+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 6
1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 51

Wątek: Puroswiss

  1. exmember Guest

    Puroswiss

    Kto jest chętny do przetestowania tego sklepu?
    http://www.puroswiss.com/home.php
    Wchodzę z kwotą do 200 usd, warunek: zamówienie na testującego ( u mnie coś dziwnego dzieje sie ostatnio z paczkami). Wiadomości na pw.

  2. Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    Reda
    Posty
    387

    Odp: Puroswiss

    Ja jestem chętny. Wysyłka za darmo na cały świat, niezależnie od wysokości zamówienia. Może by tak Monte2 lub Juan Lopez no.2?
    Ach te nowe humidory Radka i Rafała...

  3. guest Guest

    Odp: Puroswiss

    Ceny box 25 w trzech sklepach

    Cubanlous Puroswiss Top Cubans
    Bolivar Royal Coronas 155 147 178
    Juan Lopez Seleccion No.2 185 140 165
    Saint Luis Rey Regios 150 128 148
    Ramón Allones Specially Selected 189 138 169
    Romeo y Julieta Short Churchills 165 165 195


    Puroswiss jest debeściak. Cubanlous blednie nawet wobec promocji w TC.

    Ja chętnie przytulę po ileś tam z czterech pierwszych pozycji.
    Ostatnio edytowane przez guest ; 30-12-2009 o 11:26 Powód: Literówka

  4. Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    Reda
    Posty
    387

    Odp: Puroswiss

    Troszkę się ociągają chłopaki... dziś dostałem maila z pytaniem czy jest możliwość wysłania 1x cabinet 50 zamiast dwóch pudełek- mają tylko jedno pudło 25 szt. Żeby nie przeciągać, zgodziłem się. Jurku, mam nadzieję, że to nie problem.
    Ach te nowe humidory Radka i Rafała...

  5. exmember Guest

    Odp: Puroswiss

    No u mnie też coś zwlekają, zamówiłem testowo La Gloria Cubana i San Cristobald maluchy i... Zamówienie dalej w kolejce oczekujących. Może maja taki ruch ))

  6. Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    Reda
    Posty
    387

    Odp: Puroswiss

    Wydaje mi się, że nie jest to sklep, który długo istnieje. Wnioskuję po numerze mojego zamówienia- 277. Nie ma też za dużo informacji o nich na zagranicznych forach. Na stronie nie doszukałem się od kiedy funkcjonują na rynku i nie wiem czy mój trop jest właściwy.
    Ach te nowe humidory Radka i Rafała...

  7. exmember Guest

    Odp: Puroswiss

    No chłopaki się wzięli do roboty, zamówienie maja wysłac w ciągu 48 godzin, wziałem i zamówiłem na nowo ( poprzednie anulowałem) testowo Bolivar Royal Coronas ( bo mam z czym porównać) i Diplomaticos 4 ( też mam do czego odnieść). No zobaczymy... Póki co Kevin w Cl chyba zwariował, bo ceny podniósł i to mocno. Ale namierzyłem coś fajnego - VIP cigars. com. Każa płacić za przesyłkę, ale mają parę cygar w dobrej cenie.
    Ostatnio edytowane przez exmember ; 07-01-2010 o 13:31 Powód: dopisek

  8. exmember Guest

    Odp: Puroswiss

    Puroswiss nieco miesza, okazuje się, że jeszcze nic nie drgnęło z zamówieniem, bo nie mają tych cygar, co chciałem. Fakt, napisali ładny mail i obszerny, gęsto się tłumaczą, ale może koło Wielkanocy wyślą wreszcie Zmieniłem zamówienie i czekam cierpliwie.

  9. guest Guest

    Odp: Puroswiss

    Czyli cudow nie ma. Chlopcy zbieraja duzo zamowien i jak uzbieraja to dopiero pobiegna cygara kupic. Pytanie tylko gdzie kupia?

  10. exmember Guest

    Odp: Puroswiss

    A to akurat chciałbym już wiedzieć. Chyba zablokuje to zamówienie, bo to za długo już trwa, zobaczę, jak z karty nie ściągnięte to blokuję i kupie sobie coś na pocieszenie u Kevina. A jeszcze parę vintage zostało.

+ Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów