+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 7 z 7
PierwszyPierwszy ... 5 6 7
Pokaż wyniki od 61 do 65 z 65

Wątek: Fajkowe prezentacje.

  1. Odp: Fajkowe prezentacje.

    piękna fajka

    adam

  2. Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    288

    Odp: Fajkowe prezentacje.

    Oj Jacku Jacku u nas tylu wybitnych wytwórców a ty po opłotkach krążysz. Znam fajki Jirsa i jak dla mnie tylko ich autografy są warte uwagi choć u nas o niebo lepsze. Niestety Polscy producenci jeśli chodzi o stronę medialną są za murzynami a szkoda.

  3. Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    315

    Odp: Fajkowe prezentacje.

    Cytat Zamieszczone przez klepitko Zobacz posta
    oj jacku jacku u nas tylu wybitnych wytwórców a ty po opłotkach krążysz. Znam fajki jirsa i jak dla mnie tylko ich autografy są warte uwagi choć u nas o niebo lepsze. Niestety polscy producenci jeśli chodzi o stronę medialną są za murzynami a szkoda.
    święta prawda!
    ...życie jest za krótkie, by żyć byle jak...

  4. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Central NJ USA
    Posty
    1,674

    Odp: Fajkowe prezentacje.


    ...ale co jest świętą prawdą ,czy to,że po opłotkach krążę,czy to ,że polscy wytwórcy są za murzynami?


    Jrisa znalazłem w sklepie w Chicago , więc jakby u siebie,potem dopiero po nitce trafiłem do czeskich trafik.

    Fajek szukam u siebie.
    I pewnie nigdy bym nie trafił na czeskich producentów,gdyby nie to,że dostałem przepiękny katalog z fajkami wykonany przez/dla właśnie w/w sklepu.
    To najzupełniejszy czysty przypadek,tym większy ,że tylko raz tam kupowałem i to cygara ukryte w gąszczu fajkowego towaru a były to Oliva V maduro 2008 nigdzie indziej już niedostępne

    a katalog.... ,takie coś pierwszy raz w życiu widziałem oczopląsów idzie dostać.

    Co ja poradzę,że polskim wytwórca się nie chce wyjść na świat,
    myślą,że to świat przyjdzie do nich.

  5. Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    288

    Odp: Fajkowe prezentacje.

    Jedno i drugie święta prawda. Może nie do końca Bo Worobiec całkiem nieźle się promuje tylko że na wschodzie, bo podobno tam najlepiej mu teraz schodzi. Także Bróg ma dość dużą wytwórnię - specjalnie piszę wytwórnię bo fajki robi kilkanaście osób i to w sposób możliwie jak najbardziej zmechanizowany. Reszta to rękodzieło w pełnym słowa tego znaczeniu. Od rozpakowania klocka wrzośca do zapakowania fajki do pudełka wszystko robione ręką mistrza. I to jest w tym piękne. Co jedna to perełka dopieszczona, unikatowa robiona z sercem. To właśnie mnie w nich urzeka. Większość moich fajek to produkty polskie i oczywiście autografy a kosztowały tyle, co średniej jakości fajki zachodnie czy południowe. Mam jakieś Savinelli czy Vaueny - z średniej półki bo na takie było mnie stać ale nie dorównują polskim. Mistrzowie pokroju Tadka Polińskiego czy Filara poprostu są za mali aby wydać katalog i rozpowszechniać go na szeroką skalę. Ich produkcja także nie idzie w dziesiątki fajek na miesiąc. Takiego autografa robi się średnio minimum dzień. I niech tak zostanie - ale ze mnie egoista- bo nadal z pod ich dłut będą wychodzić arcydzieła.

+ Odpowiedz w tym wątku

Podobne wątki

  1. Prezentacje.
    Przez Jacek Uchryń w dziale Forum konkursowe
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni post / autor: 03-11-2009, 00:39

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów