+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2
1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: CL- vintage

  1. exmember Guest

    CL- vintage

    Panowie, widzieliście, co Kevin wyprawia??? Mam VR Familiar i powiem, że kupione przed promocją, warte nawet 200 zielonych, przepyszne cygara, a teraz za 140. Okazja jakich mało.

  2. Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    Reda
    Posty
    387

    Odp: CL- vintage

    Panowie, spieszcie się jeśli ktoś się zastanawia- oferta ważna do 14tego stycznia. Ja sam już zaskórniaki wyciągam i takiej okazji nie przepuszczę. Jurku, mam na celu właśnie owe VR i coś jeszcze, ale co to nie powiem... jak zamówię i trafi do mnie szczęśliwie to się pochwalę.
    Ach te nowe humidory Radka i Rafała...

  3. guest Guest

    Odp: CL- vintage

    A czy jesli chodzi o vintage to kevin przysyla w otwartych, czy zamknietych pudelkach?

  4. Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    Reda
    Posty
    387

    Odp: CL- vintage

    W mailu napisane było, że część pudełek (czyli w praktyce pewnie wszystkie), mogą być otwarte w celu sprawdzenia cygar po tak długim czasie od ich wyprodukowania.
    Ach te nowe humidory Radka i Rafała...

  5. guest Guest

    Odp: CL- vintage

    No to ....

  6. Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    Reda
    Posty
    387

    Odp: CL- vintage

    Cytat Zamieszczone przez bles73 Zobacz posta
    No to ....
    Hehe, 2 słowa, 4 litery, a jak wiele wyrażają (: W moim przypadku sytuacja wygląda mniej więcej tak. Przyczaiłem się na te vintage już wcześniej i obniżka cen sprowokowała mnie do wcześniejszego kupienia ich i to naraz. Tak czy siak, zrobiłbym to. Otwarcie pudełka w celu sprawdzenia cygar, wiadomo- może być wymówką by wpakować przysłowiowego kota do worka. Szczerze mówiąc gdybym miał wywalić grube setki na pudło cygar postarzanych, poważnie bym się zastanowił skąd je brać. Ale jakby nie było ceny tych cygar są równe zwykłym pudłom z innych sklepów- tych trochę droższych. Mogę faktycznie dostać cygara, które były wyjęte z pudła ABR 09 i wsadzone do pudła z roku 2000, ale jakby nie było nic nie tracę... i tak dostanę te cygara tanio. Jeśli kolory pokryw będą jednolite, a podczas świeżego palenia nie będzie żadnego kwasu to będę i tak zadowolony. Swoją drogą w CL nie ma wyboru cygar postarzanych i świeższych. Jeśli chciałbym kupić VR Familiar to mam do wyboru tylko opcję z ładną datą na pudełku, do wyczerpania zapasów pewnie.
    Kolejna rzecz to to, że zamówiłem box 10 Sancho Panza Coronas Gigantes, jeszcze zanim została ogłoszona promocja na cygara Vintage, bodajże z kodem pudełka z 2001 roku. Ciekaw jestem czy i to pudło będzie otwarte.
    Jeszcze kolejna sprawa to pytanie, jak się ma sprzedaż cygar postarzanych w innych sklepach- czy z takiego sklepu jak np TopCubans, skąd ostatnio przychodzą regularnie otwarte pudła, otwarte są również pudełka vintage. Jeśli tak to wszędzie jest ryzyko i możemy cytować powyższe słowa blesa.
    Ach te nowe humidory Radka i Rafała...

  7. exmember Guest

    Odp: CL- vintage

    Ja dostałem te VR w pudełku otwartym, spalilismy z Radkiem po dwie sztuki, kapitalne cygara. No to co robimy??? Ja mówię od razu- z uwagi na ostatnie wydarzenia nie zamówię na siebie, bo obawiam się o przesyłkę, czekam teraz bo zorbiłem testową w puro, jak dojdzie, ok, ale przed 14 chyba się nie wyrobią. I zgadzam się z Dzikiem- starzone, nie starzone, pal sześć, cygara są dobre i w dobrej cenie, nie ma co cudować.
    P.S. No to VR Familiar pozamiatane- dobrze , że kupiłem wcześniej ))
    Ostatnio edytowane przez exmember ; 08-01-2010 o 09:26 Powód: dopisek

  8. Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    64

    Odp: CL- vintage

    Punche, które dojechały z PSD były z 1999 r. Pudło przyjechało otwarte i wszystko było z nimi super! Smakują rewelacyjnie a cena była tak rewelacyjna jak smak

  9. Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    28

    Odp: CL- vintage

    No dobra a co to jest CL bo tak skrótowo to nie za bardzo
    Starajmy się uczynić święto z codzienności, przyjemność z drobnych chwil, z których składa się życie - Zino Davidoff

  10. guest Guest

    Odp: CL- vintage


+ Odpowiedz w tym wątku

Podobne wątki

  1. Rocky Patel Vintage 1990 Deluxe Toro
    Przez bles w dziale Honduras
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 24-12-2011, 21:19
  2. Colon Vintage 2001 Robusto
    Przez bles w dziale Prezentacje cygar
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 24-12-2011, 16:17
  3. Gran Habano Corojo Vintage 2002 Robusto
    Przez dymek w dziale Honduras
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 28-11-2010, 12:40
  4. Rocky Patel Vintage 1999 Connecticut Robusto
    Przez Dzik w dziale Nikaragua
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 03-01-2010, 01:14
  5. Reyes Family Vintage Toro
    Przez guest w dziale Honduras
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 04-10-2009, 22:11

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów