+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 6
PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 59

Wątek: To co najpiękniejsze !

  1. guest Guest

    Odp: To co najpiękniejsze !

    Jasiu Ty tylko o jednym
    A fakty mamy takie:
    1. Kobiety są piękne - z tym się chyba zgodzisz?
    2. Interesują nas cygara - z tym się chyba zgodzisz?
    3. Mówienie o tym, że cokolwiek jest zarezerwowane dla mężczyzn - jest wysoce niepolityczne.
    4. "Bawi widok kobiety palącej cygaro" - żeby nie brnąć potwierdź, że nie oznacza to, że Cię "śmieszy", ale, że "sprawia Ci przyjemność".
    Tylko tak możesz uniknąć pojedynku o 5.00 rano pod lasem w obecności sekundantów.

    Dymek ! Skąd wiesz co te kobiety miały w ustach, a czego nie miały? Czy nałogowe palenie cygar to coś złego, czy wprost przeciwnie?

    Brennus !To forum czytają kobiety ! Niestety wszystko mi w tej chwili opadło. Mod chyba trzeba skasować cały wątek. A miało być tak dobrze......
    Ostatnio edytowane przez guest ; 15-11-2009 o 20:53 Powód: Dopisek

  2. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Katowice, PL
    Posty
    689

    Odp: To co najpiękniejsze !

    Panowie,

    Temat, jak widzę, budzi emocje
    @ bles: nie widzę powodu do usuwania/zamykania tematu - nikt tu nikogo nie obraża. Prawo do wyrażania własnej opinii na Forum istnieje.

    Ad meritum, do mnie też zdjęcia Pań z cygarami nie przemawiają. Uważam, że w przytłaczającej większości są okropnie sztuczne.
    Tak czy inaczej o gustach się nie dyskutuje.


    Pozdrawiam,


    r a d e k

    P.S. W myśl, że ładnemu ze wszystkim ładnie: Cristina Scabbia


  3. Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    459

    Odp: To co najpiękniejsze !

    Cytat Zamieszczone przez bles73 Zobacz posta
    Jasiu Ty tylko o jednym
    A fakty mamy takie:
    1. Kobiety są piękne - z tym się chyba zgodzisz?
    2. Interesują nas cygara - z tym się chyba zgodzisz?
    3. Mówienie o tym, że cokolwiek jest zarezerwowane dla mężczyzn - jest wysoce niepolityczne.
    4. "Bawi widok kobiety palącej cygaro" - żeby nie brnąć potwierdź, że nie oznacza to, że Cię "śmieszy", ale, że "sprawia Ci przyjemność".
    Tylko tak możesz uniknąć pojedynku o 5.00 rano pod lasem w obecności sekundantów.
    nie napisałem nigdzie ze kobiety mi się nie podobają, ale nie działa na mnie laska z cygarem.... kwestia gustu... jeden lubi duże pośladki.. (JA) , drugi nie. Wszystko w temacie

  4. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Trójmiasto
    Posty
    923

    Odp: To co najpiękniejsze !

    Panowie, panowie, po co te spory. Popatrzcie sobie na Cristine Scabbia, która pokazał radeqm. Jest to obiektywnie przyjemny widok. I wszystko w temacie

  5. Dołączył
    Oct 2009
    Przegląda
    poznań
    Posty
    15

    Odp: To co najpiękniejsze !

    oświadczam że nie ma nic zdrożnego w powyższym mym poście, a jedynie obserwacja z zakresu estetyki - blondynki z cygarem "nie pasują", za to niewychudzone brunetki jak najbardziej... na tej samej zasadzie jak to że panie w jednym typie urody mogą chodzić w sukienkach inne nie, jedne mogą nosić wyzywające kolory inne nie.przeczytałem parę razy owego posta i nic "mi nie opadło", szczerze mówiąc wyjątkowo jak na mnie nie było nawet żadnego seksualnego podtekstu, więc trochę nadreakcja, w mym odczuciu.

  6. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Katowice, PL
    Posty
    689

    Odp: To co najpiękniejsze !

    OK - wymiana zdań już była - teraz proszę tylko o wklejanie zdjęć Pań z cygarami. Wyjątkowo, zdjęcia Pań bez cygar mogą nie zostać uznane za offtopic

    r

  7. Dołączył
    Oct 2009
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    35

    Odp: To co najpiękniejsze !


  8. Dołączył
    Oct 2009
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    35

    Odp: To co najpiękniejsze !


  9. guest Guest

    Odp: To co najpiękniejsze !

    Panowie, mój post nie miał oczywiście charakteru zbyt poważnego, ale mimo wszytstko przynajmniej tam gdzie może się okazać, że nie jesteśmy sami, powinniśmy traktować płeć piękną podmiotowo, a nie przedmiotowo. Jasiu, w jednej kwestii zgadzam się z Tobą

  10. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Central NJ USA
    Posty
    1,674

    Odp: To co najpiękniejsze !

    coś słyszałem na temat tego tematu i już wiem dlaczego niektórzy mają pozamiatane...

+ Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów