+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 5 z 6
PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 51

Wątek: Puroswiss

  1. Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    Reda
    Posty
    387

    Odp: Puroswiss

    Rozwijając myśl Marka- sklep zdecydowanie podniósł standard obsługi klienta, uzupełnił asortyment (brakowało kilku w sumie popularnych cygar). Można śmiało zamawiać.
    Ach te nowe humidory Radka i Rafała...

  2. Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    288

    Odp: Puroswiss

    A jak tam Dziku sprawa z tym co boli najbardziej czyli rozliczaniem ....

  3. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Central NJ USA
    Posty
    1,674

    Odp: Puroswiss

    Po krótkiej przerwie...
    Witam kolegów, i dzięki za podpowiedzi...
    jak można przeczytać,to kilka portfeli czyści się w tym sklepie,to dobrze
    Tomek o jakie rozliczenia chodzi? Walutowe( widzę,że u nas spadła) czy te z UC?

  4. Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    288

    Odp: Puroswiss

    Zdecydowanie to drugie

  5. Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    Reda
    Posty
    387

    Odp: Puroswiss

    Nie było chyba jeszcze żadnego przypału związanego z UC i tym sklepem.
    Ach te nowe humidory Radka i Rafała...

  6. Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    51

    Odp: Puroswiss

    Za poleceniem Kolegów zamówiłem w sklepie Puroswiss trochę cygar i na tę chwilę nie jestem pozytywnie nastawiony do transakcji - ponad dwa tygodnie czekania na przesyłkę... W piątek dostałem zawiadomienie od celników, że dostałem paczkę o znacznej wartości, bez deklaracji zawartości i ceny przesyłki... Choć prosiłem sklep o standardową procedurę wysyłki jako gift, etc. zadeklarowana wartość nie pozwala mi jej odebrać w normalny sposób... Chyba więcej zakupów w tym sklepie nie zrobię...

  7. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Central NJ USA
    Posty
    1,674

    Odp: Puroswiss

    I czar prysną,
    Prosiłbym nie dobijać leżącego...pętla się zaciska,już coraz mniej miejsc do zakupów zostaje.
    zastanawiam się czym sklep kierował się,aby to tak wyszło.
    Dwa tygodnie czekania?!no to też nie wygląda super.
    jeszcze trochę i zostanie czekanie na zniesienie embarga,ale wtedy ceny poszybują w górę.
    Ciekaw jestem dalszego ciągu tej historii.

  8. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Central NJ USA
    Posty
    1,674

    Odp: Puroswiss

    Na kanwie historii opisanej przez Konesera( ile cygar zamówiłeś?pytam,bo ciekaw jestem czy nie polecieli za bardzo na łatwiznę) nie od dziś wiadomo,że reguła wysyłki po jednym, góra dwóch pudełek jest sprawdzona i w miarę bezpieczna,odpowiedzi Klepitko-jesli nie pomyliłeś pozycjonowania.
    Czy uprawniona może być teza,że tanie sklepy robią się droższe od tych z "standardowymi cenami" .
    Może wyolbrzymiam,ale na podstawie też własnych historii z sklepami,zastanawiam się dlaczego,sklepom nie zależy na dobrych relacjach z klientami.
    Cygara to nie jest towar pierwszej potrzeby.
    Naprawdę jest kryzys,sprzedaż cygar mocno spadła-widać to, po wielkości spadku produkcji cygar na Kubie,wiecznych promocjach,różnych umizgach do klientów,nawet dochodzi do łamania prawa.
    Są cygara,które schodzą jak ciepłe bułki.
    Behike w ciągu zaledwie jednego lub dwóch dni poznikały z niektórych sklepów,ale tylko dlatego,że ilość w tych sklepach była mikroskopijna i cena w miarę rozsądna,jeśli można tu pisać o rozsądku...

    A gdy przychodzi co do czego,to jest bryndza totalna i olewka tego samego klienta.
    I naprawdę oni wydają się bezkarni,dopóki nie dostaną parę grubszych epitetów,tak aby zrozumieli,że źle postępują.

  9. Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    51

    Odp: Puroswiss

    Będę czekał dalej, zapłacę podatki celnikom, ale bez entuzjazmu będę podchodził do puroswiss.com... Tym bardziej, że o sklepie poinformowałem mojego przyjaciela, który zamówił tam dość pokaźną liczbę cygar, dwa razy potwierdzał właścicielowi zakup, a po 10-ciu dniach nie dostał wciąż żadnego potwierdzenia ze sklepu o przyjęciu zamówienia, podobnie jak z konta nie zeszły mu pieniądze...

    Pożyjemy, zobaczymy!

    Ps. Zamówiłem pięć pudełek, mając nadzieję na osobną*wysyłkę (prosząc o to w detalach zakupu), jednak z tego co widzę, wszystko poszło razem...

  10. Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    51

    Odp: Puroswiss

    Paczkę*właśnie dostałem - cygara z wyglądu ok, podatki wyniosły ponad 60% pełnej wartości przesyłki...

+ Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów