+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2
1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: Szable w dłoń!

  1. exmember Guest

    Szable w dłoń!

    Ja tam nie diluję humidorów Park Line, ale mam dwa i powiem tylko, że jestem z nich bardzo zadowolony. Przede wszystkim one mają cedr, czyli wkładka wewnątrz humidora to jest taka obudowa z 5 mm cedru i to się sprawdza fantastycznie, zapach jest zniewalający. Park Line jakichś olbrzymich humidorów nie robi, ale warto je mieć, wiem z doświadczenia. Natomiast małe chińskie ręce, kleje i meblościanki... Błażej zdaje się jest na etapie cygarowego neofity a zatem cokolwiek mu się nie powie, on i tak zrobi swoje ( zresztą słusznie). Aficionado neofita zachowuje się w sposób psychologicznie patologiczny, zauważalna jest skłonnośc do tezauryzacji cygar, przypisywania im cech bytów intencjonalnych itp. Ja wątku już nie będę ciągnął, ale na koniec: polecam Park Line

  2. guest Guest

    Odp: Nowy humi - pomożecie?? :)

    Co do podejścia psychologicznie patologicznego - zgoda
    Tezauryzacja nie za bardzo mi tu pasuje z dwóch powodów: przypisuje się ją materialnym środkom płatniczym, a poza tym jej głównym efektem ubocznym jest wycofywanie ich z obiegu i marnowanie. Ja !!! cygara marnuję !!! ???
    Ach, gdybym miał szablę i był w Cieszynie .....

  3. exmember Guest

    Odp: Nowy humi - pomożecie?? :)

    Niestety, satysfakcji obecnie dać Ci nie mogę z uwagi na stan zdrowia ( co kodeks Bohdziewicza dopuszcza). Ale pozostaję do dyspozycji, w stosownym czasie i miejscu stawie się na wezwanie Twoich sekundantów ( jako czujący się pokrzywdzonym na honorze masz prawo wyboru warunków). I to wszystko z powodu humidora, Panowie

  4. ex member. Guest

    Odp: Nowy humi - pomożecie?? :)

    Jerzy, sorry, humidor to jest ważna sprawa. Pojedynek jest tu zrozumiały i całkiem na miejscu. Mam jedynie nadzieję, że obydwaj zapiszecie mi po kilka cygar ...
    Ostatnio edytowane przez Dzik ; 30-12-2009 o 05:13

  5. guest Guest

    Odp: Nowy humi - pomożecie?? :)

    Cytat Zamieszczone przez User Zobacz posta
    I to wszystko z powodu humidora, Panowie
    Wojny wybuchały ze znacznie bardziej błahych niż humidor powodów, których nazwy własnej prrzytaczać tu nie wypada.

    Co do sekundantów, już wybrałem, chyba się zgodzą. Miejsce - Warszawa. Czas - luty, dzień do ustalenia, godzina - zgodnie z zasadami - o świcie, pod warunkiem, że do świtu nie polegniemy z innych przyczyn.

  6. Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    239

    Odp: Nowy humi - pomożecie?? :)

    a mnie się to podoba!!!

    zwłaszcza jak piszą o dinozaurach!!!;-)

    jak trzeba będzie sekundować - to dajcie znać!! ja chętnie!!!! posłucham..;-)
    bo takich "górnolotnych" i grzecznych (czyt.: kulturalnych) utarczek mi czasami brakuje!!

    a nowatorki styl: "eko-filo" obu Panów - bardzo mi pasuje!!!
    zaraz po tym, że baaaardzo ich lubię!!!

    pozdro serde
    Rafał

  7. exmember Guest

    Odp: Nowy humi - pomożecie?? :)

    Błażeju, miejsce oraz termin przyjąłem i stawię się . Pozostaje przedstawienie warunków szczegółowych. Zgodnie z warunkami ogólnymi, konieczna jest obecność lekarza. Pytałeś Radka???.
    P.S. Od tego momentu słowem obowiązującym jest staysfakcja.

  8. Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    Reda
    Posty
    387

    Odp: Szable w dłoń!

    Panowie, kontynuujcie tu do woli.
    Mam nadzieję, że będzie fotorelacja (:
    Ach te nowe humidory Radka i Rafała...

  9. ex member. Guest

    Odp: Szable w dłoń!

    Ggdyby trzeba było (bo i tak, przecież, moze się zdarzyć), zaopiekuję się młodą wdową.

  10. guest Guest

    Odp: Szable w dłoń!

    Cytat Zamieszczone przez alej Zobacz posta
    Ggdyby trzeba było (bo i tak, przecież, moze się zdarzyć), zaopiekuję się młodą wdową.
    Tzn, że weźmiesz na utrzymanie? Jeśli taki jesteś szlachetny to może i jest temat

+ Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów