z jaką marką cygar kanaryjskich społeczność forum Aficionado.pl miała dotychczas najczęściej do czynienia? Należy brać pod uwagę wyłącznie informacje zamieszczone na forum.
    f) Która z polskich trafik internetowych oferuje aktualnie w sprzedaży cygara wyprodukowane (hecho a mano) na Wyspach Kanaryjskich? Proszę zamieścić link do tego produktu.

    Buena suerte !!!
    Ostatnio edytowane przez guest ; 19-01-2010 o 19:58

  2. Dołączył
    Aug 2009
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    74

    Odp: Concurso de Canarias

    a) Wymienić siedem marek cygar produkowanych na Wyspach Kanaryjskich.
    Znalazłem następujące marki (ale nie wiem czy wszystkie są w obecnej produkcji)
    1 Condal Maestro Tabaquiera
    2 El Sitio
    3 Penamil
    4 The Primorosa
    5 Tobaccos Montepalma
    6 Vargas Tobacco
    7 Alvaro
    8 Goya
    9 Casanova

    b) Wymienić markę cygar produkowanych na Wyspach Kanaryjskich wyłącznie z tytoniu uprawianego na Wyspach Kanaryjskich.
    El Sitio

    c) Ile wyprodukowano pudełek cygar Condal Maestro Tabaquero Cristal SL 2006?
    1000 (strzał na podstawie ich starszej limitady bo nie znalazłem tej informacji)

    d) Przy założeniu, że bles73 kupował podczas ostatniego urlopu wyłącznie cygara kanaryjskie i cygar kanaryjskich przed urlopem nie posiadał - podać ile cygar niekanaryjskich przywiózł z powrotem do domu.
    0 (zero)

    e) Z jaką marką cygar kanaryjskich społeczność forum Aficionado.pl miała dotychczas najczęściej do czynienia? Należy brać pod uwagę wyłącznie informacje zamieszczone na forum.
    Penamil

    f) Która z polskich trafik internetowych oferuje aktualnie w sprzedaży cygara wyprodukowane (hecho a mano) na Wyspach Kanaryjskich? Proszę zamieścić link do tego produktu.
    http://www.tabak.com.pl/index.php?p=...me=Condal-No.3

  3. Konto usunięte. Guest

    Odp: Concurso de Canarias

    A/ Bahia del Duque, Barreto, Condal, El Sitio, Goya, Palmeros, Peñamil, Vargas.
    B/ El Sitio Corona
    C/ 2006
    D/ 10-11 sztuk
    E/ Peñamil
    F/ Trafika Tabak oferuje cygara Condal No.3 – paczkę z czterema sztukami za 27 zł.
    http://www.tabak.com.pl/index.php?p=...me=Condal-No.3

    Pozdrawiam

  4. guest Guest

    Odp: Concurso de Canarias

    Przykro mi, że:
    - nikt nie udzielił wszystkich prawidłowych odpowiedzi,
    - w konkursie zechciało wziąć udział tylko dwóch kolegów.
    Konkurs nie został rozstrzygnięty.

    Proszę o zamknięcie wątku.

  5. ex member. Guest

    Odp: Concurso de Canarias

    Czas trwania konkursu był zbyt krótki. Sam, dopiero teraz znalazłem czas żeby policzyć ten Twój przepał ...

  6. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Central NJ USA
    Posty
    1,674

    Odp: Concurso de Canarias

    Temat zamykam.
    Wydaje mi się,że warto lekko zmodyfikować pytania,wydłużyć czas trwania i dać drugą szansę.
    PS1Konkurs wcale nie był taki łatwy,policzyć twoje 44 szt nie licząc kanarkowych i nie pomylić się...
    PS2 warto dokładnie oglądać fotki...

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów