+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 3
PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21

Wątek: Podróbki w sklepach cygarowych

  1. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Trójmiasto
    Posty
    923

    Odp: Podróbki w sklepach cygarowych

    Ech, sorry, nie zamierzałem robić osobistych wycieczek. Jedynie próbuję wykazać, że czasem idziemy na kompromisy i nie da się byc w zgodzie ze wszystkim, bez wyjątków. I, żeby nie było: jeżdżę szybciej niż wolno - bywa. Wiem, ze to nie topik o prędkościach, ale o pewnych zasadach.

  2. Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    315

    Odp: Podróbki w sklepach cygarowych

    no to ja jeszcze dorzucę swoje trzy grosze, zapomnieliście Panowie o jednym:
    Cytat Zamieszczone przez Koneser Zobacz posta
    ...Na moje pytanie dot. pochodzenia cygar skadinąd miły sprzedawca odpowiedział mi o zaprzyjaźnionym kubańczyku z Warszawy, który dostarcza mu cygara zwijane na kubie. Na dowód ich jakości przyniósł mi z zaplecza Partagas Serie D No 4 z jak to ujął "świeżej dostawy" - ładna pokrywa, zapach okropny... Nie ukrywał, że nie są one zbyt oryginalne i że nie pochodzą od Premium Cigars lub innego autoryzowanego dilera Habanos...
    CiT, z tego wynika, nie sprzedaje podróbek jako oryginały... inna sprawa to same podróbki... zacytuję więc Bruna: Więc .... "widziały gały co brały".
    ...życie jest za krótkie, by żyć byle jak...

  3. guest Guest

    Odp: Podróbki w sklepach cygarowych

    Cytat Zamieszczone przez Jacek Uchryń Zobacz posta
    I na koniec
    Cytat:
    Napisał bles73
    ... Chyba, że jeśli chodzi o to inna historia ....

    Mi też zwisa i powiewa a nawet skrzyneczka się podoba , ale odnośnie drugiej części to już mi nie zwisa, niepotrzebny fragment się wdarł, nie ma żadnego Chyba.

    Nie to miejsce nie Ci ludzie, traktuję to jako gruby żart, bo zapewne nie chciałeś nikogo z nas urazić .
    Podziwiam Jacku Twój hobbistyczno - śledczy upór. Dziękuję za sprawdzenie kwestii tej "lewizny". Poglądy mam w tej kwestii jednak stałe: 1) stopniowanie na imitacje, falsyfikaty etc. to relatywizowanie 2) wisi mi to, że i CiT sprzedają lewiznę, bo potrafię ją namierzyć i nie kupię, a to co dobre mają czasami kupię 3) uparłem się na rozwijanie sprawy "lewizn", bo z natury jestem uparty i staram się poszukiwać konsekwencji, może czasami zbyt wyostrzając czarne i białe, to prawda.

    A co do ww. cytatu to po przeczytaniu Twojej reprymendy moja twarz przybrała kolor flagi Związku Radzieckiego, wydrukowałem to, co napisałem i zjadłem bez popijania. Szczerze przepraszam.
    Ostatnio edytowane przez Administrator ; 06-01-2020 o 20:55 Powód: Literówa

  4. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Central NJ USA
    Posty
    1,674

    Odp: Podróbki w sklepach cygarowych

    Ja już tak mam,niestety to niemiecki sklep spowodował moje większe zdziwienie niż i poszukiwania,wiedziałem,że ma dobrą imitację ,ale Niemiec musiałby mieć nowy wzór,którego nigdzie znaleźć nie mogłem a szukałem.
    Sam się jakoś chyba dałeś nabrać na Niemca dobrego co sprzedaje w euro
    w myśl drogo to oryginał.

    Efekt tego tematu dla mnie jest taki,że nie ma Takiego co by pierwszy za kamień mógł chwycić nawet u przyjaciół za Odrą.
    Chciwi ludzie i oszuści są wszędzie,wciąż mam traumę po twojej korespondencji z naszym "przyjacielem ,Nieugiętym Ryszardem" .
    Ostatnio edytowane przez Administrator ; 06-01-2020 o 20:54

  5. guest Guest

    Odp: Podróbki w sklepach cygarowych

    Fakt. Dałem się nabrać: jak drogie i u Niemców to musi być OK. Kolejne, cenne doświadczenie.
    A jak się patrzę na ten kawałek fortepianu po GR to już się na Ryszarda nie gniewam. Choć nie wszystkie Ryśki to fajne chłopy

  6. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Central NJ USA
    Posty
    1,674

    Odp: Podróbki w sklepach cygarowych

    W sumie to masz oryginalny humidor Cohiba Gran Reserva za śmieszne pieniądze i to na 15 szt w formacie Siglo VI a nie jakiejś marnej corony

  7. guest Guest

    Odp: Podróbki w sklepach cygarowych

    I wszystko byłoby GIT, gdyby nie ta przesyłka do US
    Zamiast spać będę się co 10 minut logował na USPS
    Ostatnio edytowane przez guest ; 22-12-2009 o 00:15

  8. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Central NJ USA
    Posty
    1,674

    Odp: Podróbki w sklepach cygarowych

    Tak z ciekawości polecam rzucić okiem,tak samo wyglądający humidor,ale ta cena ...
    http://www.cigarrlagret.nu/product_i...roducts_id=447

    bez komentarza,jest zbędny.

  9. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Central NJ USA
    Posty
    1,674

    Odp: Podróbki w sklepach cygarowych

    aby cigarrlagret.nu nie był samotny to jeszcze jeden sklep z pięknego zimnego kraju Wikingów

    http://www.robusto.se/tillbehor/humi...ohiba-tra.html
    cena równie chłodna jak szwedki z piosenki A.Rosiewicza
    ogólnie oferta sklepów z północy Europy jest interesująca gdyby nie ceny.

  10. Dołączył
    Oct 2014
    Posty
    1

    Odp: Podróbki w sklepach cygarowych

    A czy ktoś tutaj kupował w krolestwotytoniu.pl? Jestem ciekaw, czy nie mają podróbek. Za każdą odpowiedź i podpowiedź będę wdzięczny.

+ Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów