+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 4
PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 35

Wątek: A w Krakowie

  1. Konto usunięte. Guest

    Odp: A w Krakowie

    Myślę panowie, że nie jest najważniejsze gdzie się jest, ale z kim

  2. ex member. Guest

    Odp: A w Krakowie

    Cytat Zamieszczone przez User Zobacz posta
    ... zresztą wystarczy wybać się ciut dalej ( ...) i już można palić ...
    Jerzy, całkiem dobrze kombinuje. to "ciut dalej" to, moim zdaniem, już ... N.Sącz

  3. exmember Guest

    Odp: A w Krakowie

    Panowie, nie ma to tamto... Widzę, że jest wola wspólnego palenia. Trzeba to zrobić tak, żeby każdy miał w miarę ludzki dojazd , pociągiem autem, czym tam kto chce. Nowy Sącz jest uroczym miastem, a okolica... Panowie, czapki z głów. Ja myslę, że to jest dobry pomysł z tym miejscem do palenia. Każda liszka swój ogon chwali, a każdy aficionado miasto, w którym mieszka i to jest zrozumiałe. Mówię krótko- jak będzie wola wspólnego palenia, to na tydzień,dwa przed planowaną imprezą dajemy znać i... czekamy na chętnych. Kraków, Nowy Sącz, Cieszyn.... I kto tam jeszcze gdzies może coś zorganizować... Godni ludzie każde miejsce uczynią godnym.
    P.S. Ale uważam, że idealne warunki dla aficionado panują jednak na Śląsku Cieszyńskim, co jestem w stanie udowodnić kiedy tylko zbierze się grupa chętnych do palenia.

  4. Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    288

    Odp: A w Krakowie

    Grupa małopolska podejmuje rękawiocę i udowodni w wybranym miwejscu że nie ma to jak rozkoszowanie się cygarem w naszym rejonie. Pojedynek bez sekundantów ma cygara przyjmujemy nie koniecznie na utwardzonej ziwemi.

  5. Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    239

    Odp: A w Krakowie

    to ja się "wtrancę"..;-)

    z mym 'oryganizatorskim' wcięciem proponuję, by usystematyzować takie akcje na modłę na przykład:
    kwartalno-kameralno-regionalne spotkania aficionado;-)

    moja "opinion" jest takowa, że jak się wcześniej ustali datę, zarys spotkania, "plana" i zrobi odpowiedni markietingo-lobbing - to się lepiej uda.

    oczywiście spotkania na zasadzie "huuurrra job..Tw...ac..." - czyli total sponton mają swój urok! ale kiedy kameralnośc wykraczać ma ponad 5 sztuk - to już się lepiej przygotować.

    trza ustalić kilka kwestii podstawowcyh - jak czas trwania (nocleg-czy bez), wstępnąilośc chętnych, "atrakcje", miejsce palenia, jedzenia, etc...
    bez ujmy dla przedpiśców ale mnie ogólniki typu: piękne miasto, piękne widoki, okolice, 1000000 knajp "jak przyjedziecie to ja Wam dopiero pokażę..." - nie przekonują do tego stopnia coby logistycznie zaplanować kolportarz mych 4 liter i paszczy do jarania cygar w jedno miejsce odległe od mego barłogu;-)

    coby nie teoretyzować to ja na przykład dla przykładu proponuję taki zarys spotkania na miesiące dżdżysto/zimne:
    1-zderzamy się sobotę w Zabrzu ok.12-13.00.
    2-szybki lanczyk, kawa, małe cygaro w knajpce bez nadmiernej emfazy
    3-zwiedzanie albo: podziemne - kopalnia Guido (http://kopalniaguido.pl) lub naziemne ale pod dachem: wycieczka do tych Tychów (ok.25km od Zabrza) i Browary Książęce (http://www.tyskiebrowarium.pl/historia.html)
    4-w zależności od opcji wyboru z pktu 3 - główny posiłek i palenie (spanie) w Mikołowie (http://www.moccadoro.pl/) {znany już kilku tutejszym aficionado przybytek gastronomiczno-hotelowy;-} lub Gliwicach (http://www.spichlerz.pl/index.htm).
    5-pozostałe punkty programu i atrakcje - do uzgodnienia na miejscu;-)

    Nie myślcie proszę, że napinam na zorganizowanie kolejnej imprezy - bo bardzo chętnie się gdzieś wybiorę "w gości". A powyższe to tylko tak dla przykładu przykład jak już powyżej powiedziałem;-)

    hej
    Rafał

  6. guest Guest

    Odp: A w Krakowie

    Znacie kawał o maracui?
    Jak TAK to ja jestem maracuia i nie wiem, co powiedzieć.

  7. Konto usunięte. Guest

    Odp: A w Krakowie

    Ale jazda Zaczęło się od Krakowa, a potem poszło dalej: Smardzewice, Cieszyn, Nowy Sącz, Zabrze, Tychy, Mikołów, Gliwice... Wiecie co chłopaki? Przyjedźcie do W-wy Leszek ma tu być już od środy i zostać aż do piątku, więc przyjeżdżajcie w piątek wieczorem - do niedzieli będzie dość czasu by razem popalić Co wy na to? Bo ja jak na lato

  8. Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    239

    Odp: A w Krakowie

    o maracui kawału nie znam - ale mam nadzieję, że mnie nie obrażasz....?..;-)

    Maro - no właśnie na takie wezwanie - to ja nie bardzo przyjadę...wiem, że czasu na zapalenie będzie dużo...a co w tzw.: "międzyczasie"...?

    z mojej strony jest pełna zgoda - jak ktoś poda termin i plan - to na 90% jestem!

    a z moim wstępnym zarysem pozwolę sobie zaanektować czas - początek marca. wtedy to z uwagi na pewien mój "momient" rocznicowy łatwiej mi będzie Was.... zaprosić!!!!;-)

    tymczasem pozdrawiam

    hej
    Rafał

  9. Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    288

    Odp: A w Krakowie

    No to ja się na ten marzec juz piszę zresztą chyba nie pierwszy raz a ja zapraszam do mnie w okresie letnim oczywista z kimańskiem i reszta atrakcji. Jeszcze nikt w grocie Łokietka nie palił a szkoda

  10. guest Guest

    Odp: A w Krakowie

    Cytat Zamieszczone przez rafhof Zobacz posta
    o maracui kawału nie znam - ale mam nadzieję, że mnie nie obrażasz....?..;-)
    Gdzieżbym śmiał !!!
    To Ty mnie obrażasz podejrzewając, że mógłbym chcieć Ciebie obrazić

    maracuia to dość tragiczna postać ponieważ:

    Rozmawiaja owoce egzotyczne.
    - Jestem kiwi. Co każdego ożywi.
    - Jestem cytryna. Lubi mnie rodzina.
    - Jestem marakuja. Nie wiem, co powiedzieć...

    A powracając do clou uważam, że spontan dość często przynosi wspaniałe efekty i są one wprost proporcjonalne do wielkości jąder i nagromadzenia niecnych cech uczestników każdego spontanu. Wiem o czym mówię - brałem udział w badaniach empirycznych Uważam też, że mamy wszyscy tutaj niezłe predyspozycje Oczywiście zawsze ze spontanu może wyjść degrengolada, ale w takim towarzystwie jestem przekonany, że prawdopodobieństwo jest niskie i chętnie będę uczestniczył w przeprowadzeniu dowodu

+ Odpowiedz w tym wątku

Podobne wątki

  1. A spotkanie w Krakowie odbyło się
    Przez Don Lecho w dziale Spotkania Aficionados
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 08-03-2010, 12:09

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów